Gimnazija Ptuj

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Vertič Kumer Brigita: 3, 4, 6, 7 ura
  • Šijanec Branka: 2, 4, 5, 6 ura
  • Šeruga Igor: 3, 4, 5, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 5. Šenveter Stanislav, MAT
namesto Šeruga Igor, GEO
25 /
1. C 3. Jelenko Estera, LUM
namesto Šeruga Igor, GEO
25 /
1. Š 4. Šilak Mateja, MAT
namesto Šeruga Igor, GEO
25 /
2. C 4. Valentin Alenka, BIO
namesto Šijanec Branka, ZGO
22 /
5. Zmazek Boris, KEM
namesto Šijanec Branka, GEO
22 /
3. A 2. Kokol Plošinjak Jelka, ZGO
namesto Šijanec Branka, ZGO
20 /
7. Ferčec Nika, GEO (zaposlitev)
namesto Šeruga Igor, GEO
25 /
3. B 6. Holc Marija, SLO
namesto Šijanec Branka, ZGO
24 /
7. Ketiš Alenka, TJ1an1
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ1an1
10 /
3. C 6. Plohl Podgorelec Alenka, SLO
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ1an1
10 /
4. D 3. Merc Furman Renata, TJ1n1 (zaposlitev)
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ2a2
10 /
4. Merc Furman Renata, TJ1n1 (zaposlitev)
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ2a2
10 /
4. Š 3. Merc Furman Renata, TJ1n1 (zaposlitev)
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ2a2
10 /
4. Merc Furman Renata, TJ1n1 (zaposlitev)
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ2a2
10 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Ferčec Nika 7. 3. A, GEO (zaposlitev)
namesto Šeruga Igor, GEO
25 /
Holc Marija 6. 3. B, SLO
namesto Šijanec Branka, ZGO
24 /
Jelenko Estera 3. 1. C, LUM
namesto Šeruga Igor, GEO
25 /
Ketiš Alenka 7. 3. B, TJ1an1
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ1an1
10 /
Kokol Plošinjak Jelka 2. 3. A, ZGO
namesto Šijanec Branka, ZGO
20 /
Merc Furman Renata 3. 4. Š, TJ1n1 (zaposlitev)
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ2a2
4. D, TJ1n1 (zaposlitev)
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ2a2
10

10
/

/
4. 4. Š, TJ1n1 (zaposlitev)
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ2a2
4. D, TJ1n1 (zaposlitev)
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ2a2
10

10
/

/
Plohl Podgorelec Alenka 6. 3. C, SLO
namesto Vertič Kumer Brigita, TJ1an1
10 /
Šenveter Stanislav 5. 1. A, MAT
namesto Šeruga Igor, GEO
25 /
Šilak Mateja 4. 1. Š, MAT
namesto Šeruga Igor, GEO
25 /
Valentin Alenka 4. 2. C, BIO
namesto Šijanec Branka, ZGO
22 /
Zmazek Boris 5. 2. C, KEM
namesto Šijanec Branka, GEO
22 /