Osnovna šola Janka Modra, Dol pri Ljubljani

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Gruden Mojca: 2, 3, 4, 5, 6, 12:50 - 13:40 ura
  • Zupan Tit: 5, 6, 12:50 - 16:45 ura
  • Pirc Tadeja: 2, 3, 4, 5 ura
  • Zorman Tina: 12:00 - 12:50, 13:40 - 16:10 ura
  • Lebar Aleš: 2, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3. d 2. Margan Ivan, SLJ
namesto Pirc Tadeja, SLJ
3d /
3. Margan Ivan, MAT
namesto Pirc Tadeja, MAT
3d /
4. Margan Ivan, ŠPO
namesto Pirc Tadeja, ŠPO
telds /
5. Margan Ivan, GUM
namesto Pirc Tadeja, GUM
3d /
4. a 7. Pivk Marinka, NŠP
namesto Lebar Aleš, NŠP
mtv /
4. b 7. Pivk Marinka, NŠP (zaposlitev)
namesto Lebar Aleš, NŠP
mtv /
4. c 7. Pivk Marinka, NŠP (zaposlitev)
namesto Lebar Aleš, NŠP
mtv /
4. d 5. Grofelnik Marjeta, ŠPO
namesto Zupan Tit, ŠPO
telds /
5. a 2. Špehar Lara, SLJ
namesto Gruden Mojca, SLJ
5a /
3. Špehar Lara, ŠPO
namesto Gruden Mojca, ŠPO
mtv /
4. Špehar Lara, DRU
namesto Gruden Mojca, DRU
5a /
5. Špehar Lara, NIT
namesto Gruden Mojca, NIT
5a /
6. Šimonka Ajda, ODS
namesto Gruden Mojca, ODS
5a /
5. c 6. Miklavc Zvonka, ŠPO
namesto Zupan Tit, ŠPO
telds /
7. a 2. Slabanja Robert, ŠPO
namesto Lebar Aleš, ŠPO
špo1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Grofelnik Marjeta 5. 4. d, ŠPO
namesto Zupan Tit, ŠPO
telds /
Logar Maja 15:45 - 16:45 5. skupina Dolsko,
namesto Zupan Tit,
/ /
Malec Maja 12:50 - 15:45 5. skupina Dolsko,
namesto Zupan Tit,
/ /
Margan Ivan 2. 3. d, SLJ
namesto Pirc Tadeja, SLJ
3d /
3. 3. d, MAT
namesto Pirc Tadeja, MAT
3d /
4. 3. d, ŠPO
namesto Pirc Tadeja, ŠPO
telds /
5. 3. d, GUM
namesto Pirc Tadeja, GUM
3d /
Miklavc Zvonka 6. 5. c, ŠPO
namesto Zupan Tit, ŠPO
telds /
Pivk Marinka 7. 4. b, 4. a, 4. c, NŠP (zaposlitev)
namesto Lebar Aleš, NŠP
mtv /
Pugelj Tina 12:50 - 13:40 10. skupina Dol,
namesto Gruden Mojca,
/ /
Rebolj Vesna 12:00 - 12:50 2. skupina Dol,
namesto Zorman Tina,
/ /
Setnikar Saša 14:30 - 15:20 2. skupina Dol,
namesto Zorman Tina,
/ /
Slabanja Robert 2. 7. a, ŠPO
namesto Lebar Aleš, ŠPO
špo1 /
Sušnik Simona 13:40 - 14:30 2. skupina Dol,
namesto Zorman Tina,
/ /
Šimonka Ajda 6. 5. a, ODS
namesto Gruden Mojca, ODS
5a /
Špehar Lara 2. 5. a, SLJ
namesto Gruden Mojca, SLJ
5a /
3. 5. a, ŠPO
namesto Gruden Mojca, ŠPO
mtv /
4. 5. a, DRU
namesto Gruden Mojca, DRU
5a /
5. 5. a, NIT
namesto Gruden Mojca, NIT
5a /
Vidic Manca 15:20 - 16:10 2. skupina Dol,
namesto Zorman Tina,
/ /