Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Fefer Mojca: 1, 4, 5 ura
  • Huber Saša: 4, 5 ura
  • Gerdina Simon: 5 ura
  • Karba Valerija: 1 ura
  • Oblak Tadeja: 1, 2 ura
  • Zupančič Mateja: 2 ura
  • Bizjak Bradeško Jana: 3 ura
  • Ogrinc Alja: 1, 2, 3, 4 ura
  • Ledinek Maja: 0, 1, 2, 3 ura
  • Bogomolec Eva: 0, 2 ura
  • Tramte Maša: 1, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
7. A 0. odpade
namesto Bogomolec Eva, IP-FR1
/ /
2. Krvina Špela, NAR (zaposlitev)
namesto Bogomolec Eva, TJA
B106 /
5. Plevnik Andreja, MAT (zaposlitev)
namesto Gerdina Simon, MAT
B301 /
7. B 0. odpade
namesto Bogomolec Eva, IP-FR1
/ /
1. Fortuna Gregorčič Majda, SLJ (zaposlitev)
namesto Oblak Tadeja, SLJ
B211 /
7. C 0. odpade
namesto Bogomolec Eva, IP-FR1
/ /
5. Fortuna Gregorčič Majda, SLJ (zaposlitev)
namesto Fefer Mojca, TJA
B211 /
7. D 0. odpade
namesto Bogomolec Eva, IP-FR1
/ /
1. Malnarič Maja, TIT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, TIT
B015 /
2. Jan Barbara, TIT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, TIT
B015 /
5. odpade
namesto Huber Saša, ISP
/ /
7. P 3. Masnec Katarina, TJA
namesto Ledinek Maja, TJA
A003 /
8. A 1. Jan Barbara, TJA (zaposlitev)
namesto Fefer Mojca, TJA
B209b /
2. Fortuna Gregorčič Majda, SLJ (zaposlitev)
namesto Oblak Tadeja, SLJ
B211 /
3. Jan Barbara, MAT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, MAT
B209b /
8. B 2. Fortuna Gregorčič Majda, SLJ (zaposlitev)
namesto Oblak Tadeja, SLJ
B211 /
3. Jan Barbara, MAT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, MAT
B209b /
4. Malnarič Maja, TIT (zaposlitev)
namesto Tramte Maša, TIT
B015 /
8. C 1. Avsec Tanja, GUM (zaposlitev)
namesto Fefer Mojca, TJA
B101 /
1. Avsec Tanja, GUM (zaposlitev)
namesto Karba Valerija, TJA
B101 /
2. Tawitian Elissa, ZGO
namesto Zupančič Mateja, DKE
B200 /
4. odpade
namesto Huber Saša, ISP
/ /
4. Volf Nevenka, MAT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, MAT
B111 /
8. D 1. Plevnik Andreja, MAT (zaposlitev)
namesto Tramte Maša, FIZ
B301 /
3. Krvina Špela, KEM (zaposlitev)
namesto Bizjak Bradeško Jana, GEO
B106 /
4. odpade
namesto Huber Saša, ISP
/ /
4. Volf Nevenka, MAT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, MAT
B111 /
8. P 0. odpade
namesto Ledinek Maja, DDP
/ /
1. Masnec Katarina, SLJ (zaposlitev)
namesto Ledinek Maja, SLJ
A003 /
2. Masnec Katarina, MAT (zaposlitev)
namesto Ledinek Maja, MAT
A003 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Avsec Tanja 1. 8. C, GUM (zaposlitev)
namesto Fefer Mojca, TJA
8. C, GUM (zaposlitev)
namesto Karba Valerija, TJA
B101

B101
/

/
Fortuna Gregorčič Majda 1. 7. B, SLJ (zaposlitev)
namesto Oblak Tadeja, SLJ
B211 /
2. 8. B, 8. A, SLJ (zaposlitev)
namesto Oblak Tadeja, SLJ
B211 /
5. 7. C, SLJ (zaposlitev)
namesto Fefer Mojca, TJA
B211 /
Jan Barbara 1. 8. A, TJA (zaposlitev)
namesto Fefer Mojca, TJA
B209b /
2. 7. D, TIT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, TIT
B015 /
3. 8. B, 8. A, MAT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, MAT
B209b /
Krvina Špela 2. 7. A, NAR (zaposlitev)
namesto Bogomolec Eva, TJA
B106 /
3. 8. D, KEM (zaposlitev)
namesto Bizjak Bradeško Jana, GEO
B106 /
Malnarič Maja 1. 7. D, TIT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, TIT
B015 /
4. 8. B, TIT (zaposlitev)
namesto Tramte Maša, TIT
B015 /
Masnec Katarina 1. 8. P, SLJ (zaposlitev)
namesto Ledinek Maja, SLJ
A003 /
2. 8. P, MAT (zaposlitev)
namesto Ledinek Maja, MAT
A003 /
3. 7. P, TJA
namesto Ledinek Maja, TJA
A003 /
Plevnik Andreja 1. 8. D, 8. D, 8. D, MAT (zaposlitev)
namesto Tramte Maša, FIZ
B301 /
5. 7. A, MAT (zaposlitev)
namesto Gerdina Simon, MAT
B301 /
Tawitian Elissa 2. 8. C, ZGO
namesto Zupančič Mateja, DKE
B200 /
Volf Nevenka 4. 8. D, 8. C, MAT (zaposlitev)
namesto Ogrinc Alja, MAT
B111 /