Osnovna šola Gorišnica

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Lozinšek Lidija: 14:50 - 16:20, 14:50 - 16:20, 15:00 - 16:20, 12:10 - 16:20 ura
  • Voršič Anita: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Cvetko Anja: 13:00 - 14:30, 13:00 - 14:30, 13:00 - 14:30, 13:00 - 14:30 ura
  • Tobijas Zdravko: 5, 6 ura
  • Kramberger Rom Patricija: 1, 2, 3 ura
  • Hribar Anja: 4 ura
  • Erhatič Tina: 1, 2 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4 .a 1. Mirnik Maruša, SLJ
namesto Voršič Anita, MAT
8 /
2. Mirnik Maruša, SLJ
namesto Voršič Anita, SLJ
8 /
3. Obran Renata, MAT
namesto Voršič Anita, SLJ
8 /
4. Horvat Marjeta, LUM
namesto Voršič Anita, LUM
8 /
5. Horvat Marjeta, LUM
namesto Voršič Anita, LUM
8 /
6 .a 3. Meglič Bogdan, MAT
namesto Kramberger Rom Patricija, MAT
mat1 /
6. Bečan Suzana, ŠPO
namesto Tobijas Zdravko, ŠPO
tel2 /
6 .b 1. Bezdrob Tihana, MAT
namesto Kramberger Rom Patricija, MAT
mat1 /
4. Bencek Maja, GOS
namesto Hribar Anja, GOS
gos /
7 .a 2. Brodnjak Kokot Tina, NAR
namesto Erhatič Tina, NAR
kem /
5. Lovrec Marija (Minka), ŠPO
namesto Tobijas Zdravko, ŠPO
tel1 /
7 .b 1. Matjašič Pevec Mateja, NAR
namesto Erhatič Tina, NAR
kem /
2. Trop Iva, MAT
namesto Kramberger Rom Patricija, MAT
mat1 /
5. Lovrec Marija (Minka), ŠPO
namesto Tobijas Zdravko, ŠPO
tel1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bečan Suzana 6. 6 .a, ŠPO
namesto Tobijas Zdravko, ŠPO
tel2 /
Bencek Maja 4. 6 .b, GOS
namesto Hribar Anja, GOS
gos /
13:00 - 14:30 OPB4B, OPB4A, OPB5B, OPB5A,
namesto Cvetko Anja,
/ /
14:50 - 16:20 OPB1B, OPB1A,
namesto Lozinšek Lidija,
/ /
15:00 - 16:20 OPB2B, OPB2A,
namesto Lozinšek Lidija,
/ /
Bezdrob Tihana 1. 6 .b, MAT
namesto Kramberger Rom Patricija, MAT
mat1 /
Brodnjak Kokot Tina 2. 7 .a, NAR
namesto Erhatič Tina, NAR
kem /
Horvat Marjeta 4. 4 .a, LUM
namesto Voršič Anita, LUM
8 /
5. 4 .a, LUM
namesto Voršič Anita, LUM
8 /
Lovrec Marija (Minka) 5. 7 .a, 7 .b, ŠPO
namesto Tobijas Zdravko, ŠPO
tel1 /
Matjašič Pevec Mateja 1. 7 .b, NAR
namesto Erhatič Tina, NAR
kem /
Meglič Bogdan 3. 6 .a, MAT
namesto Kramberger Rom Patricija, MAT
mat1 /
Mirnik Maruša 1. 4 .a, SLJ
namesto Voršič Anita, MAT
8 /
2. 4 .a, SLJ
namesto Voršič Anita, SLJ
8 /
Obran Renata 3. 4 .a, MAT
namesto Voršič Anita, SLJ
8 /
Šterbal Stanka 12:10 - 15:00 OPB2B,
namesto Lozinšek Lidija,
/ /
Trop Iva 2. 7 .b, MAT
namesto Kramberger Rom Patricija, MAT
mat1 /