Osnovna šola Toneta Čufarja Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Cuder Rosanda: 0, 2, 3, 5, 6 ura
  • Lešnik Švajger Jožica: 3, 4, 5, 13:00 - 14:40 ura
  • Mirkanović Aleksandra: 5, 6 ura
  • Groznik Zlatka: 12:15 - 16:20, 15:30 - 16:20, 12:15 - 13:00, 14:40 - 15:30, 14:40 - 15:30, 15:30 - 16:20 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3. B 5. Riedl Mojca, ZPN
namesto Cuder Rosanda, ZPN
3. B /
5. A 6. Djaković Julija, ZPN
namesto Cuder Rosanda, ZPN
TJA 63 /
5. B 0. Lorber Mateja, ZPN
namesto Cuder Rosanda, ZPN
TJA 63 /
3. Lorber Mateja, TJA
namesto Cuder Rosanda, TJA
5. B /
6. B 2. Pori Kerstin, TJA
namesto Cuder Rosanda, TJA
SLO 54 /
7. A 5. Djaković Julija, LS1
namesto Lešnik Švajger Jožica, LS1
LUM 41 /
7. B 5. Djaković Julija, LS1
namesto Lešnik Švajger Jožica, LS1
LUM 41 /
8. B 6. Bertoncelj Urška, SLJ
namesto Mirkanović Aleksandra, SLJ
FIZ 55 /
9. A 5. Celcer Lucija, TJA
namesto Mirkanović Aleksandra, SLJ
TJA 63 /
9. B 3. Kolarić Lilijana, LUM
namesto Lešnik Švajger Jožica, LUM
LUM 41 /
4. Ferk Andreja, LUM
namesto Lešnik Švajger Jožica, LUM
LUM 41 /
5. Celcer Lucija, TJA
namesto Mirkanović Aleksandra, SLJ
TJA 63 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bertoncelj Urška 6. 8. B, SLJ
namesto Mirkanović Aleksandra, SLJ
FIZ 55 /
Celcer Lucija 5. 9. B, 9. A, TJA
namesto Mirkanović Aleksandra, SLJ
TJA 63 /
Djaković Julija 5. 7. A, 7. B, LS1
namesto Lešnik Švajger Jožica, LS1
LUM 41 /
6. 5. A, ZPN
namesto Cuder Rosanda, ZPN
TJA 63 /
Domajnko Valerija 12:15 - 14:40 OPB 2. skupina (1. b),
namesto Groznik Zlatka,
/ /
12:15 - 13:00 OPB 5. skupina (2. c),
namesto Groznik Zlatka,
/ /
Ferk Andreja 4. 9. B, LUM
namesto Lešnik Švajger Jožica, LUM
LUM 41 /
Kaube Kristina 14:40 - 16:20 OPB 2. skupina (1. b),
namesto Groznik Zlatka,
/ /
14:40 - 15:30 OPB 7. skupina (3. b), OPB 8. skupna (5.a + 4. b),
namesto Groznik Zlatka,
/ /
15:30 - 16:20 OPB 9. skupina (5.b + 4. b), OPB 4. skupina (2. b),
namesto Groznik Zlatka,
/ /
Kolarić Lilijana 3. 9. B, LUM
namesto Lešnik Švajger Jožica, LUM
LUM 41 /
13:00 - 14:40 OPB 7. skupina (3. b),
namesto Lešnik Švajger Jožica,
/ /
Lorber Mateja 0. 5. B, ZPN
namesto Cuder Rosanda, ZPN
TJA 63 /
3. 5. B, TJA
namesto Cuder Rosanda, TJA
5. B /
Pori Kerstin 2. 6. B, TJA
namesto Cuder Rosanda, TJA
SLO 54 /
Riedl Mojca 5. 3. B, ZPN
namesto Cuder Rosanda, ZPN
3. B /