Osnovna šola Petrovče

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Florjanc Gašper: 7, 8 ura
  • Kavčič Peter: 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Žibret Dragica: 1, 2, 3 ura
  • Dobnik Jerica: 1, 2, 3, 4, 7 ura
  • Glušič Darja: 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 1. Kolar Maruša, MAT (zaposlitev)
namesto Žibret Dragica, MAT
1.A /
2. Kolar Maruša, SLJ (zaposlitev)
namesto Žibret Dragica, SLJ
1.A /
3. Kolar Maruša, GUM (zaposlitev)
namesto Žibret Dragica, GUM
1.A /
2. A 1. Divjak Marika, SLJ
namesto Glušič Darja, SLJ
2.A /
2. Kvas Marjeta, MAT
namesto Glušič Darja, MAT
2.A /
3. Dvornik Sergeja, ŠPO
namesto Glušič Darja, ŠPO
TV3 /
4. Jager Milena, SPO
namesto Glušič Darja, SPO
2.A /
5. Pauković Maja, TJA
namesto Glušič Darja, GUM
2.A /
4. A 5. Kopriva Damjana, ŠPO (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
TV3 /
4. aT 3. Močnik Metoda, SLJ (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
TT1 /
4. bT 2. Podbrežnik Alenka, SLJ (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
TT1 /
5. aT 1. Gajšek Romana, NIT (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
5.R /
5. B 6. Ašenberger Valentina, NŠP2 (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
TV2 /
6. A 7. odpade
namesto Florjanc Gašper, NŠP3
/ /
8. odpade
namesto Florjanc Gašper, NŠP3
/ /
6. B 7. odpade
namesto Florjanc Gašper, NŠP3
/ /
8. odpade
namesto Florjanc Gašper, NŠP3
/ /
7. A 4. Žolnir Anita, GUM
namesto Dobnik Jerica, ZGO
ZGO /
7. B 1. Zupanc Karmen, TIT
namesto Dobnik Jerica, ZGO
ZGO /
8. A 2. Lešnik Marjana, SLJ
namesto Dobnik Jerica, ZGO
ZGO /
7. odpade
namesto Dobnik Jerica, DDP ZGO
/ /
8. B 7. odpade
namesto Dobnik Jerica, DDP ZGO
/ /
9. A 7. odpade
namesto Dobnik Jerica, DDP ZGO
/ /
9. B 3. Krajnc Polona, ZGO
namesto Dobnik Jerica, ZGO
ZGO /
7. odpade
namesto Dobnik Jerica, DDP ZGO
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Ašenberger Valentina 6. 5. B, NŠP2 (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
TV2 /
Divjak Marika 1. 2. A, SLJ
namesto Glušič Darja, SLJ
2.A /
Dvornik Sergeja 3. 2. A, ŠPO
namesto Glušič Darja, ŠPO
TV3 /
Gajšek Romana 1. 5. aT, NIT (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
5.R /
Jager Milena 4. 2. A, SPO
namesto Glušič Darja, SPO
2.A /
Kolar Maruša 1. 1. A, MAT (zaposlitev)
namesto Žibret Dragica, MAT
1.A /
2. 1. A, SLJ (zaposlitev)
namesto Žibret Dragica, SLJ
1.A /
3. 1. A, GUM (zaposlitev)
namesto Žibret Dragica, GUM
1.A /
Kopriva Damjana 5. 4. A, ŠPO (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
TV3 /
Krajnc Polona 3. 9. B, ZGO
namesto Dobnik Jerica, ZGO
ZGO /
Kvas Marjeta 2. 2. A, MAT
namesto Glušič Darja, MAT
2.A /
Lešnik Marjana 2. 8. A, 8. A, 8. A, SLJ
namesto Dobnik Jerica, ZGO
ZGO /
Močnik Metoda 3. 4. aT, SLJ (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
TT1 /
Pauković Maja 5. 2. A, TJA
namesto Glušič Darja, GUM
2.A /
Podbrežnik Alenka 2. 4. bT, SLJ (zaposlitev)
namesto Kavčič Peter, ŠPO
TT1 /
Zupanc Karmen 1. 7. B, 7. B, TIT
namesto Dobnik Jerica, ZGO
ZGO /
Žolnir Anita 4. 7. A, GUM
namesto Dobnik Jerica, ZGO
ZGO /