Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Gajski Petra: 3, 5 ura
  • Prah Tanja: 15:10 - 16:00, 15:10 - 16:00, 14:20 - 16:00, 12:40 - 16:00 ura
  • Komatar Vesna: 12:40 - 14:30, 14:20 - 14:30 ura
  • Pleteršnik Nataša: 2, 3, 4, 5 ura
  • Arnšek Lončar Maja: 3, 4, 5 ura
  • Kožar Aleksandra: 12:40 - 14:30 ura
  • Facković Nina: 2, 5 ura
  • Toporišič Peter: 1, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.a 4. Budič Suzana, ŠPO
namesto Toporišič Peter, ŠPO
BAZ /
1.b 3. Budič Suzana, ŠPO
namesto Toporišič Peter, ŠPO
BAZ /
2.a 3. Mesarič Alenka, SPO
namesto Arnšek Lončar Maja, ŠPO
TEL1 /
4.a 4. Jankovič Boža, ŠPO
namesto Arnšek Lončar Maja, ŠPO
PLES /
4.b 2. Stojanović Mirjana, MAT
namesto Pleteršnik Nataša, kk
RAČ /
5. Lapuh Barbara, TJA
namesto Arnšek Lončar Maja, ŠPO
TEL2 /
4.č 1. Štokar Tanja, ŠPO
namesto Toporišič Peter, ŠPO
PLES /
6.a 5. Bračun Gorišek Sonja, SLJ
namesto Gajski Petra, ZGO
SLJ3 /
6.c 5. Pezdirc Danijela, NAR (zaposlitev)
namesto Pleteršnik Nataša, NAR
FIZ /
7.a 3. Slakonja Andreja, TIT (zaposlitev)
namesto Pleteršnik Nataša, TIT
TIT2 /
4. Slakonja Andreja, TIT (zaposlitev)
namesto Pleteršnik Nataša, TIT
TIT2 /
8.c 3. Kurspahić Razija, ZGO (zaposlitev)
namesto Gajski Petra, ZGO
TJA3 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bračun Gorišek Sonja 5. 6.a, SLJ
namesto Gajski Petra, ZGO
SLJ3 /
Budič Suzana 3. 1.b, ŠPO
namesto Toporišič Peter, ŠPO
BAZ /
4. 1.a, ŠPO
namesto Toporišič Peter, ŠPO
BAZ /
Jankovič Boža 4. 4.a, ŠPO
namesto Arnšek Lončar Maja, ŠPO
PLES /
Kragl Patricija 12:40 - 16:00 OPB 04,
namesto Prah Tanja,
/ /
14:20 - 16:00 OPB 03,
namesto Prah Tanja,
/ /
15:10 - 16:00 OPB 02, OPB 01,
namesto Prah Tanja,
/ /
Kurspahić Razija 3. 8.c, ZGO (zaposlitev)
namesto Gajski Petra, ZGO
TJA3 /
Lapuh Barbara 5. 4.b, TJA
namesto Arnšek Lončar Maja, ŠPO
TEL2 /
Mesarič Alenka 3. 2.a, SPO
namesto Arnšek Lončar Maja, ŠPO
TEL1 /
Moškon Bernarda 2.
namesto Facković Nina, SLJ
05 /
5.
namesto Facković Nina, SPO
05 /
Pezdirc Danijela 5. 6.c, NAR (zaposlitev)
namesto Pleteršnik Nataša, NAR
FIZ /
Slakonja Andreja 3. 7.a, TIT (zaposlitev)
namesto Pleteršnik Nataša, TIT
TIT2 /
4. 7.a, TIT (zaposlitev)
namesto Pleteršnik Nataša, TIT
TIT2 /
Stojanović Mirjana 2. 4.b, MAT
namesto Pleteršnik Nataša, kk
RAČ /
Štokar Tanja 1. 4.č, ŠPO
namesto Toporišič Peter, ŠPO
PLES /