Osnovna šola Miroslava Vilharja Postojna

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Blažič Klemenc Andreja: 3, 4 ura
  • Širca Taja: 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Konstantinovič Petra: 1PPVI, 2PPVI, 4PPVI, 5PPVI, 6PPVI ura
  • Ilič Urška: 0, 1, 4, 12:40 - 13:30, 11:50 - 12:40, 13:30 - 15:15 ura
  • Andlovec Mateja: 3PPVI, 4PPVI, 12:00 - 14:00 ura
  • Sašić Saša: 1, 2 ura
  • Mihelj Maja: 3 ura
  • Cej Tjaša: 4, 6, 11:50 - 12:40 ura
  • Bunderla Vesna: 1PPVI, 2PPVI, 3PPVI, 4PPVI, 5PPVI, 6PPVI ura
  • Šimnic Franci: 0 ura
  • Penko Mateja: 3 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. a 1. Meden Maša, DSP-TUJ
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
K LUM /
3. f 1PPVI. Rojko Igor, RSA
namesto Bunderla Vesna, RSA
PPVI 3 /
2PPVI. Kocjančič Mateja, SPP
namesto Bunderla Vesna, SPP
PPVI 3 /
3PPVI. Andlovec Mateja, GUM
namesto Bunderla Vesna, GUM
PPVI 3 /
4PPVI. Andlovec Mateja, GŠP
namesto Bunderla Vesna, GŠP
PPVI 3 /
5PPVI. Andlovec Mateja, DVZ
namesto Bunderla Vesna, DVZ
PPVI 3 /
6PPVI. Turk Vesna, DVZ
namesto Bunderla Vesna, DVZ
PPVI 3 /
4. a 4. odpade
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
/ /
6. Ercigoj Andreja, N2I
namesto Cej Tjaša, N2I
5. A /
4. b 1. Matić Tatjana, DSP-SRP
namesto Širca Taja, DSP-SRP
K KNJ /
4. Vadnjal Naja, ISP
namesto Cej Tjaša, ISP
3. C /
6. Ercigoj Andreja, N2I
namesto Cej Tjaša, N2I
5. A /
4. c 6. Ercigoj Andreja, N2I
namesto Cej Tjaša, N2I
5. A /
4. f-4 1PPVI. Andlovec Mateja, SPP
namesto Konstantinovič Petra, SPP
PPVI 4 /
2PPVI. Andlovec Mateja, DVZ
namesto Konstantinovič Petra, DVZ
PPVI 4 /
4PPVI. Andlovec Mateja, DVZ
namesto Konstantinovič Petra, DVZ
PPVI 4 /
5PPVI. Andlovec Mateja, LUM
namesto Konstantinovič Petra, LUM
PPVI 4 /
6PPVI. Andlovec Mateja, RSA
namesto Konstantinovič Petra, RSA
PPVI 4 /
4. f-5 1PPVI. Andlovec Mateja, SPP
namesto Konstantinovič Petra, SPP
PPVI 4 /
2PPVI. Andlovec Mateja, DVZ
namesto Konstantinovič Petra, DVZ
PPVI 4 /
4PPVI. Andlovec Mateja, DVZ
namesto Konstantinovič Petra, DVZ
PPVI 4 /
5PPVI. Andlovec Mateja, LUM
namesto Konstantinovič Petra, LUM
PPVI 4 /
6PPVI. Andlovec Mateja, RSA
namesto Konstantinovič Petra, RSA
PPVI 4 /
5. a 6. Ercigoj Andreja, N2I
namesto Cej Tjaša, N2I
5. A /
5. c 6. Ercigoj Andreja, N2I
namesto Cej Tjaša, N2I
5. A /
5. f-5 3PPVI. Kocjančič Mateja, LUM
namesto Andlovec Mateja, LUM
PPVI 5 /
4PPVI. Kocjančič Mateja, LUM
namesto Andlovec Mateja, LUM
PPVI 5 /
5. f-6 3PPVI. Kocjančič Mateja, DZT
namesto Andlovec Mateja, DZT
PPVI 5 /
4PPVI. Kocjančič Mateja, DZT
namesto Andlovec Mateja, DZT
PPVI 5 /
6. b 3. Debevec Grossi Martina, SLJ
namesto Mihelj Maja, SLJ
ANG 1 /
6. c 5. Katič Vladka, DSP-PSI
namesto Širca Taja, DSP-PSI
K KNJ /
6. d 3. Pecman Damijana, NAR
namesto Blažič Klemenc Andreja, SLJ
SLO 1 /
7. a 6. odpade
namesto Širca Taja, DSP-SRP
/ /
7. b 0. Šabec Tina, DSP-TUJ
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
SLO 2 /
3. odpade
namesto Širca Taja, DSP-SRP
/ /
7. c 2. Debevec Grossi Martina, MAT
namesto Sašić Saša, MAT
MAT 2 /
4. Sašić Saša, MAT
namesto Blažič Klemenc Andreja, TJA
SLO 1 /
7. d 3. Vogrinec Jesenšek Barbara, GEO
namesto Penko Mateja, SLJ
SLO 2 /
7. e 0. Lutar Tatjana, DDP
namesto Šimnic Franci, DDP
NIS 8e /
8. a 1. Valenčič Mirko, MAT
namesto Sašić Saša, MAT
MAT 2 /
8. b 1. Valenčič Mirko, MAT
namesto Sašić Saša, MAT
MAT 2 /
8. c 1. Valenčič Mirko, MAT
namesto Sašić Saša, MAT
MAT 2 /
8. d 0. Šabec Tina, DSP-TUJ
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
SLO 2 /
1. Valenčič Mirko, MAT
namesto Sašić Saša, MAT
MAT 2 /
2. Valenčič Mirko, DSP-SRP
namesto Širca Taja, DSP-SRP
K KNJ /
9. b 0. Šabec Tina, DSP-TUJ
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
SLO 2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Andlovec Mateja 1PPVI. 4. f-5, 4. f-4, SPP
namesto Konstantinovič Petra, SPP
PPVI 4 /
2PPVI. 4. f-4, 4. f-5, DVZ
namesto Konstantinovič Petra, DVZ
PPVI 4 /
3PPVI. 3. f, GUM
namesto Bunderla Vesna, GUM
PPVI 3 /
4PPVI. 4. f-5, 4. f-4, DVZ
namesto Konstantinovič Petra, DVZ
3. f, GŠP
namesto Bunderla Vesna, GŠP
PPVI 4

PPVI 3
/

/
5PPVI. 4. f-4, 4. f-5, LUM
namesto Konstantinovič Petra, LUM
3. f, DVZ
namesto Bunderla Vesna, DVZ
PPVI 4

PPVI 3
/

/
6PPVI. 4. f-4, 4. f-5, RSA
namesto Konstantinovič Petra, RSA
PPVI 4 /
Bizjak Nina 13:30 - 15:15 PB9,
namesto Ilič Urška,
/ /
Debevec Grossi Martina 2. 7. c, MAT
namesto Sašić Saša, MAT
MAT 2 /
3. 6. b, SLJ
namesto Mihelj Maja, SLJ
ANG 1 /
Ercigoj Andreja 6. 4. c, 4. b, 4. a, N2I
namesto Cej Tjaša, N2I
5. c, 5. a, N2I
namesto Cej Tjaša, N2I
5. A

5. A
/

/
Franko Stanka 12:40 - 13:30 PB6,
namesto Ilič Urška,
/ /
Furlan Anita 11:50 - 12:40 PB4,
namesto Cej Tjaša,
/ /
Godeša Elizabeta 12:00 - 14:00 PBPPVI,
namesto Andlovec Mateja,
/ /
Katič Vladka 5. 6. c, DSP-PSI
namesto Širca Taja, DSP-PSI
K KNJ /
Kocjančič Mateja 2PPVI. 3. f, SPP
namesto Bunderla Vesna, SPP
PPVI 3 /
3PPVI. 5. f-6, DZT
namesto Andlovec Mateja, DZT
5. f-5, LUM
namesto Andlovec Mateja, LUM
PPVI 5

PPVI 5
/

/
4PPVI. 5. f-5, LUM
namesto Andlovec Mateja, LUM
5. f-6, DZT
namesto Andlovec Mateja, DZT
PPVI 5

PPVI 5
/

/
Likar Mirjam 11:50 - 12:40 PB9,
namesto Ilič Urška,
/ /
Lutar Tatjana 0. 7. e, DDP
namesto Šimnic Franci, DDP
NIS 8e /
Matić Tatjana 1. 4. b, DSP-SRP
namesto Širca Taja, DSP-SRP
K KNJ /
Meden Maša 1. 2. a, DSP-TUJ
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
K LUM /
Pecman Damijana 3. 6. d, NAR
namesto Blažič Klemenc Andreja, SLJ
SLO 1 /
Rojko Igor 1PPVI. 3. f, RSA
namesto Bunderla Vesna, RSA
PPVI 3 /
Sašić Saša 4. 7. c, MAT
namesto Blažič Klemenc Andreja, TJA
SLO 1 /
Šabec Tina 0. 9. b, DSP-TUJ
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
8. d, DSP-TUJ
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
7. b, DSP-TUJ
namesto Ilič Urška, DSP-TUJ
SLO 2

SLO 2

SLO 2
/

/

/
Turk Vesna 6PPVI. 3. f, DVZ
namesto Bunderla Vesna, DVZ
PPVI 3 /
Vadnjal Naja 4. 4. b, ISP
namesto Cej Tjaša, ISP
3. C /
Valenčič Mirko 1. 8. c, 8. b, 8. a, 8. d, MAT
namesto Sašić Saša, MAT
MAT 2 /
2. 8. d, DSP-SRP
namesto Širca Taja, DSP-SRP
K KNJ /
Vogrinec Jesenšek Barbara 3. 7. d, GEO
namesto Penko Mateja, SLJ
SLO 2 /