Osnovna šola Dob
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Murn Petra: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Malič Jasmina: 0, 2, 3 ura
- Vitanc Vodeb Špela: 3, 4, 5, 12:45 - 14:35, 13:55 - 14:40 ura
- Radujko Petra: 07:30 - 08:15 ura
- Lamberšek Maja: 2, 3, 4, 5 ura
- Kos Simona: 1, 3, 4, 5 ura
- Šarc Lucija: 2 ura
- Avbelj Nataša: 1, 2, 3, 4 ura
- Demšar Starman Bilka: 14:35 - 15:00, 14:35 - 15:00, 13:55 - 15:00, 13:55 - 15:00, 12:45 - 13:35, 12:45 - 13:35 ura
- Kalin Nataša: 07:30 - 08:15 ura
- Križman Jesenovec Mateja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1. a | 1. |
Kos Melanija, SLJ namesto Murn Petra, SLJ |
1a | / |
2. |
Kos Melanija, MAT namesto Murn Petra, MAT |
1a | / | |
3. |
Kos Melanija, GUM namesto Vitanc Vodeb Špela, GUM |
1a | / | |
4. |
Kos Melanija, LUM namesto Vitanc Vodeb Špela, LUM |
1a | / | |
5. |
Kalin Nataša, LUM namesto Vitanc Vodeb Špela, LUM |
1a | / | |
2. a | 2. |
Bezovšek Lara, MAT namesto Lamberšek Maja, MAT |
2a | / |
3. |
Zabukovec Blaž Barbara, SLJ namesto Lamberšek Maja, SLJ |
2a | / | |
4. |
Turk Nuša, ŠPO namesto Lamberšek Maja, ŠPO |
tel3 | / | |
5. |
Turk Nuša, GUM namesto Lamberšek Maja, GUM |
2a | / | |
2. b | 1. |
Šifrer Nadia, SLJ namesto Križman Jesenovec Mateja, SLJ |
2b | / |
2. |
Šifrer Nadia, SLJ namesto Križman Jesenovec Mateja, SLJ |
2b | / | |
3. |
Šifrer Nadia, MAT namesto Križman Jesenovec Mateja, MAT |
2b | / | |
4. |
Šifrer Nadia, ŠPO namesto Križman Jesenovec Mateja, ŠPO |
tel3 | / | |
5. |
Šifrer Nadia, GUM namesto Križman Jesenovec Mateja, GUM |
2b | / | |
2. k | 3. |
Pogorevčnik Aleksandra, DSP namesto Avbelj Nataša, DSP |
Kab DSP K1 | / |
3. b | 1. |
Uršič Tadeja, MAT namesto Kos Simona, MAT |
3b | / |
3. |
Koprivšek Sandra, SLJ namesto Kos Simona, SLJ |
3b | / | |
4. |
Koprivšek Sandra, LUM namesto Kos Simona, LUM |
3b | / | |
5. |
Kosmatin Vesna, LUM namesto Kos Simona, LUM |
3b | / | |
5. k | 4. |
Vilar Tjaša, DSP namesto Avbelj Nataša, DSP |
Kab DSP K1 | / |
7. b | 1. |
Jahić Brigita, DSP (zaposlitev) namesto Avbelj Nataša, DSP |
Kab DSP3 | / |
2. |
Banko Karmen, GUM namesto Šarc Lucija, SLJ |
slo2 | / | |
2. |
odpade namesto Avbelj Nataša, DSP |
/ | / | |
8. a | 0. |
odpade namesto Malič Jasmina, DDP |
/ | / |
8. b | 0. |
odpade namesto Malič Jasmina, DDP |
/ | / |
8. c | 0. |
odpade namesto Malič Jasmina, DDP |
/ | / |
2. |
Kren Blanka, MAT namesto Malič Jasmina, MAT |
mat-tit | / | |
9. b | 3. |
Križnik Vrhovec Damijana, MAT namesto Malič Jasmina, MAT |
fiz | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Banko Karmen | 2. |
7. b, GUM namesto Šarc Lucija, SLJ |
slo2 | / |
Bezovšek Lara | 2. |
2. a, MAT namesto Lamberšek Maja, MAT |
2a | / |
Herle Dominik Janez | 12:45 - 13:35 |
PB6, namesto Demšar Starman Bilka, |
/ | / |
Jahić Brigita | 1. |
7. b, DSP (zaposlitev) namesto Avbelj Nataša, DSP |
Kab DSP3 | / |
Kalin Nataša | 7:30 - 8:15 |
Lutke, namesto Kalin Nataša, |
/ | / |
5. |
1. a, LUM namesto Vitanc Vodeb Špela, LUM 1. a, LUM namesto Murn Petra, LUM |
1a 1a |
/ / |
|
Koprivšek Sandra | 3. |
3. b, SLJ namesto Kos Simona, SLJ |
3b | / |
4. |
3. b, LUM namesto Kos Simona, LUM |
3b | / | |
13:55 - 15:00 |
PB2, namesto Demšar Starman Bilka, |
/ | / | |
Kos Melanija | 1. |
1. a, SLJ namesto Murn Petra, SLJ |
1a | / |
2. |
1. a, MAT namesto Murn Petra, MAT |
1a | / | |
3. |
1. a, GUM namesto Vitanc Vodeb Špela, GUM 1. a, GUM namesto Murn Petra, GUM |
1a 1a |
/ / |
|
4. |
1. a, LUM namesto Vitanc Vodeb Špela, LUM 1. a, LUM namesto Murn Petra, LUM |
1a 1a |
/ / |
|
Kosmatin Vesna | 5. |
3. b, LUM namesto Kos Simona, LUM |
3b | / |
Kren Blanka | 2. |
8. c, MAT namesto Malič Jasmina, MAT |
mat-tit | / |
Križnik Vrhovec Damijana | 3. |
9. b, MAT namesto Malič Jasmina, MAT |
fiz | / |
Pogorevčnik Aleksandra | 3. |
2. k, DSP namesto Avbelj Nataša, DSP |
Kab DSP K1 | / |
Radujko Petra | 7:30 - 8:15 |
Lutke, namesto Radujko Petra, |
/ | / |
Šifrer Nadia | 1. |
2. b, SLJ namesto Križman Jesenovec Mateja, SLJ |
2b | / |
2. |
2. b, SLJ namesto Križman Jesenovec Mateja, SLJ |
2b | / | |
3. |
2. b, MAT namesto Križman Jesenovec Mateja, MAT |
2b | / | |
4. |
2. b, ŠPO namesto Križman Jesenovec Mateja, ŠPO |
tel3 | / | |
5. |
2. b, GUM namesto Križman Jesenovec Mateja, GUM |
2b | / | |
Turk Nuša | 4. |
2. a, ŠPO namesto Lamberšek Maja, ŠPO |
tel3 | / |
5. |
2. a, GUM namesto Lamberšek Maja, GUM |
2a | / | |
Uršič Tadeja | 1. |
3. b, MAT namesto Kos Simona, MAT |
3b | / |
Vidmar Barbara | 12:45 - 14:35 |
PB1, namesto Vitanc Vodeb Špela, |
/ | / |
13:55 - 14:40 |
Pravljična čuječnost 1, namesto Vitanc Vodeb Špela, |
/ | / | |
14:35 - 15:00 |
PB1, namesto Demšar Starman Bilka, |
/ | / | |
Vilar Tjaša | 4. |
5. k, DSP namesto Avbelj Nataša, DSP |
Kab DSP K1 | / |
Zabukovec Blaž Barbara | 3. |
2. a, SLJ namesto Lamberšek Maja, SLJ |
2a | / |