Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Likovič Špela: 1, 2, 4, 5 ura
  • Voljč Tadeja: 0, 2T, 3, 4 ura
  • Juvan Tina: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Zupančič Eva: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Jerina Nina: 1T, 2T, 4T, 5T ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. C 4T. Sever Ingrid, nTJA1
namesto Jerina Nina, nTJA1
105 /
1. D 5T. Sever Ingrid, nTJA1
namesto Jerina Nina, nTJA1
106 /
2. A 1T. Sever Ingrid, TJA
namesto Jerina Nina, TJA
204 /
2. B 2T. Sever Ingrid, TJA
namesto Jerina Nina, TJA
202 /
2. E 2T. odpade
namesto Voljč Tadeja, TS
/ /
5. C 1. Bobnar Andreja, NIT
namesto Juvan Tina, SLJ
A105 /
2. Bobnar Andreja, SLJ
namesto Juvan Tina, MAT
A105 /
3. Bobnar Andreja, MAT
namesto Juvan Tina, DRU
A105 /
4. Teraž Tina, LUM
namesto Juvan Tina, LUM
A105 /
4. odpade
namesto Voljč Tadeja, TS
/ /
5. Teraž Tina, LUM
namesto Juvan Tina, LUM
A105 /
6. A 3. odpade
namesto Voljč Tadeja, TS
/ /
7. A 1. Mikolič Nejc, GUM
namesto Zupančič Eva, MAT
B101 /
4. Tomec Katja, NAR
namesto Likovič Špela, NAR
B111 /
5. Mohorič Tina, MAT
namesto Zupančič Eva, MAT
A103a /
7. B 2. Zupan Janja, ZGO
namesto Likovič Špela, NAR
B301 /
7. C 4. odpade
namesto Voljč Tadeja, TS
/ /
5. Zupan Janja, ZGO
namesto Likovič Špela, NAR
B301 /
8. B 4. Mohorič Tina, MAT
namesto Zupančič Eva, MAT
A108 Razdelite se med Tino MOhorič in Andrejo Plevnik.
8. C 0. Skelo Peršolja Ana Marija, SLJ
namesto Voljč Tadeja, SLJ
B206 /
3. Mlinar Ana, MAT
namesto Zupančič Eva, MAT
A103a Razdelite se po običajnem razporedu.
8. D 3. odpade
namesto Voljč Tadeja, TS
/ /
9. A 2. Mlinar Ana, MAT
namesto Zupančič Eva, MAT
A109 /
9. D 1. Oblak Tadeja, GEO
namesto Likovič Špela, BIO
B305 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bobnar Andreja 1. 5. C, NIT
namesto Juvan Tina, SLJ
A105 /
2. 5. C, SLJ
namesto Juvan Tina, MAT
A105 /
3. 5. C, MAT
namesto Juvan Tina, DRU
A105 /
Mikolič Nejc 1. 7. A, GUM
namesto Zupančič Eva, MAT
B101 /
Mlinar Ana 2. 9. A, MAT
namesto Zupančič Eva, MAT
A109 /
3. 8. C, MAT
namesto Zupančič Eva, MAT
A103a Razdelite se po običajnem razporedu.
Mohorič Tina 4. 8. B, MAT
namesto Zupančič Eva, MAT
A108 Razdelite se med Tino MOhorič in Andrejo Plevnik.
5. 7. A, MAT
namesto Zupančič Eva, MAT
A103a /
Oblak Tadeja 1. 9. D, GEO
namesto Likovič Špela, BIO
B305 /
Sever Ingrid 1T. 2. A, TJA
namesto Jerina Nina, TJA
204 /
2T. 2. B, TJA
namesto Jerina Nina, TJA
202 /
4T. 1. C, nTJA1
namesto Jerina Nina, nTJA1
105 /
5T. 1. D, nTJA1
namesto Jerina Nina, nTJA1
106 /
Skelo Peršolja Ana Marija 0. 8. C, SLJ
namesto Voljč Tadeja, SLJ
B206 /
Teraž Tina 4. 5. C, LUM
namesto Juvan Tina, LUM
A105 /
5. 5. C, LUM
namesto Juvan Tina, LUM
A105 /
Tomec Katja 4. 7. A, NAR
namesto Likovič Špela, NAR
B111 /
Zupan Janja 2. 7. B, ZGO
namesto Likovič Špela, NAR
B301 /
5. 7. C, ZGO
namesto Likovič Špela, NAR
B301 /