Osnovna šola Mihe Pintarja - Toleda Velenje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Vivod Veronika: 2, 4, 6, 12:00 - 12:50, 14:30 - 15:20, 14:30 - 15:20, 14:30 - 15:20 ura
  • Teržan Petra: 1, 2, 3 ura
  • Krajnc Bernard: 13:40 - 14:30 ura
  • Kukovec Sebastjan: 1 ura
  • Barl Natalija: 4, 6, 13:40 - 14:30, 15:20 - 16:10, 15:20 - 16:10, 12:00 - 12:50, 14:30 - 16:10, 15:20 - 16:10, 15:20 - 16:10, 15:20 - 16:10 ura
  • Lipovšek Špela: 1 ura
  • Kotnik Maša: 12:00 - 12:50, 12:50 - 13:40, 13:40 - 14:30, 12:00 - 12:50, 13:40 - 14:30, 13:40 - 14:30 ura
  • Pompe Mateja: 0, 5, 6, 7, 8 ura
  • Gorišek Samo: 1, 2, 5, 7:30 - 8:10 ura
  • Rebernik Lemež Valentina: 2 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 1. Zupanc Jerica, MAT
namesto Lipovšek Špela, MAT
1a /
1.B 2. Zupanc Jerica, MAT
namesto Rebernik Lemež Valentina, MAT
1b /
3.A 1. Lipovšek Špela, SLJ
namesto Teržan Petra, SLJ
3a Prerazporeditev delovnega časa.
2. Rebernik Lemež Valentina, SLJ
namesto Teržan Petra, SLJ
3a Prerazporeditev delovnega časa.
3. Glušič Zofka, GUM
namesto Teržan Petra, GUM
3a /
5.A 4. Tisnikar Grčar Katjuša, MAT
namesto Barl Natalija, TJA
5a /
5. Tisnikar Grčar Katjuša, MAT
namesto Gorišek Samo, ŠPO
TEL /
6. odpade
namesto Barl Natalija, DDP TJA
/ Odsotnost učitelja.
5.B 6. odpade
namesto Barl Natalija, DDP TJA
/ Odsotnost učitelja.
6.B 2. Vidali Davorin, ŠPO
namesto Gorišek Samo, ŠPO
TEL /
7.A 2. Turičnik Kleč Natalija, NAR
namesto Vivod Veronika, MAT
KEM /
7. odpade
namesto Pompe Mateja, IP-IŠP
/ Odsotnost učitelja.
8. odpade
namesto Pompe Mateja, IP-IŠP
/ Odsotnost učitelja.
7.B 7. odpade
namesto Pompe Mateja, IP-IŠP
/ Odsotnost učitelja.
8. odpade
namesto Pompe Mateja, IP-IŠP
/ Odsotnost učitelja.
8.B 1. Zupanc Dejan, TIT
namesto Gorišek Samo, ŠPO
TEH /
6. odpade
namesto Vivod Veronika, FIZ
/ Odsotnost učitelja.
9.A 1. Kugonič Janja, TJA
namesto Kukovec Sebastjan, TJA
RAČ /
6. odpade
namesto Pompe Mateja, ŠPO
/ Odsotnost učitelja.
9.B 1. Kugonič Janja, TJA
namesto Kukovec Sebastjan, TJA
RAČ /
9.C 0. Vidali Davorin, ŠPO
namesto Pompe Mateja, ŠPO
TEL /
1. Kugonič Janja, TJA
namesto Kukovec Sebastjan, TJA
RAČ /
4. odpade
namesto Vivod Veronika, ISP
/ Odsotnost učitelja.
5. Povh Sahar, OS
namesto Pompe Mateja, OS
MAT /
6. odpade
namesto Pompe Mateja, ŠPO
/ Odsotnost učitelja.


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Dervarič Ivanka 12:00 - 12:50 PB3,
namesto Barl Natalija,
/ /
Glušič Zofka 3. 3.A, GUM
namesto Teržan Petra, GUM
3a /
Kompan Jerneja 5:30 - 7:30 JV1,
namesto Gorišek Samo,
/ /
7:30 - 8:10 JV1,
namesto Gorišek Samo,
/ /
Krajnc Matej 14:30 - 15:20 PB5, PB7, PB6,
namesto Vivod Veronika,
PB3,
namesto Barl Natalija,
/

/
Druži.
Druži.
Druži.

Druži.
15:20 - 16:10 PB2, PB6, PB1, PB5, PB3, PB7,
namesto Barl Natalija,
/ Prerazporeditev delovnega časa.
Prerazporeditev delovnega časa.
Prerazporeditev delovnega časa.
Prerazporeditev delovnega časa.
Prerazporeditev delovnega časa.
Prerazporeditev delovnega časa.
Kugonič Janja 1. 9.B, 9.A, 9.C, TJA
namesto Kukovec Sebastjan, TJA
RAČ /
Lipovšek Špela 1. 3.A, SLJ
namesto Teržan Petra, SLJ
3a Prerazporeditev delovnega časa.
12:00 - 12:50 PB6, PB5,
namesto Kotnik Maša,
/ /
Polajžer Irena 12:50 - 13:40 PB5,
namesto Kotnik Maša,
/ /
Povh Sahar 5. 9.C, OS
namesto Pompe Mateja, OS
MAT /
Ramšak Jožica 13:40 - 14:30 PB3,
namesto Krajnc Bernard,
/ /
Rebernik Lemež Valentina 2. 3.A, SLJ
namesto Teržan Petra, SLJ
3a Prerazporeditev delovnega časa.
Tisnikar Grčar Katjuša 4. 5.A, MAT
namesto Barl Natalija, TJA
5a /
5. 5.A, MAT
namesto Gorišek Samo, ŠPO
TEL /
Turičnik Kleč Natalija 2. 7.A, NAR
namesto Vivod Veronika, MAT
KEM /
Verdev Vid 13:40 - 14:30 PB1,
namesto Barl Natalija,
/ /
Vidak Klaudija 13:40 - 14:30 PB5, PB7, PB6,
namesto Kotnik Maša,
/ Prerazporeditev delovnega časa.
Prerazporeditev delovnega časa.
Prerazporeditev delovnega časa.
Vidali Davorin 0. 9.C, ŠPO
namesto Pompe Mateja, ŠPO
TEL /
2. 6.B, ŠPO
namesto Gorišek Samo, ŠPO
TEL /
Zupanc Dejan 1. 8.B, TIT
namesto Gorišek Samo, ŠPO
TEH /
Zupanc Jerica 1. 1.A, MAT
namesto Lipovšek Špela, MAT
1a /
2. 1.B, MAT
namesto Rebernik Lemež Valentina, MAT
1b /
12:00 - 12:50 PB1,
namesto Vivod Veronika,
/ /