Osnovna šola Predoslje Kranj

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Lavtar Petra: 14:35 - 15:25, 12:55 - 16:15, 15:25 - 16:15, 15:25 - 16:15 ura
  • Arh Darja: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 12:55 - 13:45 ura
  • Jelenc Mojca: 1, 2r, 3r, 4r ura
  • Jušić Aleksandra: 3 ura
  • Traven Eva: 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.B 1. Volčjak Mira, MAT
namesto Jelenc Mojca, MAT
1b /
2r. Pilar Eva, SLJ
namesto Jelenc Mojca, SLJ
1b /
3r. Volčjak Mira, ŠPO
namesto Jelenc Mojca, ŠPO
1b /
4r. Špiček Petra, GUM
namesto Jelenc Mojca, GUM
1b /
4r. Volčjak Mira, GUM
namesto Jelenc Mojca, GUM
1b /
4.C 0. odpade
namesto Arh Darja, DDP-4.c
/ /
1. Sršen Janja, MAT
namesto Arh Darja, MAT
4c /
2. Sršen Janja, SLJ
namesto Arh Darja, SLJ
4c /
3. Sršen Janja, DRU
namesto Arh Darja, DRU
4c /
4. Sršen Janja, LUM
namesto Arh Darja, LUM
4c /
5. Jug Arih Simona, LUM
namesto Arh Darja, LUM
4c /
6.B 3. Demšar Simon, SLJ
namesto Jušić Aleksandra, SLJ
sl2 /
7.B 4. Zubčič Neja, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /
8.A 3. Vodopivec Branka, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /
5. Palovšnik Miha, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /
8.B 3. Vodopivec Branka, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /
5. Palovšnik Miha, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /
8.C 3. Vodopivec Branka, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /
5. Palovšnik Miha, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Demšar Simon 3. 6.B, SLJ
namesto Jušić Aleksandra, SLJ
sl2 /
Jug Arih Simona 5. 4.C, LUM
namesto Arh Darja, LUM
4c /
12:55 - 13:45 PB1_1a,
namesto Arh Darja,
/ /
Palovšnik Miha 5. 8.C, 8.B, 8.A, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /
Pilar Eva 2r. 1.B, SLJ
namesto Jelenc Mojca, SLJ
1b /
Puhar Račič Eva 15:25 - 16:15 PB6-3b, PB5-3a, PB4-2b,
namesto Lavtar Petra,
/ /
Skumavc Nuša 12:55 - 15:25 PB4-2b,
namesto Lavtar Petra,
/ /
14:35 - 15:25 PB3-2a,
namesto Lavtar Petra,
/ /
Sršen Janja 1. 4.C, MAT
namesto Arh Darja, MAT
4c /
2. 4.C, SLJ
namesto Arh Darja, SLJ
4c /
3. 4.C, DRU
namesto Arh Darja, DRU
4c /
4. 4.C, LUM
namesto Arh Darja, LUM
4c /
Špiček Petra 4r. 1.B, GUM
namesto Jelenc Mojca, GUM
1b /
Vodopivec Branka 3. 8.C, 8.B, 8.A, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /
Volčjak Mira 1. 1.B, MAT
namesto Jelenc Mojca, MAT
1b /
3r. 1.B, ŠPO
namesto Jelenc Mojca, ŠPO
1b /
4r. 1.B, GUM
namesto Jelenc Mojca, GUM
1b /
Zubčič Neja 4. 7.B, SLJ
namesto Traven Eva, SLJ
sl1 /