Osnovna šola Šentvid

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Bernetič Ksenija: 5, 12:40 - 15:10 ura
  • Petrič Polona: 11:50 - 12:35 ura
  • Hoenigman Hojka: 1, 2, 4 ura
  • Babnik Anica: 12:40 - 15:10 ura
  • Koritnik Damijana: 12:40 - 16:00 ura
  • Novak Luka: 11:50 - 12:35 ura
  • Kostajnšek Poštrak Gertruda: 3, 4 ura
  • Blatnik Simona: 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.a 5. Čamernik Temida, TJA
namesto Bernetič Ksenija, TJA
2a /
6.a 2. Ulčar Mihaela, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /
3. Novak Rupnik Maja, TJA (zaposlitev)
namesto Kostajnšek Poštrak Gertruda, TJA
TJN /
6.b 1. Slivnik Aljaž, TJA (zaposlitev)
namesto Hoenigman Hojka, TJA
tja /
4. Kerin Maruška, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /
7.a 2. Novak Rupnik Maja, TJA (zaposlitev)
namesto Hoenigman Hojka, TJA
tja /
7.b 3. Ulčar Mihaela, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /
8.a 4. Švarc Fajdiga Barbara, TJA (zaposlitev)
namesto Hoenigman Hojka, TJA
tja /
4. Kozlevčar Andreja, TJA (zaposlitev)
namesto Kostajnšek Poštrak Gertruda, TJA
TJN /
5. Novak Karmen, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /
8.b 4. Švarc Fajdiga Barbara, TJA (zaposlitev)
namesto Hoenigman Hojka, TJA
tja /
4. Kozlevčar Andreja, TJA (zaposlitev)
namesto Kostajnšek Poštrak Gertruda, TJA
TJN /
5. Novak Karmen, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Čamernik Temida 5. 2.a, TJA
namesto Bernetič Ksenija, TJA
2a /
12:40 - 14:00 OPB3,
namesto Bernetič Ksenija,
/ /
14:00 - 15:10 OPB3,
namesto Bernetič Ksenija,
/ /
Kerin Maruška 4. 6.b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /
Kozlevčar Andreja 4. 8.a, 8.b, TJA (zaposlitev)
namesto Kostajnšek Poštrak Gertruda, TJA
TJN /
Novak Karmen 5. 8.a, 8.b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /
Novak Rupnik Maja 2. 7.a, TJA (zaposlitev)
namesto Hoenigman Hojka, TJA
tja /
3. 6.a, TJA (zaposlitev)
namesto Kostajnšek Poštrak Gertruda, TJA
TJN /
Rajter Monika 12:40 - 16:00 OPB4,
namesto Koritnik Damijana,
/ /
Slivnik Aljaž 1. 6.b, TJA (zaposlitev)
namesto Hoenigman Hojka, TJA
tja /
Švarc Fajdiga Barbara 4. 8.b, 8.a, TJA (zaposlitev)
namesto Hoenigman Hojka, TJA
tja /
Ulčar Mihaela 2. 6.a, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /
3. 7.b, ŠPO (zaposlitev)
namesto Blatnik Simona, ŠPO
MT /