Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Fefer Matej: 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Čretnik Drašler Mojca: 1T, 2T, 3T, 4T ura
  • Zupan Mateja: 0, 1, 2, 3, 4 ura
  • Bogomolec Eva: 5 ura
  • Kardum Šibila Dan: 3 ura
  • Šraj Miklič Mateja: 0, 2, 3, 4, 5 ura
  • Kržič Marjeta: 1, 2, 3, 4 ura
  • Sluga Mojca: 1 ura
  • Gerdina Simon: 1 ura
  • Brodnik Miha: 0, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Malnarič Maja: 3, 4, 5 ura
  • Beden Nataša: 0, 1, 2, 3 ura
  • Jarc Sašo: 1 ura
  • Jan Barbara: 3, 4 ura
  • Novak Zlata: 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4. C 0. odpade
namesto Zupan Mateja, DDP
/ /
1. Malovrh Cigale Teja, DRU
namesto Zupan Mateja, DRU
S201 /
2. Malovrh Cigale Teja, MAT
namesto Zupan Mateja, MAT
S201 /
3. Škapin Elizabeta, NIT
namesto Zupan Mateja, NIT
S201 /
4. Škapin Elizabeta, SLJ
namesto Zupan Mateja, SLJ
S201 /
4. D 1. Trček Lucija, NIT
namesto Kržič Marjeta, NIT
S202 /
2. Trček Lucija, SLJ
namesto Kržič Marjeta, SLJ
S202 /
3. Trček Lucija, MAT
namesto Kržič Marjeta, MAT
S202 /
4. Trček Lucija, DRU
namesto Kržič Marjeta, DRU
S202 /
4. K 0. odpade
namesto Beden Nataša, DDP
/ /
1. Masnec Katarina, NAR (zaposlitev)
namesto Beden Nataša, NAR
A101 /
2. Masnec Katarina, SLJ (zaposlitev)
namesto Beden Nataša, SLJ
A101 /
3. Masnec Katarina, ŠPO
namesto Beden Nataša, ŠPO
TVICm /
5. B 1. Jelovšek Ljubica, ŠPO
namesto Jarc Sašo, ŠPO
TVIC /
5. C 1. Malavašič Jana, ŠPO
namesto Sluga Mojca, ŠPO
TVICm /
3. odpade
namesto Jan Barbara, DSP
/ /
5. J 1T. Čretnik Drašler Mojca, DVZ (zaposlitev)
namesto Čretnik Drašler Mojca, DVZ
001 /
2T. Čretnik Drašler Mojca, SPP (zaposlitev)
namesto Čretnik Drašler Mojca, SPP
001 /
3T. Čretnik Drašler Mojca, GŠV (zaposlitev)
namesto Čretnik Drašler Mojca, GŠV
001 /
4T. Čretnik Drašler Mojca, IZV (zaposlitev)
namesto Čretnik Drašler Mojca, IZV
001 /
5. K 0. odpade
namesto Beden Nataša, DDP
/ /
1. Masnec Katarina, NAR (zaposlitev)
namesto Beden Nataša, NAR
A101 /
2. Masnec Katarina, SLJ (zaposlitev)
namesto Beden Nataša, SLJ
A101 /
3. Masnec Katarina, ŠPO
namesto Beden Nataša, ŠPO
TVICm /
6. B 4. Skelo Ana Marija, SLJ
namesto Malnarič Maja, SLJ
B206 /
6. K 6. Vidoni Ravnikar Majda, ŠPO
namesto Fefer Matej, ŠPO
TVIC /
7. A 0. odpade
namesto Šraj Miklič Mateja, IP-IŠPP
/ /
2. Avsec Tanja, GUM
namesto Šraj Miklič Mateja, ŠPO
B111 /
2. odpade
namesto Fefer Matej, ŠPO
/ /
7. B 0. odpade
namesto Šraj Miklič Mateja, IP-IŠPP
/ /
2. Zorič Jure, LUM
namesto Brodnik Miha, ŠPO
C100 /
2. odpade
namesto Novak Zlata, ŠPO
/ /
7. C 0. odpade
namesto Brodnik Miha, IP-IŠPK
/ /
0. odpade
namesto Šraj Miklič Mateja, IP-IŠPP
/ /
5. Fortuna Gregorčič Majda, SLJ
namesto Šraj Miklič Mateja, ŠPO
B211 /
5. odpade
namesto Fefer Matej, ŠPO
/ /
7. D 0. odpade
namesto Brodnik Miha, IP-IŠPK
/ /
3. Fefer Mojca, TJA
namesto Kardum Šibila Dan, GEO
B202 /
5. Žnidaršič Tjaša, NAR
namesto Brodnik Miha, ŠPO
B111 /
5. odpade
namesto Novak Zlata, ŠPO
/ /
7. K 6. Vidoni Ravnikar Majda, ŠPO
namesto Fefer Matej, ŠPO
TVIC /
8. A 0. odpade
namesto Brodnik Miha, IP-IŠPK
/ /
1. Plevnik Andreja, MAT
namesto Gerdina Simon, MAT
A109 /
3. Skelo Ana Marija, SLJ
namesto Malnarič Maja, SLJ
B206 /
8. B 1. Plevnik Andreja, MAT
namesto Gerdina Simon, MAT
A109 /
3. Skelo Ana Marija, SLJ
namesto Malnarič Maja, SLJ
B206 /
4. Fefer Mojca, TJA
namesto Jan Barbara, TJA
B209b /
8. C 0. odpade
namesto Brodnik Miha, IP-IŠPK
/ /
5. Ćorković Dijana, TJA
namesto Bogomolec Eva, TJA
B200 /
8. D 0. odpade
namesto Šraj Miklič Mateja, IP-IŠPP
/ /
5. Ćorković Dijana, TJA
namesto Bogomolec Eva, TJA
B200 /
8. K 6. Vidoni Ravnikar Majda, ŠPO
namesto Fefer Matej, ŠPO
TVIC /
9. A 3. Markovič Janja, FIZ
namesto Šraj Miklič Mateja, ŠPO
B106 /
3. odpade
namesto Fefer Matej, ŠPO
/ /
5. Skelo Ana Marija, SLJ
namesto Malnarič Maja, SLJ
B206 /
9. B 0. odpade
namesto Brodnik Miha, IP-IŠPK
/ /
4. Žnidaršič Tjaša, BIO
namesto Brodnik Miha, ŠPO
B206 /
4. odpade
namesto Novak Zlata, ŠPO
/ /
5. Skelo Ana Marija, SLJ
namesto Malnarič Maja, SLJ
B206 /
9. C 4. Bregar Ana, GEO
namesto Fefer Matej, ŠPO
A108 /
4. odpade
namesto Šraj Miklič Mateja, ŠPO
/ /
9. D 0. odpade
namesto Brodnik Miha, IP-IŠPK
/ /
3. Zupančič Mateja, ZGO
namesto Brodnik Miha, ŠPO
B210 /
3. odpade
namesto Novak Zlata, ŠPO
/ /
9. K 6. Vidoni Ravnikar Majda, ŠPO
namesto Brodnik Miha, ŠPO
TVIC /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Avsec Tanja 2. 7. A, GUM
namesto Šraj Miklič Mateja, ŠPO
B111 /
Bregar Ana 4. 9. C, GEO
namesto Fefer Matej, ŠPO
A108 /
Ćorković Dijana 5. 8. C, 8. D, TJA
namesto Bogomolec Eva, TJA
B200 /
Čretnik Drašler Mojca 1T. 5. J, DVZ (zaposlitev)
namesto Čretnik Drašler Mojca, DVZ
001 /
2T. 5. J, SPP (zaposlitev)
namesto Čretnik Drašler Mojca, SPP
001 /
3T. 5. J, GŠV (zaposlitev)
namesto Čretnik Drašler Mojca, GŠV
001 /
4T. 5. J, IZV (zaposlitev)
namesto Čretnik Drašler Mojca, IZV
001 /
Fefer Mojca 3. 7. D, TJA
namesto Kardum Šibila Dan, GEO
B202 /
4. 8. B, TJA
namesto Jan Barbara, TJA
B209b /
Fortuna Gregorčič Majda 5. 7. C, SLJ
namesto Šraj Miklič Mateja, ŠPO
B211 /
Gvardjančič Milena 1.
namesto Masnec Katarina, SLJ
A005a /
2.
namesto Masnec Katarina, SPO
A005a /
Jelovšek Ljubica 1. 5. B, ŠPO
namesto Jarc Sašo, ŠPO
TVIC /
Malavašič Jana 1. 5. C, ŠPO
namesto Sluga Mojca, ŠPO
TVICm /
Malovrh Cigale Teja 1. 4. C, DRU
namesto Zupan Mateja, DRU
S201 /
2. 4. C, MAT
namesto Zupan Mateja, MAT
S201 /
Markovič Janja 3. 9. A, FIZ
namesto Šraj Miklič Mateja, ŠPO
B106 /
Masnec Katarina 1. 4. K, NAR (zaposlitev)
namesto Beden Nataša, NAR
5. K, NAR (zaposlitev)
namesto Beden Nataša, NAR
A101

A101
/

/
2. 4. K, SLJ (zaposlitev)
namesto Beden Nataša, SLJ
5. K, SLJ (zaposlitev)
namesto Beden Nataša, SLJ
A101

A101
/

/
3. 5. K, ŠPO
namesto Beden Nataša, ŠPO
4. K, ŠPO
namesto Beden Nataša, ŠPO
TVICm

TVICm
/

/
Plevnik Andreja 1. 8. A, 8. B, MAT
namesto Gerdina Simon, MAT
A109 /
Skelo Ana Marija 3. 8. A, 8. B, SLJ
namesto Malnarič Maja, SLJ
B206 /
4. 6. B, SLJ
namesto Malnarič Maja, SLJ
B206 /
5. 9. B, 9. A, SLJ
namesto Malnarič Maja, SLJ
B206 /
Škapin Elizabeta 3. 4. C, NIT
namesto Zupan Mateja, NIT
S201 /
4. 4. C, SLJ
namesto Zupan Mateja, SLJ
S201 /
Trček Lucija 1. 4. D, NIT
namesto Kržič Marjeta, NIT
S202 /
2. 4. D, SLJ
namesto Kržič Marjeta, SLJ
S202 /
3. 4. D, MAT
namesto Kržič Marjeta, MAT
S202 /
4. 4. D, DRU
namesto Kržič Marjeta, DRU
S202 /
Vidoni Ravnikar Majda 6. 7. K, ŠPO
namesto Fefer Matej, ŠPO
9. K, ŠPO
namesto Brodnik Miha, ŠPO
6. K, ŠPO
namesto Fefer Matej, ŠPO
8. K, ŠPO
namesto Fefer Matej, ŠPO
TVIC

TVIC

TVIC

TVIC
/

/

/

/
Zorič Jure 2. 7. B, LUM
namesto Brodnik Miha, ŠPO
C100 /
Zupančič Mateja 3. 9. D, ZGO
namesto Brodnik Miha, ŠPO
B210 /
Žnidaršič Tjaša 4. 9. B, BIO
namesto Brodnik Miha, ŠPO
B206 /
5. 7. D, NAR
namesto Brodnik Miha, ŠPO
B111 /