Osnovna šola Spodnja Šiška

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Žnidaršič Katarina: 15:30 - 15:35, 15:30 - 15:35, 15:30 - 15:35, 15:30 - 15:35, 15:30 - 15:35, 12:00 - 15:35, 15:30 - 15:35, 15:30 - 15:35, 15:30 - 15:35, 15:30 - 15:35 ura
  • Koudila Majda: 1, 2, 3, 4 ura
  • Jeraj Cirila: 1, 2, 3, 4 ura
  • Kordež Tjaša: 3 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.B 1. Gončin Neža, SPO
namesto Jeraj Cirila, MAT
14/l /
2. Cvetko Tanja, GUM
namesto Jeraj Cirila, GUM
14/l /
3. Grgić Emilijan, ŠPO
namesto Jeraj Cirila, ŠPO
14/l /
4. Miklavc Pintarič Simona, SLJ
namesto Jeraj Cirila, SLJ
14/l /
4.C 3. Orthaber Mateja, TJA
namesto Kordež Tjaša, TJA
23/ll /
5.A 4. Skupek Simona, TJA
namesto Koudila Majda, TJA
32/ll /
7.A 3. Iskra Mateja, ZGO
namesto Koudila Majda, TJA
4pr /
7.C 2. Grilc Tinkara, DKE
namesto Koudila Majda, TJA
28/ll /
8.A 1. Podgornik Lori, TJA (zaposlitev)
namesto Koudila Majda, TJA
7p /
8.B 1. Skupek Simona, TJA (zaposlitev)
namesto Koudila Majda, TJA
25/ll /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Cvetko Tanja 2. 3.B, GUM
namesto Jeraj Cirila, GUM
14/l /
Gončin Neža 1. 3.B, SPO
namesto Jeraj Cirila, MAT
14/l /
Grgić Emilijan 3. 3.B, ŠPO
namesto Jeraj Cirila, ŠPO
14/l /
15:30 - 15:35 1. SKUPINA (1.A IN 2. C), 2. SKUPINA (1. B IN 2. C), 4. SKUPINA (2. A IN 2. C), 8. SKUPINA (4. A IN 4. C), 6. SKUPINA (3. A IN 3. C), 10. SKUPINA (5. A, 5. B, 5. C), 3. SKUPINA (1. C IN 2. C), 7. SKUPINA (3. B IN 3. C), 9. SKUPINA (4. B IN 4. C),
namesto Žnidaršič Katarina,
/ /
15:35 - 16:30 6. SKUPINA (3. A IN 3. C), 8. SKUPINA (4. A IN 4. C), 10. SKUPINA (5. A, 5. B, 5. C), 3. SKUPINA (1. C IN 2. C), 7. SKUPINA (3. B IN 3. C), 9. SKUPINA (4. B IN 4. C), 5. SKUPINA (2. B IN 2. C), 1. SKUPINA (1.A IN 2. C), 2. SKUPINA (1. B IN 2. C), 4. SKUPINA (2. A IN 2. C),
namesto Žnidaršič Katarina,
/ /
Grilc Tinkara 2. 7.C, DKE
namesto Koudila Majda, TJA
28/ll /
Iskra Mateja 3. 7.A, ZGO
namesto Koudila Majda, TJA
4pr /
Miklavc Pintarič Simona 4. 3.B, SLJ
namesto Jeraj Cirila, SLJ
14/l /
Orthaber Mateja 3. 4.C, TJA
namesto Kordež Tjaša, TJA
23/ll /
Podgornik Lori 1. 8.A, TJA (zaposlitev)
namesto Koudila Majda, TJA
7p /
Rebič Katarina 12:00 - 13:40 5. SKUPINA (2. B IN 2. C),
namesto Žnidaršič Katarina,
/ /
Skupek Simona 1. 8.B, TJA (zaposlitev)
namesto Koudila Majda, TJA
25/ll /
4. 5.A, TJA
namesto Koudila Majda, TJA
32/ll /
Škrinjar Živa 13:40 - 15:30 5. SKUPINA (2. B IN 2. C),
namesto Žnidaršič Katarina,
/ /