Osnovna šola I Murska Sobota

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Car Tatjana: 2RS ura
  • Ritlop Irena: 1, 2RS, 3PS, 5PS ura
  • Perhavec Andrej: 1 ura
  • Marič Lukrecija: 2PS ura
  • Mohorko Milena: 1, 4PS ura
  • Zrim Nina: 3PS ura
  • Štefanec Kodila Suzana: 1, 2PS ura
  • Petrovič Tatjana: 11:45 - 12:30 ura
  • Žižek Jasna: 3PS ura
  • Ošlaj Andreja: 1, 5PS ura
  • Juteršnik Peter: 1, 4PS ura
  • Červek Štefan: 1, 2RS, 3PS, 4PS, 5PS ura
  • Horvat Sandra: 1, 2PS ura
  • Ficko Denis: 3PS, 4PS ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. a 2PS. Štubel Marijana, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
2 /
2. c 2PS. Štubel Marijana, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
2 /
3. c 1. Bukovec Monika, MAT
namesto Štefanec Kodila Suzana, MAT
19 /
2PS. Bukovec Monika, SPO
namesto Štefanec Kodila Suzana, SPO
19 /
4. a 3PS. Kocjančič Kuhar Vanja, ŠPO(mus)
namesto Ficko Denis, ŠPO(mus)
ŠV1 /
4. b 1. Felkar Martina, SLJ
namesto Ritlop Irena, SLJ
21 /
2RS. Felkar Martina, MAT
namesto Ritlop Irena, MAT
21 /
3PS. Felkar Martina, ŠPO(mus)
namesto Ritlop Irena, ŠPO(mus)
ŠV3 /
3PS. Felkar Martina, ŠPO(mus)
namesto Ficko Denis, ŠPO(mus)
ŠV1 /
5PS. Felkar Martina, NIT
namesto Ritlop Irena, NIT
21 /
4. c 3PS. Klar Jožica, ŠPO(mus)
namesto Ficko Denis, ŠPO(mus)
ŠV1 /
5. b 1. Bukvič Melita, LUM
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
2RS. Bukvič Melita, LUM
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
6. a 5PS. Hauko Simon, LUM (zaposlitev)
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
6. b 1. Zernec Sandra, ŠPO (zaposlitev)
namesto Juteršnik Peter, ŠPO
ŠV1 /
1. Krančič Monika, ŠPO (zaposlitev)
namesto Perhavec Andrej, ŠPO
ŠV2 /
2RS. Šavel Kerman Cvetka, NAR (zaposlitev)
namesto Car Tatjana, NAR
BIO14 /
3PS. Varga Dervarič Irena, MAT (zaposlitev)
namesto Zrim Nina, MAT
FIZ18 /
4PS. Titan Nataša, SLJ (zaposlitev)
namesto Mohorko Milena, SLJ
SLO24 /
6. c 3PS. Šiftar Nataša, LUM (zaposlitev)
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
5PS. Sever Darja, SLJ (zaposlitev)
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
GUM23 /
9. a 1. Zver Tadeja, SLJ (zaposlitev)
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
SLO24 /
3PS. Ambruš Mira, ZGO (zaposlitev)
namesto Žižek Jasna, ZGO
ZGO28 /
4PS. Šiftar Nataša, LUM (zaposlitev)
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
9. b 1. odpade
namesto Mohorko Milena, DSP
/ Dan dejavnosti
1. Zver Tadeja, SLJ (zaposlitev)
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
SLO24 /
4PS. Ambruš Mira, ŠPO (zaposlitev)
namesto Juteršnik Peter, ŠPO
ŠV2 /
4PS. Krančič Monika, ŠPO (zaposlitev)
namesto Ficko Denis, ŠPO
ŠV4 /
9. c 1. Hauko Simon, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
KAB ZG /
1. Zver Tadeja, SLJ (zaposlitev)
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
SLO24 /
2PS. Zernec Sandra, GUM
namesto Marič Lukrecija, GUM
GUM23 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Ambruš Mira 3PS. 9. a, ZGO (zaposlitev)
namesto Žižek Jasna, ZGO
ZGO28 /
4PS. 9. b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Juteršnik Peter, ŠPO
ŠV2 /
Bukovec Monika 1. 3. c, MAT
namesto Štefanec Kodila Suzana, MAT
19 /
2PS. 3. c, SPO
namesto Štefanec Kodila Suzana, SPO
19 /
Bukvič Melita 1. 5. b, LUM
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
2RS. 5. b, LUM
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
Felkar Martina 1. 4. b, SLJ
namesto Ritlop Irena, SLJ
21 /
2RS. 4. b, MAT
namesto Ritlop Irena, MAT
21 /
3PS. 4. b, ŠPO(mus)
namesto Ritlop Irena, ŠPO(mus)
4. b, ŠPO(mus)
namesto Ficko Denis, ŠPO(mus)
ŠV3

ŠV1
/

/
5PS. 4. b, NIT
namesto Ritlop Irena, NIT
21 /
Hauko Simon 1. 9. c, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
KAB ZG /
5PS. 6. a, LUM (zaposlitev)
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
Klar Jožica 3PS. 4. c, ŠPO(mus)
namesto Ficko Denis, ŠPO(mus)
ŠV1 /
Kocjančič Kuhar Vanja 3PS. 4. a, ŠPO(mus)
namesto Ficko Denis, ŠPO(mus)
ŠV1 /
Krančič Monika 1. 6. b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Perhavec Andrej, ŠPO
ŠV2 /
4PS. 9. b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Ficko Denis, ŠPO
ŠV4 /
Sever Darja 5PS. 6. c, SLJ (zaposlitev)
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
GUM23 /
Stanko Tatjana 11:45 - 12:30 1. skupina - 1.a,
namesto Petrovič Tatjana,
/ /
Šavel Kerman Cvetka 2RS. 6. b, NAR (zaposlitev)
namesto Car Tatjana, NAR
BIO14 /
Šiftar Nataša 3PS. 6. c, LUM (zaposlitev)
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
4PS. 9. a, LUM (zaposlitev)
namesto Červek Štefan, LUM
LVZ13 /
Štubel Marijana 2PS. 2. a, 2. c, TJN (zaposlitev)
namesto Horvat Sandra, TJN
2 /
Titan Nataša 4PS. 6. b, SLJ (zaposlitev)
namesto Mohorko Milena, SLJ
SLO24 /
Varga Dervarič Irena 3PS. 6. b, MAT (zaposlitev)
namesto Zrim Nina, MAT
FIZ18 /
Zernec Sandra 1. 6. b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Juteršnik Peter, ŠPO
ŠV1 /
2PS. 9. c, GUM
namesto Marič Lukrecija, GUM
GUM23 /
Zver Tadeja 1. 9. a, 9. c, 9. b, SLJ (zaposlitev)
namesto Ošlaj Andreja, SLJ
SLO24 /