Osnovna šola Mihe Pintarja - Toleda Velenje
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Hudarin Tjaša: 5 ura
- Kolar Šlogar Anita: 5, 6 ura
- Surina Samo: 6 ura
- Kamenik Janja: 4, 6, 13:40 - 14:30, 14:30 - 15:20 ura
- Turičnik Kleč Natalija: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Teržan Petra: 12:50 - 13:40 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.B | 5. |
Klančnik Franka, SLJ namesto Hudarin Tjaša, SLJ |
1b | / |
6.A | 6. |
odpade namesto Kamenik Janja, DDP SLJ |
/ | / |
6.B | 1. |
Kugonič Janja, NAR namesto Turičnik Kleč Natalija, NAR |
SLJ1 | / |
4. |
Vidak Klaudija, LUM namesto Kamenik Janja, SLJ |
5a | / | |
5. |
Zupančič Majda, MAT namesto Kolar Šlogar Anita, TJA |
TJA | / | |
6. |
odpade namesto Kamenik Janja, DDP SLJ |
/ | / | |
6.C | 4. |
Vranješ Koprivnikar Vesna, NAR namesto Turičnik Kleč Natalija, NAR |
KEM | / |
6. |
odpade namesto Kamenik Janja, DDP SLJ |
/ | / | |
8.B | 3. |
Apšner Jožica, GEO namesto Turičnik Kleč Natalija, BIO |
KEM | / |
9.A | 5. |
Polajžer Irena, BIO namesto Turičnik Kleč Natalija, BIO |
KEM | / |
6. |
Vranješ Koprivnikar Vesna, ZGO namesto Surina Samo, ZGO |
SLJ2 | / | |
9.C | 2. |
Apšner Jožica, GEO namesto Turičnik Kleč Natalija, KEM |
KEM | / |
6. |
odpade namesto Kolar Šlogar Anita, DSP |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Apšner Jožica | 2. |
9.C, GEO namesto Turičnik Kleč Natalija, KEM |
KEM | / |
3. |
8.B, GEO namesto Turičnik Kleč Natalija, BIO |
KEM | / | |
Halkić Jasmina | 14:30 - 15:20 |
PB4, PB3, namesto Kamenik Janja, |
/ | / |
Keserin Katarina | 13:40 - 14:30 |
PB4, namesto Kamenik Janja, |
/ | / |
Klančnik Franka | 5. |
1.B, SLJ namesto Hudarin Tjaša, SLJ |
1b | / |
Kompan Jerneja | 12:50 - 13:40 |
PB7, namesto Teržan Petra, |
/ | / |
Kugonič Janja | 1. |
6.B, NAR namesto Turičnik Kleč Natalija, NAR |
SLJ1 | / |
Polajžer Irena | 5. |
9.A, BIO namesto Turičnik Kleč Natalija, BIO |
KEM | / |
Vidak Klaudija | 4. |
6.B, LUM namesto Kamenik Janja, SLJ |
5a | / |
Vranješ Koprivnikar Vesna | 4. |
6.C, NAR namesto Turičnik Kleč Natalija, NAR |
KEM | / |
6. |
9.A, ZGO namesto Surina Samo, ZGO |
SLJ2 | / | |
Zupančič Majda | 5. |
6.B, MAT namesto Kolar Šlogar Anita, TJA |
TJA | / |