Šolski center Novo mesto - Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Prevalšek Alenka: 2 ura
  • Bahat Biljana: 2, 5, 6, 8 ura
  • Pačnik Tomaž: 2, 3, 5, 6 ura
  • Kralj Saša: 1, 7 ura
  • Prodanović Vesna: 3, 4, 6, 7 ura
  • Hauptman Janja: 1, 5 ura
  • Štefanič Mira: 8 ura
  • Kumelj Bračič Suzana: 1, 2, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
G2A 3. Cesar Nevenka, GMEv
namesto Prodanović Vesna, ANG
024 /
6. Burgar Tanja, SLO (zaposlitev)
namesto Pačnik Tomaž, FIZ
021 /
G2B 6. Mohorović Mario, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Bahat Biljana, DRU
TV13 /
G3A 1. Kralj Saša, ANG (zaposlitev)
namesto Kralj Saša, ANG
RZ4 /
GL1A 1. Plut Dina, MAT
namesto Hauptman Janja, ZGO
022 /
3. Gorenc Mirko, OPRp
namesto Pačnik Tomaž, FIZ
025 /
GL1C 2. Matjašič Aleksandra, UMElik
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
MIC 36 /
7. Kralj Saša, ANG (zaposlitev)
namesto Kralj Saša, ANG
MIC11 /
GL4A 7. Blatnik Melita, MAT (zaposlitev)
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
024 /
L1B 5. Kapš Nadja, KLI
namesto Pačnik Tomaž, FIZ
MIC 42 /
L2D 2. Šraml Natalija, SLO
namesto Pačnik Tomaž, NAR
024 /
4. Šraml Natalija, ANG (zaposlitev)
namesto Prodanović Vesna, ANG
024 /
8. Vukojević Milenko, STP
namesto Bahat Biljana, DRU
MIC11 /
L2E 5. Hočevar Matej, PII
namesto Bahat Biljana, DRU
MIC11 /
LG1A 1. Plut Dina, MAT
namesto Hauptman Janja, ZGO
022 /
3. Hočevar Matej, TKR
namesto Pačnik Tomaž, FIZ
MIC 38 /
LG1C 2. Matjašič Aleksandra, UMElik
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
MIC 36 /
7. Kralj Saša, ANG (zaposlitev)
namesto Kralj Saša, ANG
MIC11 /
LG4A 7. Blatnik Melita, MAT (zaposlitev)
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
024 /
PV2A 1. Končar Maja, MAT
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
MIC 38 /
5. Končar Maja, MAT
namesto Hauptman Janja, ZGO
MIC19 /
7. Mihelač Lorena, PVZ
namesto Prodanović Vesna, ANG
MIC 42 /
PV2B 2. Končar Maja, MAT (zaposlitev)
namesto Bahat Biljana, SOC
MIC 37 /
PV4A 2. Končar Maja, MOT
namesto Prevalšek Alenka, BIO OK
MIC 42 /
8. Matjašič Aleksandra, ANG (zaposlitev)
namesto Štefanič Mira, ANG
MIC 40 /
PV4B 6. Ketiš Klavdija, VES PED (zaposlitev)
namesto Prodanović Vesna, ANG
MIC 42 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Blatnik Melita 7. LG4A, MAT (zaposlitev)
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
GL4A, MAT (zaposlitev)
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
024

024
/

/
Burgar Tanja 6. G2A, SLO (zaposlitev)
namesto Pačnik Tomaž, FIZ
021 /
Cesar Nevenka 3. G2A, GMEv
namesto Prodanović Vesna, ANG
024 /
Gorenc Mirko 3. GL1A, OPRp
namesto Pačnik Tomaž, FIZ
025 /
Hočevar Matej 3. LG1A, TKR
namesto Pačnik Tomaž, FIZ
MIC 38 /
5. L2E, PII
namesto Bahat Biljana, DRU
MIC11 /
Kapš Nadja 5. L1B, KLI
namesto Pačnik Tomaž, FIZ
MIC 42 /
Ketiš Klavdija 6. PV4B, VES PED (zaposlitev)
namesto Prodanović Vesna, ANG
MIC 42 /
Končar Maja 1. PV2A, MAT
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
MIC 38 /
2. PV4A, MOT
namesto Prevalšek Alenka, BIO OK
PV2B, MAT (zaposlitev)
namesto Bahat Biljana, SOC
MIC 42

MIC 37
/

/
5. PV2A, MAT
namesto Hauptman Janja, ZGO
MIC19 /
Kralj Saša 1. G3A, ANG (zaposlitev)
namesto Kralj Saša, ANG
RZ4 /
7. LG1C, ANG (zaposlitev)
namesto Kralj Saša, ANG
GL1C, ANG (zaposlitev)
namesto Kralj Saša, ANG
MIC11

MIC11
/

/
Matjašič Aleksandra 2. LG1C, UMElik
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
GL1C, UMElik
namesto Kumelj Bračič Suzana, SLO
MIC 36

MIC 36
/

/
8. PV4A, ANG (zaposlitev)
namesto Štefanič Mira, ANG
MIC 40 /
Mihelač Lorena 7. PV2A, PVZ
namesto Prodanović Vesna, ANG
MIC 42 /
Mohorović Mario 6. G2B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Bahat Biljana, DRU
TV13 /
Plut Dina 1. LG1A, MAT
namesto Hauptman Janja, ZGO
GL1A, MAT
namesto Hauptman Janja, ZGO
022

022
/

/
Šraml Natalija 2. L2D, SLO
namesto Pačnik Tomaž, NAR
024 /
4. L2D, ANG (zaposlitev)
namesto Prodanović Vesna, ANG
024 /
Vukojević Milenko 8. L2D, STP
namesto Bahat Biljana, DRU
MIC11 /