Osnovna šola Miroslava Vilharja Postojna

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Šimnic Franci: 2, 3, 5, 6 ura
  • Kokanovič Tjaša: 7:00 - 8:15 ura
  • Modic Klavdija: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Sivčević Dina: 4 ura
  • Širca Taja: 3, 4 ura
  • Palinkaš Dolores: 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3. a 3. odpade
namesto Širca Taja, DSP-SRP
/ /
3. c 4. Polh Alenka, GUM
namesto Sivčević Dina, GUM
3. C /
6. b 4. Debevec Grossi Martina, ZGO
namesto Modic Klavdija, MAT
MAT 2 /
6. c 3. Polh Alenka, GUM
namesto Modic Klavdija, MAT
MAT 2 /
7. b 4. odpade
namesto Širca Taja, DSP-SRP
/ /
6. Mihelj Maja, SLJ
namesto Modic Klavdija, MAT
MAT 2 /
7. e 2. Lutar Tatjana, MAT
namesto Šimnic Franci, MAT
NIS 7e /
5. Mihelčič Andrej, NAR
namesto Šimnic Franci, NAR
NIS 7e /
6. Preradović Maja, TJA
namesto Šimnic Franci, TJA
NIS 7e /
8. a 1. Ercigoj Andreja, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
2. Vidmar Karmen, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
3. Rebec Matej, ŠPO
namesto Palinkaš Dolores, ŠPO
TEV 3 /
8. b 1. Ercigoj Andreja, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
2. Vidmar Karmen, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
4. Rebec Matej, ŠPO
namesto Palinkaš Dolores, ŠPO
TEV 3 /
8. c 1. Ercigoj Andreja, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
2. Vidmar Karmen, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
8. d 1. Ercigoj Andreja, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
2. Vidmar Karmen, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
8. e 3. Mihelčič Andrej, NAR
namesto Šimnic Franci, NAR
NIS 8e /
9. a 5. Fideršek Eva, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
RAČ /
9. b 5. Fideršek Eva, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
RAČ /
9. c 5. Fideršek Eva, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
RAČ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bizjak Nina 7:00 - 7:30 JV2,
namesto Kokanovič Tjaša,
/ /
Debevec Grossi Martina 4. 6. b, ZGO
namesto Modic Klavdija, MAT
MAT 2 /
Ercigoj Andreja 1. 8. a, 8. d, 8. c, 8. b, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
Fideršek Eva 5. 9. a, 9. c, 9. b, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
RAČ /
Franko Stanka 12:40 - 13:30 PB5,
namesto Vadnjal Naja,
/ /
Lutar Tatjana 2. 7. e, MAT
namesto Šimnic Franci, MAT
NIS 7e /
Mihelčič Andrej 3. 8. e, NAR
namesto Šimnic Franci, NAR
NIS 8e /
5. 7. e, NAR
namesto Šimnic Franci, NAR
NIS 7e /
Mihelj Maja 6. 7. b, SLJ
namesto Modic Klavdija, MAT
MAT 2 /
Polh Alenka 3. 6. c, GUM
namesto Modic Klavdija, MAT
MAT 2 /
4. 3. c, GUM
namesto Sivčević Dina, GUM
3. C /
Preradović Maja 6. 7. e, TJA
namesto Šimnic Franci, TJA
NIS 7e /
Rebec Matej 3. 8. a, ŠPO
namesto Palinkaš Dolores, ŠPO
TEV 3 /
4. 8. b, ŠPO
namesto Palinkaš Dolores, ŠPO
TEV 3 /
Vidmar Karmen 2. 8. a, 8. d, 8. c, 8. b, MAT
namesto Modic Klavdija, MAT
LU1 /
Vogrinec Jesenšek Barbara 7:30 - 8:15 JV2,
namesto Kokanovič Tjaša,
/ /