Biotehniški center Naklo - Srednja šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Vovk Marjeta: 7, 8 ura
  • Ravnihar Darja: 4b, 6 ura
  • Žvagen Sandra: 1, 2, 3b ura
  • Kavčič Karničar Ana: 1, 2, 3b, 4b, 5, 6, 7, 8 ura
  • Benedik Barbara: 3b, 5, 6, 7 ura
  • Oražem Jera: 1, 2, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. C 1. Čimžar Neža, ŠVZ
namesto Oražem Jera, SLO
U8 /
1. Č 5. Kan Kralj Marko Sergej, FIZ
namesto Oražem Jera, RU
U1 /
6. Žigon Lenka, KEM
namesto Benedik Barbara, NEM
U1 /
7. odpade
namesto Benedik Barbara, NEM
/ /
1. F 5. Kan Kralj Marko Sergej, FIZ
namesto Oražem Jera, RU
U1 /
6. Žigon Lenka, KEM
namesto Benedik Barbara, NEM
U1 /
7. odpade
namesto Benedik Barbara, NEM
/ /
1. GK 3b. odpade
namesto Benedik Barbara, ANG
/ /
1. J 3b. Polajnar Tadeja, OVP
namesto Žvagen Sandra, ANG
U2 /
1. M 4b. Logar Mojca, ZGO
namesto Ravnihar Darja, NEM
UDG /
1. P 3b. Miščevič Rok, DRU
namesto Kavčič Karničar Ana, ORP
UM2 /
4b. Korelc Maruška, MAT
namesto Kavčič Karničar Ana, ORP
UM2 /
2. B 2. Koselj Marko, MAT
namesto Oražem Jera, SLO
U4 /
7. odpade
namesto Vovk Marjeta, BIO
/ /
2. C 1. Simjanovski Urška, IND
namesto Kavčič Karničar Ana, PRK
U5 /
2. Štern Saša, NAR
namesto Kavčič Karničar Ana, PRK
U5 /
2. Č 2. Koselj Marko, MAT
namesto Oražem Jera, SLO
U4 /
7. odpade
namesto Vovk Marjeta, BIO
/ /
2. F 2. Koselj Marko, MAT
namesto Oražem Jera, SLO
U4 /
7. odpade
namesto Vovk Marjeta, BIO
/ /
2. GG 5. odpade
namesto Benedik Barbara, ANG
/ /
2. GH 6. odpade
namesto Oražem Jera, SLO
/ /
3. C 2. odpade
namesto Žvagen Sandra, ANG
/ /
3. I 2. odpade
namesto Žvagen Sandra, ANG
/ /
3. M 6. Kastelic Švab Marjetka, MIB
namesto Ravnihar Darja, NEM
U24 /
3. O 2. odpade
namesto Žvagen Sandra, ANG
/ /
4. Č 8. odpade
namesto Vovk Marjeta, TNP
/ /
4. ČD 6. odpade
namesto Kavčič Karničar Ana, VAR
/ /
7. odpade
namesto Kavčič Karničar Ana, VAR
/ /
8. odpade
namesto Kavčič Karničar Ana, VARp
/ /
4. FD 5. Erjavec Ljuba, OHO
namesto Kavčič Karničar Ana, OVT
UM9 /
5. ČD 1. Skoberne Marta, TRR
namesto Žvagen Sandra, ANG
UM5 /
6. odpade
namesto Kavčič Karničar Ana, VAR
/ /
7. odpade
namesto Kavčič Karničar Ana, VAR
/ /
8. odpade
namesto Kavčič Karničar Ana, VARp
/ /
5. FD 1. Skoberne Marta, TRR
namesto Žvagen Sandra, ANG
UM5 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Čimžar Neža 1. 1. C, 1. C, ŠVZ
namesto Oražem Jera, SLO
U8 /
Erjavec Ljuba 5. 4. FD, OHO
namesto Kavčič Karničar Ana, OVT
UM9 /
Kan Kralj Marko Sergej 5. 1. Č, FIZ
namesto Oražem Jera, RU
1. F, FIZ
namesto Oražem Jera, RU
U1

U1
/

/
Kastelic Švab Marjetka 6. 3. M, MIB
namesto Ravnihar Darja, NEM
U24 /
Korelc Maruška 4b. 1. P, MAT
namesto Kavčič Karničar Ana, ORP
UM2 /
Koselj Marko 2. 2. B, MAT
namesto Oražem Jera, SLO
2. F, MAT
namesto Oražem Jera, SLO
2. Č, MAT
namesto Oražem Jera, SLO
U4

U4

U4
/

/

/
Logar Mojca 4b. 1. M, ZGO
namesto Ravnihar Darja, NEM
UDG /
Miščevič Rok 3b. 1. P, DRU
namesto Kavčič Karničar Ana, ORP
UM2 /
Polajnar Tadeja 3b. 1. J, OVP
namesto Žvagen Sandra, ANG
U2 /
Simjanovski Urška 1. 2. C, IND
namesto Kavčič Karničar Ana, PRK
U5 /
Skoberne Marta 1. 5. FD, TRR
namesto Žvagen Sandra, ANG
5. ČD, TRR
namesto Žvagen Sandra, ANG
UM5

UM5
/

/
Štern Saša 2. 2. C, NAR
namesto Kavčič Karničar Ana, PRK
U5 /
Žigon Lenka 6. 1. F, KEM
namesto Benedik Barbara, NEM
1. Č, KEM
namesto Benedik Barbara, NEM
U1

U1
/

/