Osnovna šola Toneta Čufarja Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Lipnik Almira: 3, 4, 5, 6 ura
  • Nedoh Mihelca: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Ragolič Anita: 0, 2 ura
  • Josipović Mašek Alenka: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Menard Sara: 1, 3 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 3. Perger Karina, TJA
namesto Menard Sara, TJA
1. A /
1. B 1. Celcer Lucija, RAP-I
namesto Menard Sara, TJA
1. B /
3. A 0. Bertoncelj Urška, DSP
namesto Ragolič Anita, DSP
Kab 27a /
1. Koter Nastja, SLJ
namesto Nedoh Mihelca, SLJ
3. A /
2. Stajan Ines, DSP_ROM
namesto Ragolič Anita, DSP
Kab 27a /
2. Koter Nastja, MAT
namesto Nedoh Mihelca, MAT
3. A /
3. Koter Nastja, GUM
namesto Nedoh Mihelca, GUM
3. A /
4. Koter Nastja, SPO
namesto Nedoh Mihelca, SPO
3. A /
5. Koter Nastja, SPO
namesto Nedoh Mihelca, SPO
3. A /
3. C 1. Podbevšek Blandina, ŠPO
namesto Josipović Mašek Alenka, ŠPO
Tvel 47 /
2. Podbevšek Blandina, MAT
namesto Josipović Mašek Alenka, MAT
3. C /
3. Podbevšek Blandina, SLJ
namesto Josipović Mašek Alenka, SLJ
3. C /
4. Podbevšek Blandina, SPO
namesto Josipović Mašek Alenka, SPO
3. C /
5. Sevšek Katrin, SPO
namesto Josipović Mašek Alenka, SPO
3. C /
6. A 3. Vorih Barbara, ZGO
namesto Lipnik Almira, ZGO
GE-ZG 43 /
6. B 5. Vorih Barbara, ZGO
namesto Lipnik Almira, ZGO
GE-ZG 43 /
8. A 6. Vorih Barbara, ZGO
namesto Lipnik Almira, ZGO
GE-ZG 43 /
8. B 4. Vorih Barbara, ZGO
namesto Lipnik Almira, ZGO
GE-ZG 43 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bertoncelj Urška 0. 3. A, DSP
namesto Ragolič Anita, DSP
Kab 27a /
Celcer Lucija 1. 1. B, RAP-I
namesto Menard Sara, TJA
1. B /
Karner Mateja 7:35 - 8:20 Prebudimo se z gibanjem, Tvel 47 /
Klis Nataša 12:15 - 13:00 Sprostim se in najem 2b, 2. B /
Koter Nastja 1. 3. A, SLJ
namesto Nedoh Mihelca, SLJ
3. A /
2. 3. A, MAT
namesto Nedoh Mihelca, MAT
3. A /
3. 3. A, GUM
namesto Nedoh Mihelca, GUM
3. A /
4. 3. A, SPO
namesto Nedoh Mihelca, SPO
3. A /
5. 3. A, SPO
namesto Nedoh Mihelca, SPO
3. A /
13:55 - 14:40 Graz trifft Maribor 3.2, 3. B /
Lorber Mateja 13:05 - 13:50 Učim se sam 2b, 2. B /
Perger Karina 7:35 - 8:20 Bralne urice, 3. C /
3. 1. A, TJA
namesto Menard Sara, TJA
1. A /
Podbevšek Blandina 1. 3. C, ŠPO
namesto Josipović Mašek Alenka, ŠPO
Tvel 47 /
2. 3. C, MAT
namesto Josipović Mašek Alenka, MAT
3. C /
3. 3. C, SLJ
namesto Josipović Mašek Alenka, SLJ
3. C /
4. 3. C, SPO
namesto Josipović Mašek Alenka, SPO
3. C /
Podbevšek Živa 13:55 - 14:40 Raziskujmo s poskusi 1A, (zaposlitev) / /
Sevšek Katrin 5. 3. C, SPO
namesto Josipović Mašek Alenka, SPO
3. C /
Stajan Ines 2. 3. A, DSP_ROM
namesto Ragolič Anita, DSP
Kab 27a /
Vorih Barbara 3. 6. A, ZGO
namesto Lipnik Almira, ZGO
GE-ZG 43 /
4. 8. B, ZGO
namesto Lipnik Almira, ZGO
GE-ZG 43 /
5. 6. B, ZGO
namesto Lipnik Almira, ZGO
GE-ZG 43 /
6. 8. A, ZGO
namesto Lipnik Almira, ZGO
GE-ZG 43 /