Osnovna šola Koper
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Rihter Dakič Alenka: 1, 2, 3, 5, 6 ura
- Stegenšek Katarina: 2 ura
- Vidmar Mihael: 3, 6, 14:10 - 15:20, 14:45 - 15:20 ura
- Matešič Martina: 1, 2, 3, 5, 6 ura
- Vrečar Branko: 12:55 - 14:50 ura
- Jankovič Petra: 4 ura
- Hršum Mirjana: 1, 2 ura
- Sardoč Matejka: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Frangež Neda: 1, 2, 4 ura
- Gortan Marianna: 12:55 - 15:00 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.a | 4. |
Tišler Makuc Elianor, SPO namesto Jankovič Petra, SPO |
U 1.A | / |
2.b | 2. |
Palčič Zlatka, SLJ namesto Stegenšek Katarina, SLJ |
U 2.B | / |
2.d | 1. |
Cizelj Branka, SLJ namesto Hršum Mirjana, SLJ |
U 2.D | / |
2. |
Cizelj Branka, SLJ namesto Hršum Mirjana, SLJ |
U 2.D | / | |
6.a | 3. |
Počkaj Tedea, GUM namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |
6.c | 1. |
Žnidaršič Tjaša, NAR namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |
3. |
Jakomin Koštric Karmen, ZGO namesto Vidmar Mihael, ZGO |
DRU 1 | / | |
5. |
Batič Alenka, MATn namesto Sardoč Matejka, MATn |
MAT 3 | / | |
6.d | 2. |
Zadnik Sinožić Kristina, LUM namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |
4. |
Batič Alenka, MATn (zaposlitev) namesto Frangež Neda, MATn |
U-M1 | / | |
7.c | 3. |
Starin Roman, MAT namesto Sardoč Matejka, MAT |
MAT 3 | / |
7.d | 5. |
Kržan Mateja, TJA namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |
6. |
Klančnik Kišasondi Vanja, SLJ namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / | |
8.a | 2. |
Ernestini Davide, MAT namesto Frangež Neda, MAT |
DRU 2 | / |
2. |
Škapin Jure, MAT namesto Sardoč Matejka, MAT |
MAT 3 | / | |
8.b | 1. |
Batič Alenka, MAT namesto Frangež Neda, MAT |
MAT 4 | / |
1. |
Škapin Jure, MAT namesto Sardoč Matejka, MAT |
MAT 3 | / | |
8.c | 2. |
Ernestini Davide, MAT namesto Frangež Neda, MAT |
DRU 2 | / |
2. |
Škapin Jure, MAT namesto Sardoč Matejka, MAT |
MAT 3 | / | |
6. |
Pajič Osolnik Sara, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
SLO 1 | / | |
8.d | 1. |
Pajič Osolnik Sara, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
NAR 2 | / |
2. |
Ernestini Davide, MAT namesto Frangež Neda, MAT |
DRU 2 | / | |
6. |
odpade namesto Vidmar Mihael, ZGO |
/ | / | |
8.e | 1. |
Batič Alenka, MAT namesto Frangež Neda, MAT |
MAT 4 | / |
1. |
Škapin Jure, MAT namesto Sardoč Matejka, MAT |
MAT 3 | / | |
2. |
Pajič Osolnik Sara, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
NAR 2 | / | |
9.a | 0. |
odpade namesto Sardoč Matejka, DOP MAT |
/ | / |
9.b | 0. |
odpade namesto Sardoč Matejka, DOP MAT |
/ | / |
4. |
odpade namesto Sardoč Matejka, DSP |
/ | / | |
9.c | 0. |
odpade namesto Sardoč Matejka, DOP MAT |
/ | / |
5. |
Pajič Osolnik Sara, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
LVZ | / | |
9.d | 0. |
odpade namesto Sardoč Matejka, DOP MAT |
/ | / |
9.e | 0. |
odpade namesto Sardoč Matejka, DOP MAT |
/ | / |
3. |
Pajič Osolnik Sara, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
NAR 2 | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Batič Alenka | 1. |
8.b, 8.e, MAT namesto Frangež Neda, MAT |
MAT 4 | / |
4. |
6.d, MATn (zaposlitev) namesto Frangež Neda, MATn |
U-M1 | / | |
5. |
6.c, MATn namesto Sardoč Matejka, MATn |
MAT 3 | / | |
Cizelj Branka | 1. |
2.d, SLJ namesto Hršum Mirjana, SLJ |
U 2.D | / |
2. |
2.d, SLJ namesto Hršum Mirjana, SLJ |
U 2.D | / | |
Ernestini Davide | 2. |
8.d, 8.c, 8.a, MAT namesto Frangež Neda, MAT |
DRU 2 | / |
Jakomin Koštric Karmen | 3. |
6.c, ZGO namesto Vidmar Mihael, ZGO |
DRU 1 | / |
Klančnik Kišasondi Vanja | 6. |
7.d, SLJ namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |
Kržan Mateja | 5. |
7.d, TJA namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |
Pajič Osolnik Sara | 1. |
8.d, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
NAR 2 | / |
2. |
8.e, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
NAR 2 | / | |
3. |
9.e, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
NAR 2 | / | |
5. |
9.c, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
LVZ | / | |
6. |
8.c, KEM namesto Rihter Dakič Alenka, KEM |
SLO 1 | / | |
Palčič Zlatka | 2. |
2.b, SLJ namesto Stegenšek Katarina, SLJ |
U 2.B | / |
Počkaj Tedea | 3. |
6.a, GUM namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |
Primožič Požar Meta | 14:10 - 15:20 |
PB 4.C, namesto Vidmar Mihael, |
/ | / |
14:45 - 15:20 |
PB 4.D, namesto Vidmar Mihael, |
/ | / | |
Starin Roman | 3. |
7.c, MAT namesto Sardoč Matejka, MAT |
MAT 3 | / |
Škapin Jure | 1. |
8.b, 8.e, MAT namesto Sardoč Matejka, MAT |
MAT 3 | / |
2. |
8.a, 8.c, MAT namesto Sardoč Matejka, MAT |
MAT 3 | / | |
Štok Neva | 12:55 - 15:00 |
PB 3.A, namesto Gortan Marianna, |
/ | / |
Tišler Makuc Elianor | 4. |
1.a, SPO namesto Jankovič Petra, SPO |
U 1.A | / |
Vute Vesna | 12:55 - 14:50 |
PB 5.D, namesto Vrečar Branko, |
/ | / |
Zadnik Sinožić Kristina | 2. |
6.d, LUM namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |
Žnidaršič Tjaša | 1. |
6.c, NAR namesto Matešič Martina, NAR |
NAR 1 | / |