OŠ dr. Vita Kraigherja Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Vovko Elizabeta: 3, 4, 5 ura
  • Pacher Bernarda: 15:20 - 16:45, 12:00 - 16:45, 16:10 - 16:45, 16:10 - 16:45, 16:10 - 16:45 ura
  • Balažič Jasmina: 2 ura
  • Grm Darja: 4 ura
  • Rozman Klasinc Vesna: 3 ura
  • Dolenc Andreja: 1, 3, 5 ura
  • Medved Tjaša: 15:20 - 16:10, 12:00 - 16:10 ura
  • Petrović Tanja: 3, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
6. a 1. Grošičar Maja, ZGO
namesto Dolenc Andreja, ŠPO
019-ZGO /
2. Trstenjak Kuklec Marjana, LUM
namesto Balažič Jasmina, MAT
128-LUM /
3. Keber Ingrid, GOS
namesto Vovko Elizabeta, SLJ
076-KEM /
4. Urbancl Renata, TJA
namesto Grm Darja, GUM
018-TJA /
5. odpade
namesto Petrović Tanja, ŠPO
/ /
6. b 3. Grošičar Maja, ZGO
namesto Rozman Klasinc Vesna, MAT
019-ZGO /
4. Štor Andreja, TIT
namesto Vovko Elizabeta, SLJ
135-TIT /
5. Štor Andreja, TIT (zaposlitev)
namesto Petrović Tanja, ŠPO
135-TIT /
5. Štor Andreja, TIT
namesto Dolenc Andreja, ŠPO
135-TIT /
9. a 3. Trček Primož, MAT
namesto Petrović Tanja, ŠPO
056-FIZ /
3. Trček Primož, MAT (zaposlitev)
namesto Dolenc Andreja, ŠPO
056-FIZ /
9. b 3. Trček Primož, MAT
namesto Petrović Tanja, ŠPO
056-FIZ /
3. Trček Primož, MAT (zaposlitev)
namesto Dolenc Andreja, ŠPO
056-FIZ /
5. Habjanič Lazarević Zdenka, IP-FI3
namesto Vovko Elizabeta, SLJ
068-IP /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Balažič Jasmina 12:50 - 16:10 3. razred (3. B),
namesto Pacher Bernarda,
/ /
15:20 - 16:10 3. razred (3. A),
namesto Pacher Bernarda,
/ /
Cimperman Nataša 12:00 - 15:20 1. razred (1. A + 1. C),
namesto Medved Tjaša,
/ /
15:20 - 16:10 1. razred (1. A + 1. B), 1. razred (1. A + 1. C),
namesto Medved Tjaša,
/ /
Gosak Jasna 16:10 - 16:45 3. razred (3. A), 4. razred (4. B + 4. C), 4. razred (4. A + 4. C), 5. razred (5. A + 5. B),
namesto Pacher Bernarda,
/ /
Grošičar Maja 1. 6. a, ZGO
namesto Dolenc Andreja, ŠPO
019-ZGO /
3. 6. b, ZGO
namesto Rozman Klasinc Vesna, MAT
019-ZGO /
Habjanič Lazarević Zdenka 5. 9. b, IP-FI3
namesto Vovko Elizabeta, SLJ
068-IP /
Keber Ingrid 3. 6. a, GOS
namesto Vovko Elizabeta, SLJ
076-KEM /
Pintar Nina 12:00 - 12:50 3. razred (3. B),
namesto Pacher Bernarda,
/ /
Štor Andreja 4. 6. b, TIT
namesto Vovko Elizabeta, SLJ
135-TIT /
5. 6. b, TIT (zaposlitev)
namesto Petrović Tanja, ŠPO
6. b, TIT
namesto Dolenc Andreja, ŠPO
135-TIT

135-TIT
/

/
Trček Primož 3. 9. b, 9. a, MAT
namesto Petrović Tanja, ŠPO
9. b, 9. a, MAT (zaposlitev)
namesto Dolenc Andreja, ŠPO
056-FIZ

056-FIZ
/

/
Trstenjak Kuklec Marjana 2. 6. a, LUM
namesto Balažič Jasmina, MAT
128-LUM /
Urbancl Renata 4. 6. a, TJA
namesto Grm Darja, GUM
018-TJA /