Osnovna šola Dragomirja Benčiča – Brkina Hrpelje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Menger Helena: 1, 2, 3, 4, 6, 7 ura
  • Rožac Ivjana: 14:15 - 16:40, 14:15 - 16:40, 15:00 - 16:40, 15:00 - 16:40, 15:50 - 16:40, 15:50 - 16:40, 15:50 - 16:40, 13:20 - 14:15, 15:50 - 16:40, 15:50 - 16:40, 15:50 - 16:40 ura
  • Kandare Martina: 1, 2, 4, 5 ura
  • Mavrič Sebastijan: 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.a 1. Jejčič Turk Sabina, GUM
namesto Kandare Martina, MAT
2A /
2. Slejko Ava, ŠPO
namesto Kandare Martina, ŠPO
ŠV3 /
4. Svetina Sandra, SLJ
namesto Kandare Martina, SLJ
2A /
5. Carič Jerica, SLJ
namesto Kandare Martina, SLJ
2A /
5.a 3. Svetina Sandra, TJA
namesto Menger Helena, TJA
AN2 /
5.b 3. Sladič Marija, DRU
namesto Mavrič Sebastijan, DRU
5B /
4. Klobučar Frančiška, GUM
namesto Mavrič Sebastijan, GUM
GV /
6.a 4. Škerjanc Ingrid, MAT
namesto Menger Helena, TJA
AN2 /
7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /
6.b 7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /
7.a 2. Babič Valentina, NAR
namesto Menger Helena, TJA
KE /
7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /
7.b 7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /
7.c 7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /
8.a 1. Trampuž Tjaša, SLJ
namesto Menger Helena, TJA
AN2 /
6. odpade
namesto Menger Helena, IP-NI2
/ /
7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /
8.b 6. odpade
namesto Menger Helena, IP-NI2
/ /
7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /
9.a 7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /
9.b 7. odpade
namesto Menger Helena, DOP TJA
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Babič Valentina 2. 7.a, NAR
namesto Menger Helena, TJA
KE /
Carič Jerica 5. 2.a, SLJ
namesto Kandare Martina, SLJ
2A /
Jejčič Turk Sabina 1. 2.a, GUM
namesto Kandare Martina, MAT
2A /
Klobučar Frančiška 4. 5.b, GUM
namesto Mavrič Sebastijan, GUM
GV /
Sladič Marija 3. 5.b, DRU
namesto Mavrič Sebastijan, DRU
5B /
Slejko Ava 2. 2.a, ŠPO
namesto Kandare Martina, ŠPO
ŠV3 /
Svetina Sandra 3. 5.a, TJA
namesto Menger Helena, TJA
AN2 /
4. 2.a, SLJ
namesto Kandare Martina, SLJ
2A /
Šajne Petra 15:00 - 16:40 PB 1.ba, PB 1.a, PB 1.c, PB 1.bc,
namesto Rožac Ivjana,
/ /
15:50 - 16:40 PB 4.b5.a, PB 4.a5.b, PB 3.b5.a, PB 3.a5.b, PB 2.b5.a, PB 2.a5.b,
namesto Rožac Ivjana,
/ /
Škerjanc Ingrid 4. 6.a, MAT
namesto Menger Helena, TJA
AN2 /
Šumić Lejla 13:20 - 14:15 PB 3.b5.a,
namesto Rožac Ivjana,
/ /
14:15 - 15:00 PB 1.ba, PB 1.a,
namesto Rožac Ivjana,
/ /
Trampuž Tjaša 1. 8.a, SLJ
namesto Menger Helena, TJA
AN2 /