Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Rupnik Urška: 1, 3, 4, 5 ura
  • Topić Andrejka: 1, 2, 6, 7 ura
  • Valda Franc: 2, 3, 5, 6, 7 ura
  • Adamič Aljoša: 3, 5, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4.B 1. Gornik Magda, MAT (zaposlitev)
namesto Rupnik Urška, MAT
4Cl /
2. Kobler Staša, ŠPO (zaposlitev)
namesto Valda Franc, ŠPO
TelV /
3. Gornik Magda, SLJ (zaposlitev)
namesto Rupnik Urška, SLJ
4Cl /
4. Gornik Magda, NIT (zaposlitev)
namesto Rupnik Urška, NIT
4Cl /
5. Gornik Magda, NIT (zaposlitev)
namesto Rupnik Urška, NIT
4Cl /
7.A 2. Porenta Pleše Martina, NAR (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, NAR
4Ap /
7.B 3. Mrnjec Sašo, ŠPO (zaposlitev)
namesto Valda Franc, ŠPO
Tel /
7.C 3. Mihelič Iva, ŠPO (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, ŠPO
Tel /
8.B 6. Klun Brigita, IP-ŠZZ (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, IP-ŠZZ
TelV /
7. Klun Brigita, IP-ŠZZ (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, IP-ŠZZ
TelV /
9.A 5. Lavrič Tanja, ŠPO (zaposlitev)
namesto Valda Franc, ŠPO
TelV /
5. Žganjar Franc, ŠPO (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, ŠPO
TelV /
6. Prebilič Brigita, IP-IŠPN (zaposlitev)
namesto Valda Franc, IP-IŠPN
Tel /
6. Gornik Tatjana, IP-NPH (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, IP-NPH
4Ap /
7. Gole Premrl Maja, IP-IŠPN (zaposlitev)
namesto Valda Franc, IP-IŠPN
Tel /
7. Mihelič Iva, IP-NPH (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, IP-NPH
4Ap /
9.B 1. Malnar Mateja, BIO (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, BIO
4Ap /
5. Žganjar Franc, ŠPO (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, ŠPO
TelV /
6. Prebilič Brigita, IP-IŠPN (zaposlitev)
namesto Valda Franc, IP-IŠPN
Tel /
6. Gornik Tatjana, IP-NPH (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, IP-NPH
4Ap /
7. Gole Premrl Maja, IP-IŠPN (zaposlitev)
namesto Valda Franc, IP-IŠPN
Tel /
7. Mihelič Iva, IP-NPH (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, IP-NPH
4Ap /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Gole Premrl Maja 7. 9.B, 9.A, IP-IŠPN (zaposlitev)
namesto Valda Franc, IP-IŠPN
Tel /
Gornik Magda 1. 4.B, MAT (zaposlitev)
namesto Rupnik Urška, MAT
4Cl /
3. 4.B, SLJ (zaposlitev)
namesto Rupnik Urška, SLJ
4Cl /
4. 4.B, NIT (zaposlitev)
namesto Rupnik Urška, NIT
4Cl /
5. 4.B, NIT (zaposlitev)
namesto Rupnik Urška, NIT
4Cl /
Gornik Tatjana 6. 9.B, 9.A, IP-NPH (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, IP-NPH
4Ap /
Klun Brigita 6. 8.B, IP-ŠZZ (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, IP-ŠZZ
TelV /
7. 8.B, IP-ŠZZ (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, IP-ŠZZ
TelV /
Kobler Staša 2. 4.B, ŠPO (zaposlitev)
namesto Valda Franc, ŠPO
TelV /
Lavrič Tanja 5. 9.A, ŠPO (zaposlitev)
namesto Valda Franc, ŠPO
TelV /
Malnar Mateja 1. 9.B, BIO (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, BIO
4Ap /
Mihelič Iva 3. 7.C, ŠPO (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, ŠPO
Tel /
7. 9.B, 9.A, IP-NPH (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, IP-NPH
4Ap /
Mrnjec Sašo 3. 7.B, ŠPO (zaposlitev)
namesto Valda Franc, ŠPO
Tel /
Porenta Pleše Martina 2. 7.A, NAR (zaposlitev)
namesto Topić Andrejka, NAR
4Ap /
Prebilič Brigita 6. 9.B, 9.A, IP-IŠPN (zaposlitev)
namesto Valda Franc, IP-IŠPN
Tel /
Žganjar Franc 5. 9.B, 9.A, ŠPO (zaposlitev)
namesto Adamič Aljoša, ŠPO
TelV /