Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Podlipnik Mojca: 2, 3, 7 ura
  • Celcar Grega: 1, 2, 4, 6 ura
  • Špegel Razbornik Antonija: 2, 4, 5, 6, 7 ura
  • Kolbezen Marko: 0, 1, 2, 3, 4 ura
  • Štampfl Petra: 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 3. Silan Darja, BIO
namesto Podlipnik Mojca, KEM
U18 /
4. Željeznov Živa, SLO
namesto Celcar Grega, FIZ
U18 /
1. B 7. Jančar Ida, GEO
namesto Štampfl Petra, ZGO
U03 /
1. F 7. Podlipnik Mojca, KEM (zaposlitev)
namesto Podlipnik Mojca, KEM
U17 /
2. D 6. Kregar Helena, KEM
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT
U15 /
2. F 5. Pešec Majda, FIZ
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT
U21 /
3. A 2. Granfol Simona, NE2
namesto Podlipnik Mojca, KEM
U22 /
6. Kitak Sonja, FIZ
namesto Celcar Grega, FIZ-105
U22 /
3. B 0. odpade
namesto Kolbezen Marko, ŠVZ
/ /
1. odpade
namesto Kolbezen Marko, ŠVZ
/ /
2. odpade
namesto Kolbezen Marko, ŠVZ
/ /
3. C 2. Mohar Judita, MLU
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT
U26 namesto 7. ure
3. G 4. Mlakar Darja, SOC
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT
U31 /
4. A 1. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
2. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
3. Kolbezen Anže, ŠVZ
namesto Kolbezen Marko, ŠVZ
TV1 /
4. Kolbezen Anže, ŠVZ
namesto Kolbezen Marko, ŠVZ
TV1 /
7. Kolenik Mojca, SLO-175 (zaposlitev)
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT-175
U02 /
4. B 1. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
2. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
4. D 1. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
2. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
4. E 1. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
2. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
4. F 1. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
2. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
4. G 1. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /
2. odpade
namesto Celcar Grega, FIZ1
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Granfol Simona 2. 3. A, NE2
namesto Podlipnik Mojca, KEM
U22 /
Jančar Ida 7. 1. B, GEO
namesto Štampfl Petra, ZGO
U03 /
Kitak Sonja 6. 3. A, FIZ
namesto Celcar Grega, FIZ-105
U22 /
Kolbezen Anže 3. 4. A, ŠVZ
namesto Kolbezen Marko, ŠVZ
TV1 /
4. 4. A, ŠVZ
namesto Kolbezen Marko, ŠVZ
TV1 /
Kolenik Mojca 7. 4. A, SLO-175 (zaposlitev)
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT-175
U02 /
Kregar Helena 6. 2. D, KEM
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT
U15 /
Mlakar Darja 4. 3. G, SOC
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT
U31 /
Mohar Judita 2. 3. C, MLU
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT
U26 namesto 7. ure
Pešec Majda 5. 2. F, FIZ
namesto Špegel Razbornik Antonija, MAT
U21 /
Podlipnik Mojca 7. 1. F, KEM (zaposlitev)
namesto Podlipnik Mojca, KEM
U17 /
Silan Darja 3. 1. A, BIO
namesto Podlipnik Mojca, KEM
U18 /
Željeznov Živa 4. 1. A, SLO
namesto Celcar Grega, FIZ
U18 /