Osnovna šola Prežihovega Voranca Jesenice

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Škraban Anja: 12:45 - 14:30 ura
  • Teran Ajda: 11:50 - 12:40 ura
  • Kvas Petra: 3, 4, 5 ura
  • Leban Barbara: 1, 2, 4, 12:45 - 15:25 ura
  • Gosar Gregor: 11:50 - 12:40 ura
  • Malić Cumbo Anita: 1, 2, 3, 4, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
5b 3. Škraban Anja, ŠPO
namesto Kvas Petra, ŠPO
vt2 /
4. Škraban Anja, MAT
namesto Kvas Petra, MAT
5b /
5. Škraban Anja, SLJ
namesto Kvas Petra, SLJ
5b /
6a 4. Kersnik Zdenka, SLJ
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ
tja3 /
6d 2. Udrih Barbara, SLJ
namesto Leban Barbara, SLJ
gvz2 /
7a 1. Gale Matjaž, SLJ-N (zaposlitev)
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ-N
tja4 /
6. odpade
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ-N
/ /
7. odpade
namesto Malić Cumbo Anita, IP-ŠNO
/ /
7b 1. Mori Eva, SLJ-N (zaposlitev)
namesto Leban Barbara, SLJ-N
gvz /
1. Gale Matjaž, SLJ-N (zaposlitev)
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ-N
tja4 /
7. odpade
namesto Malić Cumbo Anita, IP-ŠNO
/ /
7c 1. Mori Eva, SLJ-N (zaposlitev)
namesto Leban Barbara, SLJ-N
gvz /
1. Gale Matjaž, SLJ-N (zaposlitev)
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ-N
tja4 /
6. odpade
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ-N
/ /
7. odpade
namesto Malić Cumbo Anita, IP-ŠNO
/ /
8a 2. Višnar Bogdan, SLJ (zaposlitev)
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ
tja4 /
8b 2. Višnar Bogdan, SLJ (zaposlitev)
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ
tja4 /
7. odpade
namesto Malić Cumbo Anita, IP-ŠNO
/ /
8c 2. Višnar Bogdan, SLJ (zaposlitev)
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ
tja4 /
4. Vilič Kristina, SLJ (zaposlitev)
namesto Leban Barbara, SLJ
gvz2 /
7. odpade
namesto Malić Cumbo Anita, IP-ŠNO
/ /
9a 3. Otovič Tatjana, SLJ
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ
slo3 /
7. odpade
namesto Malić Cumbo Anita, IP-ŠNO
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Gale Matjaž 1. 7a, 7c, 7b, SLJ-N (zaposlitev)
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ-N
tja4 /
Gubanc Mojca 12:45 - 14:30 8. SKUPINA,
namesto Škraban Anja,
/ /
Janjoš Mirjam 11:50 - 12:40 6. SKUPINA,
namesto Gosar Gregor,
/ /
Kersnik Zdenka 4. 6a, SLJ
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ
tja3 /
Mori Eva 1. 7b, 7c, SLJ-N (zaposlitev)
namesto Leban Barbara, SLJ-N
gvz /
Otovič Tatjana 3. 9a, SLJ
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ
slo3 /
Stres Maruša 11:50 - 12:45 8. SKUPINA,
namesto Škraban Anja,
/ /
Svetina Branka 12:45 - 15:25 5. SKUPINA,
namesto Leban Barbara,
/ /
Škraban Anja 3. 5b, ŠPO
namesto Kvas Petra, ŠPO
vt2 /
4. 5b, MAT
namesto Kvas Petra, MAT
5b /
5. 5b, SLJ
namesto Kvas Petra, SLJ
5b /
Udrih Barbara 2. 6d, SLJ
namesto Leban Barbara, SLJ
gvz2 /
Vilič Kristina 4. 8c, SLJ (zaposlitev)
namesto Leban Barbara, SLJ
gvz2 /
Višnar Bogdan 2. 8a, 8c, 8b, SLJ (zaposlitev)
namesto Malić Cumbo Anita, SLJ
tja4 /