Osnovna šola Koper

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Jablanovec Andreja: 12:55 - 15:05 ura
  • Sladič Marija: 6, 12:55 - 15:15, 14:35 - 15:15 ura
  • Maljevac Bojan: 1, 3, 4, 6, 7 ura
  • Podgajski Katarina: 0, 1, 3, 4 ura
  • Stanič Elen: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Počkaj Godnič Etien: 1, 2, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.a 2. Božič Sara, N1A
namesto Počkaj Godnič Etien, N1A
U 1.A /
2.d 4. Božič Sara, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 2.D /
3.a 1. Žvokelj Mojca, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 3.A /
3.c 5. Falkner Tina, GUM
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 3.C /
4.a 6. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
4.b 6. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
4.c 1. Poropat Ingrid, GUM
namesto Stanič Elen, ŠPO
U 4.C /
2. Luša Nina, SLJ
namesto Stanič Elen, SLJ
U 4.C /
3. Miljančič Ruter Marijana, TJA
namesto Stanič Elen, RU
U 4.C /
4. Počkaj Tedea, MAT
namesto Stanič Elen, MAT
U 4.C /
5. Batič Alenka, NIT
namesto Stanič Elen, NIT
U 4.C /
6. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
4.d 6. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
4.e 6. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
5.a 7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
5.b 6. Sladič Marija, DRU
namesto Sladič Marija, DRU
U 5.B /
7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
5.c 7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
5.d 7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
5.e 7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
6.b 7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
6.c 7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
6.d 7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
6.e 4. Jerman Ivanka, TJA
namesto Maljevac Bojan, MAT
MAT 3 /
7. odpade
namesto Maljevac Bojan, NIP NRA
/ /
8.a 0. odpade
namesto Podgajski Katarina, DOP FIZ
/ /
1. Pavlin Uroš, MAT
namesto Maljevac Bojan, MAT
TJA 2 /
8.b 0. odpade
namesto Podgajski Katarina, DOP FIZ
/ /
8.c 0. odpade
namesto Podgajski Katarina, DOP FIZ
/ /
3. Plešnik Đeni, FIZ
namesto Podgajski Katarina, FIZ
NAR 1 /
8.d 0. odpade
namesto Podgajski Katarina, DOP FIZ
/ /
1. Pavlin Uroš, MAT
namesto Maljevac Bojan, MAT
TJA 2 /
4. Plešnik Đeni, FIZ
namesto Podgajski Katarina, FIZ
NAR 1 /
9.a 3. Prodanović Sabina, MAT
namesto Maljevac Bojan, MAT
MAT 3 /
9.b 3. Prodanović Sabina, MAT
namesto Maljevac Bojan, MAT
MAT 3 /
9.c 1. Plešnik Đeni, FIZ
namesto Podgajski Katarina, FIZ
NAR 2 /
3. Prodanović Sabina, MAT
namesto Maljevac Bojan, MAT
MAT 3 /
9.d 3. Prodanović Sabina, MAT
namesto Maljevac Bojan, MAT
MAT 3 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Batič Alenka 5. 4.c, NIT
namesto Stanič Elen, NIT
U 4.C /
Božič Sara 2. 1.a, N1A
namesto Počkaj Godnič Etien, N1A
U 1.A /
4. 2.d, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 2.D /
Falkner Tina 5. 3.c, GUM
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 3.C /
Jerman Ivanka 4. 6.e, TJA
namesto Maljevac Bojan, MAT
MAT 3 /
Lindič Sanja 12:55 - 15:15 PB15,
namesto Sladič Marija,
/ /
14:35 - 15:15 PB16,
namesto Sladič Marija,
/ /
Luša Nina 2. 4.c, SLJ
namesto Stanič Elen, SLJ
U 4.C /
Miljančič Ruter Marijana 3. 4.c, TJA
namesto Stanič Elen, RU
U 4.C /
Muženič Nevija 12:55 - 13:40 PB05,
namesto Plut Nusa,
/ /
Pavlin Uroš 1. 8.a, 8.d, MAT
namesto Maljevac Bojan, MAT
TJA 2 /
Plešnik Đeni 1. 9.c, FIZ
namesto Podgajski Katarina, FIZ
NAR 2 /
3. 8.c, FIZ
namesto Podgajski Katarina, FIZ
NAR 1 /
4. 8.d, FIZ
namesto Podgajski Katarina, FIZ
NAR 1 /
Počkaj Tedea 4. 4.c, MAT
namesto Stanič Elen, MAT
U 4.C /
Poropat Ingrid 1. 4.c, GUM
namesto Stanič Elen, ŠPO
U 4.C /
Prodanović Sabina 3. 9.d, 9.c, 9.b, 9.a, MAT
namesto Maljevac Bojan, MAT
MAT 3 /
Sladič Marija 6. 5.b, DRU
namesto Sladič Marija, DRU
U 5.B /
Starc Sandra 12:55 - 15:05 PB13,
namesto Jablanovec Andreja,
/ /
Žvokelj Mojca 1. 3.a, TJA
namesto Počkaj Godnič Etien, TJA
U 3.A /