Šolski center Novo mesto - Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Dolinar Vesna: 1, 2, 4, 5 ura
  • Zupančič Jure: 1, 2, 4, 5, 6 ura
  • Kurtjak Katarina: 3, 5, 6 ura
  • Obreza Nuša: 4, 6 ura
  • Javornik Maja: 7 ura
  • Gorenc Mirko: 3, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
G1A 2. Burgar Tanja, SLO (zaposlitev)
namesto Zupančič Jure, OPR
MIC24 /
5. Grah Roland, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
TV2 /
G1B 5. Grah Roland, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
TV2 /
G2A 4. Jaklič Iztok, KALp (zaposlitev)
namesto Zupančič Jure, GIOv
MIC24 /
5. Jaklič Iztok, KALp (zaposlitev)
namesto Zupančič Jure, GIOv
MIC24 /
G3A 3. Jaklič Iztok, KALv (zaposlitev)
namesto Gorenc Mirko, OPRv
MIC12 /
4. Cesar Nevenka, GMEv
namesto Gorenc Mirko, OPRv
MIC12 /
5. Cesar Nevenka, GMEv
namesto Gorenc Mirko, OPRv
MIC12 /
6. Jaklič Iztok, KALv (zaposlitev)
namesto Gorenc Mirko, OPRv
MIC12 /
GL2C 6. odpade
namesto Zupančič Jure, GRA
/ Odpade.
GL3C 1. Mišica Jožica, NPG (zaposlitev)
namesto Zupančič Jure, GRA
MIC15 /
4. Gramec Ines, ANG
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
MIC 40 /
L1A 7. Šraml Natalija, SLO (zaposlitev)
namesto Javornik Maja, MAT
MIC 36 /
L1B 4. Pačnik Tomaž, FIZ
namesto Obreza Nuša, ŠVZ
MIC 39 /
L1E 1. Kumelj Bračič Suzana, SLO (zaposlitev)
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
MIC20 /
L3A 2. Bahat Biljana, SOC
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
MIC 38 /
LG3C 4. Gramec Ines, ANG
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
MIC 40 /
PV1A 5. odpade
namesto Kurtjak Katarina, USIins
/ Ura bo nadomeščena.
6. Kumelj Bračič Suzana, SLO
namesto Obreza Nuša, ŠVZ
MIC 41 /
PV1B 3. odpade
namesto Kurtjak Katarina, USIins
/ Ura bo nadomeščena.
6. Eržen Nataša, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Obreza Nuša, ŠVZ
TV1 /
PV4B 6. odpade
namesto Kurtjak Katarina, USIins
/ Ura bo nadomeščena.


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bahat Biljana 2. L3A, SOC
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
MIC 38 /
Burgar Tanja 2. G1A, SLO (zaposlitev)
namesto Zupančič Jure, OPR
MIC24 /
Cesar Nevenka 4. G3A, G3A, GMEv
namesto Gorenc Mirko, OPRv
MIC12 /
5. G3A, G3A, GMEv
namesto Gorenc Mirko, OPRv
MIC12 /
Eržen Nataša 6. PV1B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Obreza Nuša, ŠVZ
TV1 /
Grah Roland 5. G1B, G1A, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
TV2 /
Gramec Ines 4. GL3C, ANG
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
LG3C, ANG
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
MIC 40

MIC 40
/

/
Jaklič Iztok 3. G3A, KALv (zaposlitev)
namesto Gorenc Mirko, OPRv
MIC12 /
4. G2A, KALp (zaposlitev)
namesto Zupančič Jure, GIOv
MIC24 /
5. G2A, KALp (zaposlitev)
namesto Zupančič Jure, GIOv
MIC24 /
6. G3A, KALv (zaposlitev)
namesto Gorenc Mirko, OPRv
MIC12 /
Kumelj Bračič Suzana 1. L1E, SLO (zaposlitev)
namesto Dolinar Vesna, ŠVZ
MIC20 /
6. PV1A, SLO
namesto Obreza Nuša, ŠVZ
MIC 41 /
Mišica Jožica 1. GL3C, NPG (zaposlitev)
namesto Zupančič Jure, GRA
MIC15 /
Pačnik Tomaž 4. L1B, FIZ
namesto Obreza Nuša, ŠVZ
MIC 39 /
Šraml Natalija 7. L1A, SLO (zaposlitev)
namesto Javornik Maja, MAT
MIC 36 /