Osnovna šola I Murska Sobota

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Žižek Jasna: 1, 4PS ura
  • Strašek Andreja: 12:35 - 15:05 ura
  • Ošlaj Andreja: 3PS ura
  • Juteršnik Peter: 2PS, 3PS ura
  • Vrebac Darko: 12:35 - 13:15 ura
  • Horvat Sandra: 2PS, 4PS, 5RS ura
  • Perhavec Andrej: 1, 2PS, 3PS ura
  • Žerdin 2.0 Melita: 12:35 - 15:05 ura
  • Lačen Iztok: 7:30 - 8:00, 12:35 - 15:30 ura
  • Čeleš Davorin: 0, 1 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. a 5RS. Mertük Slavica, NI1 (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, NI1
2 /
1. b 2PS. Meglič Barbara, MAT
namesto Felkar Martina, MAT
1 /
3RS. Meglič Barbara, SLJ
namesto Felkar Martina, SLJ
1 /
4RS. Meglič Barbara, GUM
namesto Felkar Martina, GUM
1 /
5RS. Mertük Slavica, NI1 (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, NI1
2 /
1. c 5RS. Mertük Slavica, NI1 (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, NI1
2 /
2. a 2PS. Kuzmič Marianne, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
11 /
2. b 2PS. Kuzmič Marianne, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
11 /
2. c 2PS. Kuzmič Marianne, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
11 /
6. a 0. odpade
namesto Čeleš Davorin, NIŠ
/ /
3PS. Ambruš Mira, ŠPO (zaposlitev)
namesto Juteršnik Peter, ŠPO
ŠV2 /
3PS. Sever Darja, ŠPO (zaposlitev)
namesto Perhavec Andrej, ŠPO
ŠV1 /
4PS. Varga Dervarič Irena, GEO (zaposlitev)
namesto Žižek Jasna, GEO
ZGO28 /
6. b 0. odpade
namesto Čeleš Davorin, NIŠ
/ /
1. Car Tatjana, ŠPO (zaposlitev)
namesto Perhavec Andrej, ŠPO
ŠV1 /
1. Mohorko Milena, ŠPO (zaposlitev)
namesto Čeleš Davorin, ŠPO
ŠV3 /
6. c 0. odpade
namesto Čeleš Davorin, NIŠ
/ /
8. a 1. Krančič Monika, ZGO (zaposlitev)
namesto Žižek Jasna, ZGO
ZGO28 /
3PS. Šavel Kerman Cvetka, SLJ
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
SLO25 /
8. b 3PS. Šavel Kerman Cvetka, SLJ
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
SLO25 /
8. c 2PS. Marič Lukrecija, ŠPO (zaposlitev)
namesto Juteršnik Peter, ŠPO
ŠV2 /
2PS. Benko Aleš, ŠPO (zaposlitev)
namesto Perhavec Andrej, ŠPO
ŠV1 /
3PS. Šavel Kerman Cvetka, SLJ
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
SLO25 /
4PS. Hauko Simon, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
KAB TP2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Ambruš Mira 3PS. 6. a, ŠPO (zaposlitev)
namesto Juteršnik Peter, ŠPO
ŠV2 /
Benko Aleš 2PS. 8. c, ŠPO (zaposlitev)
namesto Perhavec Andrej, ŠPO
ŠV1 /
Car Tatjana 1. 6. b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Perhavec Andrej, ŠPO
ŠV1 /
Fras Tatjana 7:00 - 7:30 3. skupina 7.00 - 8.00,
namesto Lačen Iztok,
/ /
7:30 - 8:00 3. skupina 7.00 - 8.00,
namesto Lačen Iztok,
/ /
Hauko Simon 4PS. 8. c, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
KAB TP2 /
Horvat Dušanka 12:35 - 15:05 8. skupina - 3.b,
namesto Žerdin 2.0 Melita,
/ /
Kopič Karas Nataša 12:35 - 13:15 7. skupina - 3.a,
namesto Vrebac Darko,
/ /
Krančič Monika 1. 8. a, ZGO (zaposlitev)
namesto Žižek Jasna, ZGO
ZGO28 /
Kuzmič Marianne 2PS. 2. b, 2. a, 2. c, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
11 /
Marič Lukrecija 2PS. 8. c, ŠPO (zaposlitev)
namesto Juteršnik Peter, ŠPO
ŠV2 /
Meglič Barbara 2PS.
namesto Felkar Martina, MAT
1 /
3RS.
namesto Felkar Martina, SLJ
1 /
4RS.
namesto Felkar Martina, GUM
1 /
Mertük Slavica 5RS. 1. b, 1. a, 1. c, NI1 (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, NI1
2 /
Mohorko Milena 1. 6. b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Čeleš Davorin, ŠPO
ŠV3 /
Sever Darja 3PS. 6. a, ŠPO (zaposlitev)
namesto Perhavec Andrej, ŠPO
ŠV1 /
Stanko Tatjana 12:35 - 15:30 4. skupina - 2.a,
namesto Lačen Iztok,
/ /
Šavel Kerman Cvetka 3PS. 8. b, 8. a, 8. c, SLJ
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
SLO25 /
Varga Dervarič Irena 4PS. 6. a, GEO (zaposlitev)
namesto Žižek Jasna, GEO
ZGO28 /
Žižek Bernarda 12:35 - 15:05 5. skupina - 2.b,
namesto Strašek Andreja,
/ /