Osnovna šola Petrovče
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Jakob Maja: 1, 2 RS, 09:50 - 10:10, 3 RS, 4, 5 RS ura
- Klepej Žikovšek Darja: 09:35 - 09:55, 11:10 - 11:40, 11:50 - 12:10, 5. 1r, 13:00 - 14:10 ura
- Štarkel Nina: 1, 2 PS, 3 PS, 10:10 - 10:55, 4, 5 PS;T, 6 ura
- Valenčak Zala: 1, 2 PS, 4, 5 PS;T ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
3. aT | 1. |
Knez Darja, MAT namesto Jakob Maja, MAT |
3.AT | / |
2 RS. |
Knez Darja, SLJ namesto Jakob Maja, SLJ |
3.AT | / | |
3 RS. |
Turnšek Tajda, ŠPO namesto Jakob Maja, ŠPO |
TT1 | / | |
4. |
Lobnikar Lucija, SPO namesto Jakob Maja, SPO |
3.AT | / | |
5 RS. |
Turnšek Tajda, SPO namesto Jakob Maja, SPO |
3.AT | / | |
6. B | 4. |
Oberžan Brigita, LUM namesto Valenčak Zala, LUM |
LUM | / |
5 PS;T. |
Zupanc Karmen, LUM namesto Valenčak Zala, LUM |
LUM | / | |
7. A | 2 PS. |
Jurjevec Štok Barbara, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
GOS | / |
3 PS. |
Zupanc Karmen, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
GOS | / | |
7. B | 4. |
Zagoričnik Katja, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
MA2 | / |
5 PS;T. |
Seles Držan Anita, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
MA2 | / | |
7. C | 1. |
Jurjevec Štok Barbara, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
GOS | / |
8. A | 1. |
Anders Špela, LUM namesto Valenčak Zala, LUM |
LUM | / |
2 PS. |
Kobale Potočnik Gordana, LUM namesto Valenčak Zala, LUM |
LUM | / | |
9. A | 6. |
odpade namesto Štarkel Nina, DSP |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Anders Špela | 1. |
8. A, LUM namesto Valenčak Zala, LUM |
LUM | / |
11:10 - 11:40 |
1. A Petrovče, namesto Klepej Žikovšek Darja, |
/ | / | |
Jurjevec Štok Barbara | 1. |
7. C, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
GOS | / |
2 PS. |
7. A, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
GOS | / | |
Knez Darja | 1. |
3. aT, MAT namesto Jakob Maja, MAT |
3.AT | / |
2 RS. |
3. aT, SLJ namesto Jakob Maja, SLJ |
3.AT | / | |
Kobale Potočnik Gordana | 2 PS. |
8. A, LUM namesto Valenčak Zala, LUM |
LUM | / |
Lešnik Marjana | 10:10 - 10:55 |
Gibanje, namesto Štarkel Nina, |
/ | / |
Lobnikar Lucija | 4. |
3. aT, SPO namesto Jakob Maja, SPO |
3.AT | / |
Oberžan Brigita | 4. |
6. B, LUM namesto Valenčak Zala, LUM |
LUM | / |
Pauković Maja | 13:00 - 14:10 |
1. A Petrovče, namesto Klepej Žikovšek Darja, |
/ | / |
Podbrežnik Alenka | 9:50 - 10:10 |
Gibanje, namesto Jakob Maja, |
4.AT | / |
Seles Držan Anita | 5 PS;T. |
7. B, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
MA2 | / |
Tavčar Tamara | 11:50 - 12:10 |
5. A Petrovče, namesto Klepej Žikovšek Darja, |
/ | / |
Turnšek Tajda | 3 RS. |
3. aT, ŠPO namesto Jakob Maja, ŠPO |
TT1 | / |
5 RS. |
3. aT, SPO namesto Jakob Maja, SPO |
3.AT | / | |
Zagoričnik Katja | 4. |
7. B, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
MA2 | / |
Zupanc Karmen | 3 PS. |
7. A, NAR namesto Štarkel Nina, NAR |
GOS | / |
5 PS;T. |
6. B, LUM namesto Valenčak Zala, LUM |
LUM | / | |
Žibret Dragica | 9:35 - 9:55 |
MALICA, namesto Klepej Žikovšek Darja, |
/ | / |
5. 1r. |
namesto Klepej Žikovšek Darja, LUM |
1.A | / |