Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Györköš Aleksandra: 2, 3, 4, 5, 8, 9 ura
  • Groman Vlasta: 3 ura
  • Anžel - Gorski Valerija: 4, 6, 7 ura
  • Perhavec Goran: 3 ura
  • Marhl Breda: 4, 5 ura
  • Štrukelj Ljuba: 1, 2, 3 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 4. Roj Edvard, ŠVZ
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
TV1 /
8. odpade
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
/ /
9. odpade
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
/ /
1.G 1. Brec Barbara, DRU
namesto Štrukelj Ljuba, MAT
U301 /
1.O 8. odpade
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
/ /
9. odpade
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
/ /
2.A 2. Roj Edvard, ŠVZ
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
TV1 /
3. Roj Edvard, ŠVZ
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
TV1 /
4. Krajnčič Martin, FIZ
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U302 /
8. odpade
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
/ /
9. odpade
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
/ /
2.B 3. Vranc Riko, STA
namesto Perhavec Goran, URE
U13 /
8. odpade
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
/ /
9. odpade
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
/ /
2.E 5. Roj Edvard, ŠVZ
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
TV1 /
3.CO 2. Vranc Riko, PST
namesto Štrukelj Ljuba, KIP
U301 /
3. Pavlin Darja, GEK
namesto Štrukelj Ljuba, KIP
U14 /
6. Vranc Riko, PST
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U13 /
6. Krope Irena, PRO
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U13 /
7. Krope Irena, PRO
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U11 /
7. Vranc Riko, PST
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U11 /
4.TA 3. Husein Edita, ZGO
namesto Groman Vlasta, OPR
U309 /
4. Mandl Izidor, FIZ
namesto Marhl Breda, MAT
U13 /
5. Marhl Breda, MAT
namesto Marhl Breda, MAT
U309 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Brec Barbara 1. 1.G, DRU
namesto Štrukelj Ljuba, MAT
U301 /
Husein Edita 3. 4.TA, ZGO
namesto Groman Vlasta, OPR
U309 /
Krajnčič Martin 4. 2.A, FIZ
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U302 /
Krope Irena 6. 3.CO, PRO
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U13 /
7. 3.CO, PRO
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U11 /
Mandl Izidor 4. 4.TA, FIZ
namesto Marhl Breda, MAT
U13 /
Marhl Breda 5. 4.TA, MAT
namesto Marhl Breda, MAT
U309 /
Pavlin Darja 3. 3.CO, GEK
namesto Štrukelj Ljuba, KIP
U14 /
Roj Edvard 2. 2.A, ŠVZ
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
TV1 /
3. 2.A, ŠVZ
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
TV1 /
4. 1.A, ŠVZ
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
TV1 /
5. 2.E, ŠVZ
namesto Györköš Aleksandra, ŠVZ
TV1 /
Vranc Riko 2. 3.CO, PST
namesto Štrukelj Ljuba, KIP
U301 /
3. 2.B, STA
namesto Perhavec Goran, URE
U13 /
6. 3.CO, PST
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U13 /
7. 3.CO, PST
namesto Anžel - Gorski Valerija, MAT
U11 /