Osnovna šola Koper

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Jakomin Koštric Karmen: 1, 2, 4, 6 ura
  • Kohek Darija: 2, 3, 5 ura
  • Falkner Tina: 15:00 - 15:50, 15:00 - 15:20, 15:20 - 15:50 ura
  • Prodanović Sabina: 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Sassolini Vesna: 1, 3, 4, 5, 6 ura
  • Bibalo Cerkvenič Tamara: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Sluga Nada: 7:30 - 8:10 ura
  • Počkaj Godnič Etien: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Božič Anja: 0, 1, 3, 4, 5, 6 ura
  • Crnjac Tamara: 7:40 - 8:10 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.b 5. Poklar Irena, SPO
namesto Počkaj Godnič Etien, N1A
U 1.B /
1.d 1. Cizelj Branka, MAT
namesto Počkaj Godnič Etien, N1A
U 1.D /
2. Cizelj Branka, MAT
namesto Kohek Darija, MAT
U 1.D /
3. Cizelj Branka, GUM
namesto Kohek Darija, GUM
U 1.D /
5. Cizelj Branka, SPO
namesto Kohek Darija, SPO
U 1.D /
2.a 2. Volk Banić Mojca, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 2.A /
2.b 3. Volk Banić Mojca, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 2.B /
2.c 4. Volk Banić Mojca, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 2.C /
5.d 0. odpade
namesto Božič Anja, DOP
/ /
1. Jankovič Petra, NIT
namesto Božič Anja, NIT
U 5.D /
3. Stevanovič Ana, ŠPO
namesto Božič Anja, ŠPO
TV-3 /
4. Sladič Marija, SLJ
namesto Božič Anja, SLJ
U 5.D /
5. Klarič Danijela, GOS
namesto Božič Anja, GOS
U 5.D /
6. Klarič Danijela, MATn (zaposlitev)
namesto Božič Anja, MATn
U 5.D /
5.e 1. Kozlovič Nanut Lučka, DRU
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, DRU
U 5.E /
2. Muženič Nevija, SLJ
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, SLJ
U 5.E /
3. Žorž Lara, NIT
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, NIT
U 5.E /
4. Brežnik Tjaša, ŠPO
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, ŠPO
TV-3 /
5. Sladič Marija, GOS
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, GOS
U 5.E /
6. Batič Alenka, MATn (zaposlitev)
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, MATn
U 5.E /
6.b 5. odpade
namesto Prodanović Sabina, ISP
/ /
7.b 1. odpade
namesto Sassolini Vesna, ISP
/ /
2. Starc Sandra, MATn (zaposlitev)
namesto Prodanović Sabina, MATn
MAT 2 /
7.d 1. Pavlin Uroš, ZGO
namesto Jakomin Koštric Karmen, ZGO
DRU 2 /
8.a 4. Plešnik Đeni, MAT
namesto Prodanović Sabina, MAT
MAT 2 /
6. Lindič Sanja, BIO
namesto Jakomin Koštric Karmen, ZGO
DRU 2 /
8.b 2. Oberstar Horvat Nina, RU
namesto Jakomin Koštric Karmen, ZGO
DRU 2 /
3. Vatovec Boris, MAT
namesto Prodanović Sabina, MAT
MAT 2 /
6. Matešič Martina, BIO
namesto Sassolini Vesna, ITD
ITJ /
8.c 3. Vatovec Boris, MAT
namesto Prodanović Sabina, MAT
MAT 2 /
8.d 4. Plešnik Đeni, MAT
namesto Prodanović Sabina, MAT
MAT 2 /
9.a 3. Kobal Rok, ITD
namesto Sassolini Vesna, ITD
ITJ /
5. odpade
namesto Sassolini Vesna, ISP
/ /
9.b 4. Likar Alenka, ITD
namesto Sassolini Vesna, ITD
ITJ /
6. odpade
namesto Prodanović Sabina, DSP
/ /
9.d 4. Kreslin Kristina, ZGO
namesto Jakomin Koštric Karmen, ZGO
DRU 2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Batič Alenka 6. 5.e, MATn (zaposlitev)
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, MATn
U 5.E /
Brežnik Tjaša 4. 5.e, ŠPO
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, ŠPO
TV-3 /
Cizelj Branka 1. 1.d, MAT
namesto Počkaj Godnič Etien, N1A
U 1.D /
2. 1.d, MAT
namesto Kohek Darija, MAT
U 1.D /
3. 1.d, GUM
namesto Kohek Darija, GUM
U 1.D /
5. 1.d, SPO
namesto Kohek Darija, SPO
U 1.D /
Jablanovec Andreja 15:00 - 15:20 PB12,
namesto Falkner Tina,
/ /
15:00 - 15:50 PB11,
namesto Falkner Tina,
/ /
15:20 - 15:50 PB12,
namesto Falkner Tina,
/ /
Jankovič Petra 1. 5.d, NIT
namesto Božič Anja, NIT
U 5.D /
Klarič Danijela 5. 5.d, GOS
namesto Božič Anja, GOS
U 5.D /
6. 5.d, MATn (zaposlitev)
namesto Božič Anja, MATn
U 5.D /
Kobal Rok 3. 9.a, ITD
namesto Sassolini Vesna, ITD
ITJ /
Kozlovič Nanut Lučka 1. 5.e, DRU
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, DRU
U 5.E /
Kreslin Kristina 4. 9.d, ZGO
namesto Jakomin Koštric Karmen, ZGO
DRU 2 /
Likar Alenka 4. 9.b, ITD
namesto Sassolini Vesna, ITD
ITJ /
Lindič Sanja 6. 8.a, BIO
namesto Jakomin Koštric Karmen, ZGO
DRU 2 /
Matešič Martina 6. 8.b, BIO
namesto Sassolini Vesna, ITD
ITJ /
Muženič Nevija 2. 5.e, SLJ
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, SLJ
U 5.E /
Oberstar Horvat Nina 2. 8.b, RU
namesto Jakomin Koštric Karmen, ZGO
DRU 2 /
Palčič Zlatka 7:30 - 8:10 JV1,
namesto Sluga Nada,
/ /
Pavlin Uroš 1. 7.d, ZGO
namesto Jakomin Koštric Karmen, ZGO
DRU 2 /
Plešnik Đeni 4. 8.a, 8.d, MAT
namesto Prodanović Sabina, MAT
MAT 2 /
Poklar Irena 5. 1.b, SPO
namesto Počkaj Godnič Etien, N1A
U 1.B /
Pucer Rožana 7:40 - 8:10 JV8,
namesto Crnjac Tamara,
/ /
Sladič Marija 4. 5.d, SLJ
namesto Božič Anja, SLJ
U 5.D /
5. 5.e, GOS
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, GOS
U 5.E /
Starc Sandra 2. 7.b, MATn (zaposlitev)
namesto Prodanović Sabina, MATn
MAT 2 /
Stevanovič Ana 3. 5.d, ŠPO
namesto Božič Anja, ŠPO
TV-3 /
Vatovec Boris 3. 8.b, 8.c, MAT
namesto Prodanović Sabina, MAT
MAT 2 /
Volk Banić Mojca 2. 2.a, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 2.A /
3. 2.b, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 2.B /
4. 2.c, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 2.C /
Žorž Lara 3. 5.e, NIT
namesto Bibalo Cerkvenič Tamara, NIT
U 5.E /