Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Lavrič Ravbar Barbara: 0, 1, 2, 4 ura
- Danilov Katarina: 3, 5, 6 ura
- Lovšin Ana: 1, 2, 3, 5 ura
- Kelert Petra: 0, 1, 2, 3, 4, 12:40 - 14:20 ura
- Maksimović Jelena: 2, 3, 11:50 - 15:10 ura
- Gajski Gloria: 1, 2, 3, 4, 7:15 - 8:15 ura
- Pavliha Gal: 0, 2, 4, 5, 13:30 - 14:35 ura
- Mardjonović Fajdiga Monika: 14:20 - 15:10, 14:20 - 15:10, 12:40 - 15:10, 12:40 - 15:10 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.B | 0. |
odpade namesto Kelert Petra, DDP 1.B |
/ | / |
1. |
Koleša Dominika, MAT (zaposlitev) namesto Kelert Petra, MAT |
025_1-2r | / | |
2. |
Lončar Damjana, N1A namesto Maksimović Jelena, N1A |
025_1-2r | / | |
3. |
Smajić Azra, SPO namesto Maksimović Jelena, SPO |
025_1-2r | / | |
4. |
Florjančič Ana, ŠPO namesto Kelert Petra, GUM |
025_1-2r | / | |
1.C | 1. |
odpade namesto Lovšin Ana, DSP |
/ | / |
2.A | 2. |
odpade namesto Lovšin Ana, DSP |
/ | / |
2.B | 1. |
Torkar Nina, MAT namesto Gajski Gloria, MAT |
036_1-2r | / |
2. |
Torkar Nina, ŠPO namesto Gajski Gloria, ŠPO |
002_MT | / | |
3. |
Zafošnik Tina, MAT namesto Gajski Gloria, SLJ |
036_1-2r | / | |
4. |
Gaberščik Adriana, GUM namesto Gajski Gloria, GUM |
036_1-2r | / | |
3.A | 3. |
odpade namesto Lovšin Ana, ISP |
/ | / |
4.A | 0. |
Trček Melita, RU (zaposlitev) namesto Lavrič Ravbar Barbara, RU |
212_4r | / |
1. |
Zafošnik Tina, MAT namesto Lavrič Ravbar Barbara, MAT |
212_4r | / | |
2. |
Zafošnik Tina, SLJ namesto Lavrič Ravbar Barbara, SLJ |
212_4r | / | |
4. |
Žagar Adanič Alenka, NIT namesto Lavrič Ravbar Barbara, NIT |
212_4r | / | |
6.B | 0. |
Kumer Rener Brigita, RU (zaposlitev) namesto Pavliha Gal, RU |
128_ZGO | / |
2. |
Predovič Milan, ZGO namesto Pavliha Gal, ZGO |
124_MAT1 | / | |
3. |
Sever Torkar Jaro, SLJ namesto Danilov Katarina, NAR |
120_NAR | / | |
5. |
Setnikar Kristina, TIT namesto Danilov Katarina, GOS |
011_TITd | / | |
6. |
Setnikar Kristina, TIT namesto Danilov Katarina, GOS |
013_GOS | / | |
6.C | 4. |
Zafošnik Tina, ZGO namesto Pavliha Gal, ZGO |
128_ZGO | / |
7.B | 5. |
Zafošnik Tina, DKE namesto Pavliha Gal, DKE |
128_ZGO | / |
8.A | 5. |
Kumer Rener Brigita, GEO namesto Fakin Tine, KEM |
122_KEM | / |
9.A | 3. |
Ivanetič Andreja, GUM namesto Fakin Tine, KEM |
122_KEM | / |
9.B | 1. |
Umek Samo, KEM namesto Fakin Tine, KEM |
122_KEM | / |
9.C | 2. |
Setnikar Kristina, MAT namesto Fakin Tine, KEM |
122_KEM | / |
5. |
odpade namesto Lovšin Ana, DSP |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Florjančič Ana | 4. |
1.B, ŠPO namesto Kelert Petra, GUM |
025_1-2r | / |
Gaberščik Adriana | 4. |
2.B, GUM namesto Gajski Gloria, GUM |
036_1-2r | / |
Gosarič Janja | 13:30 - 14:35 |
PB11 (5R), namesto Pavliha Gal, |
/ | / |
14:20 - 14:35 |
PB10 (4c/2), PB10 (4b), PB09 (4c/1), PB09 (4a), namesto Mardjonović Fajdiga Monika, |
/ | / | |
Ivanetič Andreja | 3. |
9.A, GUM namesto Fakin Tine, KEM |
122_KEM | / |
Jevševar Nina | 14:35 - 15:10 |
PB10 (4c/2), PB10 (4b), PB09 (4c/1), PB09 (4a), namesto Mardjonović Fajdiga Monika, |
/ | / |
Kejžar Klara | 7:15 - 8:15 |
JV2, namesto Gajski Gloria, |
/ | / |
Koleša Dominika | 1. |
1.B, MAT (zaposlitev) namesto Kelert Petra, MAT |
025_1-2r | / |
Kosmač Petra | 11:50 - 14:20 |
PB02 (1.b), namesto Maksimović Jelena, |
/ | / |
Kumer Rener Brigita | 0. |
6.B, RU (zaposlitev) namesto Pavliha Gal, RU |
128_ZGO | / |
5. |
8.A, GEO namesto Fakin Tine, KEM |
122_KEM | / | |
Lončar Damjana | 2. |
1.B, N1A namesto Maksimović Jelena, N1A 1.B, N1A namesto Kelert Petra, SLJ |
025_1-2r 025_1-2r |
/ / |
Predovič Milan | 2. |
6.B, ZGO namesto Pavliha Gal, ZGO |
124_MAT1 | / |
Setnikar Kristina | 2. |
9.C, 9.C, MAT namesto Fakin Tine, KEM |
122_KEM | / |
5. |
6.B, TIT namesto Danilov Katarina, GOS |
011_TITd | / | |
6. |
6.B, TIT namesto Danilov Katarina, GOS |
013_GOS | / | |
Sever Torkar Jaro | 3. |
6.B, SLJ namesto Danilov Katarina, NAR |
120_NAR | / |
Smajić Azra | 3. |
1.B, SPO namesto Maksimović Jelena, SPO 1.B, SPO namesto Kelert Petra, SPO |
025_1-2r 025_1-2r |
/ / |
12:40 - 14:20 |
PB08 (3c 2/2), PB08 (3c 1/2), namesto Kelert Petra, |
/ | / | |
Smrtnik Lea | 14:20 - 15:10 |
PB02 (1.b), namesto Maksimović Jelena, |
/ | / |
Torkar Nina | 1. |
2.B, MAT namesto Gajski Gloria, MAT |
036_1-2r | / |
2. |
2.B, ŠPO namesto Gajski Gloria, ŠPO |
002_MT | / | |
Trček Melita | 0. |
4.A, RU (zaposlitev) namesto Lavrič Ravbar Barbara, RU |
212_4r | / |
Tušar Lara | 12:40 - 14:20 |
PB10 (4c/2), PB10 (4b), namesto Mardjonović Fajdiga Monika, |
/ | / |
Umek Samo | 1. |
9.B, KEM namesto Fakin Tine, KEM |
122_KEM | / |
Zafošnik Tina | 1. |
4.A, MAT namesto Lavrič Ravbar Barbara, MAT |
212_4r | / |
2. |
4.A, SLJ namesto Lavrič Ravbar Barbara, SLJ |
212_4r | / | |
3. |
2.B, MAT namesto Gajski Gloria, SLJ |
036_1-2r | / | |
4. |
6.C, ZGO namesto Pavliha Gal, ZGO |
128_ZGO | / | |
5. |
7.B, DKE namesto Pavliha Gal, DKE |
128_ZGO | / | |
Žagar Adanič Alenka | 4. |
4.A, NIT namesto Lavrič Ravbar Barbara, NIT |
212_4r | / |