Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Pucelj Katja: 0, 4T, 11:50 - 15:10 ura
- Blažon Jasmina: 1, 2r, 3, 4, 13:50 - 14:35 ura
- Sladič Mateja: 1b, 2p, 3, 4, 5, 7 ura
- Rožmarič Lidija: 2p, 3 ura
- Požar Natali: 5T ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
2. B | 4T. |
Hrastar Alenka, ISPR2B namesto Pucelj Katja, ISPR2B |
2B | / |
3. A | 5T. |
Povše Marjana, ISPR3a namesto Požar Natali, ISPR3a |
3A | / |
4. P | 1b. |
Zidar Urška, TJA namesto Sladič Mateja, TJA |
5P | / |
5. A | 0. |
Jančar Tina, ISPber namesto Pucelj Katja, ISPber |
5B | / |
5. B | 0. |
Jančar Tina, ISPber namesto Pucelj Katja, ISPber |
5B | / |
2r. |
Cerinšek Marinka, MAT namesto Blažon Jasmina, MAT |
5B | / | |
3. |
Travnikar Manja, MAT namesto Blažon Jasmina, MAT |
5B | / | |
4. |
Harmandić Tea, DRU namesto Blažon Jasmina, DRU |
5B | / | |
5. |
Salamon Maja, TJA namesto Sladič Mateja, TJA |
5B | / | |
5. P | 1b. |
Zidar Urška, TJA namesto Sladič Mateja, TJA |
5P | / |
6. A | 2p. |
Čengija Peterlin Irena, TJA namesto Sladič Mateja, TJA |
jez | / |
7. |
Plut Darja, DDP TJA namesto Sladič Mateja, DDP TJA |
jez | / | |
6. B | 7. |
Plut Darja, DDP TJA namesto Sladič Mateja, DDP TJA |
jez | / |
6. C | 1. |
Pangrčič Igor, MAT namesto Blažon Jasmina, MAT |
mat2 | / |
7. |
Plut Darja, DDP TJA namesto Sladič Mateja, DDP TJA |
jez | / | |
7. A | 2p. |
Pangrčič Igor, MAT namesto Rožmarič Lidija, MAT |
teh | / |
3. |
Luštek Tanja, SLJ namesto Sladič Mateja, TJA |
geo | / | |
7. |
Plut Darja, SOSTJA namesto Sladič Mateja, SOSTJA |
jez | / | |
7. B | 7. |
Plut Darja, SOSTJA namesto Sladič Mateja, SOSTJA |
jez | / |
8. A | 3. |
Lenart Luka, TIT namesto Rožmarič Lidija, TIT |
teh | / |
4. |
Zupan Dežman Daniela, LUM namesto Sladič Mateja, TJA |
jez | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Cerinšek Marinka | 2r. |
5. B, MAT namesto Blažon Jasmina, MAT |
5B | / |
Čengija Peterlin Irena | 2p. |
6. A, TJA namesto Sladič Mateja, TJA |
jez | / |
Harmandić Tea | 4. |
5. B, DRU namesto Blažon Jasmina, DRU |
5B | / |
Hrastar Alenka | 4T. |
2. B, ISPR2B namesto Pucelj Katja, ISPR2B |
2B | / |
Jančar Tina | 0. |
5. A, 5. B, ISPber namesto Pucelj Katja, ISPber |
5B | / |
Lenart Luka | 3. |
8. A, TIT namesto Rožmarič Lidija, TIT |
teh | / |
Luštek Tanja | 3. |
7. A, SLJ namesto Sladič Mateja, TJA |
geo | / |
Pangrčič Igor | 1. |
6. C, MAT namesto Blažon Jasmina, MAT |
mat2 | / |
2p. |
7. A, MAT namesto Rožmarič Lidija, MAT |
teh | / | |
Plut Darja | 7. |
7. A, 7. B, SOSTJA namesto Sladič Mateja, SOSTJA 6. A, 6. C, 6. B, DDP TJA namesto Sladič Mateja, DDP TJA |
jez jez |
/ / |
Povše Marjana | 5T. |
3. A, ISPR3a namesto Požar Natali, ISPR3a |
3A | / |
Primc Andrej | 13:50 - 14:35 |
RAP rokomet25, namesto Blažon Jasmina, |
tel 1 | / |
Salamon Maja | 5. |
5. B, TJA namesto Sladič Mateja, TJA |
5B | / |
Štimpfel Andrejka | 11:50 - 15:10 |
POP'R1, namesto Pucelj Katja, |
/ | / |
Travnikar Manja | 3. |
5. B, MAT namesto Blažon Jasmina, MAT |
5B | / |
Zidar Urška | 1b. |
4. P, TJA namesto Sladič Mateja, TJA 5. P, TJA namesto Sladič Mateja, TJA |
5P 5P |
/ / |
Zupan Dežman Daniela | 4. |
8. A, LUM namesto Sladič Mateja, TJA |
jez | / |