Osnovna šola Hinka Smrekarja Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Koletnik Maša: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Magdalenič Mateja: 12:10 - 12:55, 13:45 - 15:25 ura
  • Mesarič Janko: 12:10 - 12:55 ura
  • Martinek Andrej: 2, 3, 5 ura
  • Velak Rebeka: 4, 5 ura
  • Sabo Leon: 1, 4, 5 ura
  • Cerkvenik Andreja: 1, 2, 3, 4 ura
  • Dremelj Blažon Mojca: 1, 2, 4, 5, 6 ura
  • Kužner Kačar Urška: 1, 2 ura
  • Rugani Jure: 12:10 - 12:55 ura
  • Ferlež Srečko: 12:10 - 12:55 ura
  • Kompan Kristina: 0, 1, 3, 4, 5, 6 ura
  • Rakuš Dobnik Maša: 1, 2, 4 ura
  • Belič Tanja: 0, 3 ura
  • Kržič Anja: 1 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.C 1. Lustek Vrankar Simona, SPO
namesto Magdalenič Mateja, SPO
1. C /
2. Lustek Vrankar Simona, SLJ
namesto Magdalenič Mateja, SLJ
1. C /
3. Lustek Vrankar Simona, MAT
namesto Cerkvenik Andreja, MAT
1. C /
4. Lustek Vrankar Simona, ŠPO
namesto Magdalenič Mateja, ŠPO
1. C /
4.A 3. odpade
namesto Koletnik Maša, DSP
/ /
5.A 1. Batis Savnik Urša, SLJ
namesto Dremelj Blažon Mojca, SLJ
5. A /
2. Batis Savnik Urša, MAT
namesto Dremelj Blažon Mojca, MAT
5. A /
4. Jereb Pohlen Judita, LUM
namesto Dremelj Blažon Mojca, LUM
5. A /
5. Premrl Eva, LUM
namesto Dremelj Blažon Mojca, LUM
5. A /
6. Premrl Eva, ŠPO
namesto Dremelj Blažon Mojca, ŠPO
tel3 /
7.A 0. odpade
namesto Kompan Kristina, LS1
/ /
1. Selan Rahela, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
bio /
2. Kos Tina, GEO
namesto Martinek Andrej, GEO
gum /
4. Miklič Aleš, LUM
namesto Kompan Kristina, LUM
lvz /
7.B 5. Červek Valentina, MAT
namesto Velak Rebeka, MAT
mat1 /
5. odpade
namesto Koletnik Maša, DSP
/ /
7.C 0. odpade
namesto Kompan Kristina, LS1
/ /
2. Stanković Uroš, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
2. odpade
namesto Koletnik Maša, DSP
/ /
4. odpade
namesto Koletnik Maša, DSP
/ /
8.A 0. odpade
namesto Belič Tanja, SPH
/ /
2. odpade
namesto Koletnik Maša, DSP
/ /
3. Červek Valentina, LUM
namesto Kompan Kristina, LUM
lvz /
4. odpade
namesto Koletnik Maša, DSP
/ /
4. Jež Andreja, MAT
namesto Velak Rebeka, MAT
mat1 /
4. Race Jasna, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
bio /
5. Hawlina Jaka, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
slo2 /
8.B 4. Jež Andreja, MAT
namesto Velak Rebeka, MAT
mat1 /
4. Race Jasna, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
bio /
5. Hawlina Jaka, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
slo2 /
8.C 0. odpade
namesto Belič Tanja, SPH
/ /
1. Abbad Sebastjan, LUM
namesto Kompan Kristina, LUM
lvz /
3. Müller Nastja, GEO
namesto Martinek Andrej, GEO
gos /
4. Jež Andreja, MAT
namesto Velak Rebeka, MAT
mat1 /
4. Race Jasna, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
bio /
5. Hawlina Jaka, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
slo2 /
9.A 0. odpade
namesto Belič Tanja, SPH
/ /
1. odpade
namesto Koletnik Maša, DSP
/ /
1. Dvoršak Ana, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
4. Dvoršak Ana, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
5. Race Jasna, LUM
namesto Kompan Kristina, LUM
lvz /
9.B 0. odpade
namesto Belič Tanja, SPH
/ /
1. odpade
namesto Kužner Kačar Urška, DSP
/ /
1. Dvoršak Ana, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
4. Dvoršak Ana, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
5. Jež Andreja, GEO
namesto Martinek Andrej, GEO
tja1 /
6. odpade
namesto Kompan Kristina, LS3
/ /
9.C 0. odpade
namesto Belič Tanja, SPH
/ /
1. Dvoršak Ana, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
2. odpade
namesto Kužner Kačar Urška, DSP
/ /
3. Kalan Polona, BIO
namesto Belič Tanja, BIO
bio /
4. Dvoršak Ana, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
6. odpade
namesto Kompan Kristina, LS3
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Abbad Sebastjan 1. 8.C, LUM
namesto Kompan Kristina, LUM
lvz /
Batis Savnik Urša 1. 5.A, SLJ
namesto Dremelj Blažon Mojca, SLJ
5. A /
2. 5.A, MAT
namesto Dremelj Blažon Mojca, MAT
5. A /
Červek Valentina 3. 8.A, LUM
namesto Kompan Kristina, LUM
lvz /
5. 7.B, MAT
namesto Velak Rebeka, MAT
mat1 /
Dvoršak Ana 1. 9.C, 9.B, 9.A, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
4. 9.A, 9.C, 9.B, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /
Hawlina Jaka 5. 8.A, 8.C, 8.B, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
slo2 /
Jereb Pohlen Judita 4. 5.A, LUM
namesto Dremelj Blažon Mojca, LUM
5. A /
Jež Andreja 4. 8.C, 8.B, 8.A, MAT
namesto Velak Rebeka, MAT
mat1 /
5. 9.B, GEO
namesto Martinek Andrej, GEO
tja1 /
Kalan Polona 3. 9.C, BIO
namesto Belič Tanja, BIO
bio /
Kos Tina 2. 7.A, GEO
namesto Martinek Andrej, GEO
gum /
Lustek Vrankar Simona 1. 1.C, SPO
namesto Magdalenič Mateja, SPO
1.C, SPO
namesto Cerkvenik Andreja, SPO
1. C

1. C
/

/
2. 1.C, SLJ
namesto Magdalenič Mateja, SLJ
1.C, SLJ
namesto Cerkvenik Andreja, SLJ
1. C

1. C
/

/
3. 1.C, MAT
namesto Cerkvenik Andreja, MAT
1. C /
4. 1.C, ŠPO
namesto Magdalenič Mateja, ŠPO
1.C, ŠPO
namesto Cerkvenik Andreja, ŠPO
1. C

1. C
/

/
Miklič Aleš 4. 7.A, LUM
namesto Kompan Kristina, LUM
lvz /
Müller Nastja 3. 8.C, GEO
namesto Martinek Andrej, GEO
gos /
Ostan Nika 12:10 - 12:55 OPB 8,
namesto Magdalenič Mateja,
/ /
13:45 - 15:25 OPB 10,
namesto Magdalenič Mateja,
/ /
Premrl Eva 5. 5.A, LUM
namesto Dremelj Blažon Mojca, LUM
5. A /
6. 5.A, ŠPO
namesto Dremelj Blažon Mojca, ŠPO
tel3 /
Race Jasna 4. 8.A, 8.C, 8.B, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
bio /
5. 9.A, LUM
namesto Kompan Kristina, LUM
lvz /
Selan Rahela 1. 7.A, SLJ
namesto Sabo Leon, SLJ
bio /
Stanković Uroš 2. 7.C, TJA
namesto Rakuš Dobnik Maša, TJA
tja1 /