Osnovna šola Zalog
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Škruba Bradeško Saša: 3, 4 ura
- Par Ljudmila Ana: 1, 2, 3, 4 ura
- Butala Andreja J.: 1, 2, 4, 5 ura
- Škrubej Ema: 0 ura
- Slatinjek Rene: 12:40 - 16:00 ura
- Turk Lea: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Vodopivec Ana: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Rudolf Sonja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Konhajzler Tomaž: 5, 6 ura
- Pelko Simona: 12:00 - 12:40 ura
- Stare Alenka: 1, 2, 3, 4 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1. b | 1. |
Kvas Petra, SLJ namesto Par Ljudmila Ana, SLJ |
U-1.B | / |
2. |
Kvas Petra, MAT namesto Par Ljudmila Ana, MAT |
U-1.B | / | |
3. |
Klopčič Alenka, ŠPO namesto Par Ljudmila Ana, ŠPO |
TEL-M | / | |
4. |
Klopčič Alenka, SPO namesto Par Ljudmila Ana, SPO |
U-1.B | / | |
2. a | 1. |
Pletikosić Ivica, SPO namesto Rudolf Sonja, SPO |
U-2.A | / |
2. |
Rakun Jure, SLJ namesto Rudolf Sonja, SLJ |
U-2.A | / | |
3. |
Rakun Jure, MAT namesto Rudolf Sonja, MAT |
U-2.A | / | |
4. |
Mavri Nina, ŠPO namesto Rudolf Sonja, ŠPO |
TEL-M | / | |
5. |
odpade namesto Rudolf Sonja, DDP |
/ | / | |
2. b | 1. |
Srebot Gorica, MAT namesto Butala Andreja J., SLJ |
U-2.B | / |
2. |
Javor Marjeta, ŠPO namesto Butala Andreja J., ŠPO |
TEL-M | / | |
3. |
Javor Marjeta, ŠPO namesto Vodopivec Ana, TJA |
U-2.B | / | |
4. |
Cikajlo Marjetka, MAT namesto Butala Andreja J., MAT |
U-2.B | / | |
5. |
Cikajlo Marjetka, SPO namesto Butala Andreja J., SPO |
U-2.B | / | |
3. a | 5. |
Baloh Tina, GUM namesto Vodopivec Ana, TJA |
U-3.A | / |
3. b | 4. |
Marinič Zdenka, LUM namesto Vodopivec Ana, TJA |
U-3.B | / |
4. b | 0. |
odpade namesto Vodopivec Ana, DDP |
/ | / |
1. |
Jesenko Meta, SLJ namesto Vodopivec Ana, SLJ |
U-4.B | / | |
2. |
Jesenko Meta, MAT namesto Vodopivec Ana, MAT |
U-4.B | / | |
6. a | 3. |
Konhajzler Tomaž, TIT namesto Turk Lea, GOS |
06-RAČ | / |
4. |
Konhajzler Tomaž, TIT namesto Turk Lea, GOS |
20-BIO | / | |
5. |
odpade namesto Konhajzler Tomaž, TIT |
/ | / | |
5. |
odpade namesto Turk Lea, GOS |
/ | / | |
6. |
odpade namesto Konhajzler Tomaž, TIT |
/ | / | |
6. b | 3. |
Pletikosić Ivica, ZGO namesto Škruba Bradeško Saša, SLJ |
26-GEO | / |
9. a | 1. |
Ofentavšek Ksenija, BIO namesto Turk Lea, BIO |
20-BIO | / |
9. b | 2. |
Ofentavšek Ksenija, BIO namesto Turk Lea, BIO |
20-BIO | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Baloh Tina | 5. |
3. a, GUM namesto Vodopivec Ana, TJA |
U-3.A | / |
Bujadilo Kožuh Natalija | 12:40 - 16:00 |
OPB 4 - 2.b, namesto Slatinjek Rene, |
/ | / |
Cikajlo Marjetka | 4. |
2. b, MAT namesto Butala Andreja J., MAT |
U-2.B | / |
5. |
2. b, SPO namesto Butala Andreja J., SPO |
U-2.B | / | |
Javor Marjeta | 2. |
2. b, ŠPO namesto Butala Andreja J., ŠPO |
TEL-M | / |
3. |
2. b, ŠPO namesto Vodopivec Ana, TJA |
U-2.B | / | |
Jesenko Meta | 1. |
4. b, SLJ namesto Vodopivec Ana, SLJ |
U-4.B | / |
2. |
4. b, MAT namesto Vodopivec Ana, MAT |
U-4.B | / | |
Justin Andraž | 11:50 - 12:00 |
OPB 1 - 1.a, namesto Pelko Simona, |
/ | / |
12:00 - 12:40 |
OPB 1 - 1.a, namesto Pelko Simona, |
/ | / | |
Klopčič Alenka | 3. |
1. b, ŠPO namesto Stare Alenka, ŠPO 1. b, ŠPO namesto Par Ljudmila Ana, ŠPO |
TEL-M TEL-M |
/ / |
4. |
1. b, SPO namesto Stare Alenka, SPO 1. b, SPO namesto Par Ljudmila Ana, SPO |
U-1.B U-1.B |
/ / |
|
Konhajzler Tomaž | 3. |
6. a, TIT namesto Turk Lea, GOS |
06-RAČ | / |
4. |
6. a, TIT namesto Turk Lea, GOS |
20-BIO | / | |
Kvas Petra | 1. |
1. b, SLJ namesto Stare Alenka, SLJ 1. b, SLJ namesto Par Ljudmila Ana, SLJ |
U-1.B U-1.B |
/ / |
2. |
1. b, MAT namesto Stare Alenka, MAT 1. b, MAT namesto Par Ljudmila Ana, MAT |
U-1.B U-1.B |
/ / |
|
Marinič Zdenka | 4. |
3. b, LUM namesto Vodopivec Ana, TJA |
U-3.B | / |
Mavri Nina | 4. |
2. a, ŠPO namesto Rudolf Sonja, ŠPO |
TEL-M | / |
Ofentavšek Ksenija | 1. |
9. a, BIO namesto Turk Lea, BIO |
20-BIO | / |
2. |
9. b, BIO namesto Turk Lea, BIO |
20-BIO | / | |
Pletikosić Ivica | 1. |
2. a, SPO namesto Rudolf Sonja, SPO |
U-2.A | / |
3. |
6. b, ZGO namesto Škruba Bradeško Saša, SLJ |
26-GEO | / | |
Rakun Jure | 2. |
2. a, SLJ namesto Rudolf Sonja, SLJ |
U-2.A | / |
3. |
2. a, MAT namesto Rudolf Sonja, MAT |
U-2.A | / | |
Srebot Gorica | 1. |
2. b, MAT namesto Butala Andreja J., SLJ |
U-2.B | / |