Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Bučan Klara: 2, 3, 5 ura
  • Žagar Adanič Alenka: 0, 1, 2, 3 ura
  • Krog Mišo: 2, 3, 4, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 5. Predovič Milan, N1A
namesto Bučan Klara, N1A
U7_1A /
3.A 2. Grčar Nataša, TJA (zaposlitev)
namesto Bučan Klara, TJA
U9_3A /
3.B 3. Atelšek Jerica, TJA (zaposlitev)
namesto Bučan Klara, TJA
U8_3B /
4.B 0. Grad Grošelj Tatjana, RU (zaposlitev)
namesto Žagar Adanič Alenka, RU
U56_GUM /
1. Kunstelj Mojca, MAT
namesto Žagar Adanič Alenka, MAT
U56_GUM /
2. Gajski Gloria, SLJ
namesto Žagar Adanič Alenka, SLJ
U56_GUM /
3. Gogala Romana, NIT
namesto Žagar Adanič Alenka, NIT
U56_GUM /
6.A 3. Kreč Tatjana, MAT (zaposlitev)
namesto Krog Mišo, MAT
U28_geo /
6.C 2. Pustovrh Aleš, MAT (zaposlitev)
namesto Krog Mišo, MAT
U22_mat1 /
9.A 4. Žvokelj Mojca, MATmus
namesto Krog Mišo, MATmus
U24_slo2 /
6. Bregar Mazzini Sonja, IP-ROM (zaposlitev)
namesto Krog Mišo, IP-ROM
U140_rač /
9.B 4. Žvokelj Mojca, MATmus
namesto Krog Mišo, MATmus
U24_slo2 /
6. Bregar Mazzini Sonja, IP-ROM (zaposlitev)
namesto Krog Mišo, IP-ROM
U140_rač /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Atelšek Jerica 3. 3.B, TJA (zaposlitev)
namesto Bučan Klara, TJA
U8_3B /
Bregar Mazzini Sonja 6. 9.A, 9.B, IP-ROM (zaposlitev)
namesto Krog Mišo, IP-ROM
U140_rač /
Gajski Gloria 2. 4.B, SLJ
namesto Žagar Adanič Alenka, SLJ
U56_GUM /
Gogala Romana 3. 4.B, NIT
namesto Žagar Adanič Alenka, NIT
U56_GUM /
Grad Grošelj Tatjana 0. 4.B, RU (zaposlitev)
namesto Žagar Adanič Alenka, RU
U56_GUM /
Grčar Nataša 2. 3.A, TJA (zaposlitev)
namesto Bučan Klara, TJA
U9_3A /
Kreč Tatjana 3. 6.A, MAT (zaposlitev)
namesto Krog Mišo, MAT
U28_geo /
Kunstelj Mojca 1. 4.B, MAT
namesto Žagar Adanič Alenka, MAT
U56_GUM /
Predovič Milan 5. 1.A, N1A
namesto Bučan Klara, N1A
U7_1A /
Pustovrh Aleš 2. 6.C, MAT (zaposlitev)
namesto Krog Mišo, MAT
U22_mat1 /
Žvokelj Mojca 4. 9.B, 9.A, MATmus
namesto Krog Mišo, MATmus
U24_slo2 /