Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Vuković Tatjana: 8 ura
  • Knego Ivo: 8 ura
  • Horvat Darko: 8 ura
  • Ružič Jože: 1, 3, 4, 6, 8 ura
  • Berdnik Branka: 8 ura
  • Lipuš Benjamin: 8 ura
  • Granfol Peurača Gabrijela: 8 ura
  • Jakoša Suzana: 6, 7, 8 ura
  • Krstič Miljana: 8 ura
  • Časar Stanko: 8 ura
  • Vrhovski Renato: 7, 8 ura
  • Kuzma Marjan: 8 ura
  • Oskomič Darko: 8, 9 ura
  • Kuhar Kalamar Danijela: 8 ura
  • Cerovšek Klavdija: 8 ura
  • Just Franci: 8 ura
  • Horvat Tanja: 8 ura
  • Horvat Milan: 8, 9 ura
  • Uran Anita: 8 ura
  • Pojbič Kovačič Darja: 8 ura
  • Palatin Rajko: 8, 9 ura
  • Rožman Jožef: 8, 9 ura
  • Vučak Edita: 8 ura
  • Rožman Vito: 8, 9 ura
  • Kodela Teja: 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1EL1 8. Kuzma Marjan, ELEK (zaposlitev)
namesto Kuzma Marjan, SOT
212 /
1EL3 8. Vuković Tatjana, UME (zaposlitev)
namesto Vuković Tatjana, UME
014 /
9. Rožman Jožef, RAZ (zaposlitev)
namesto Rožman Jožef, RAZ
210 /
1K1 8. Cerovšek Klavdija, ANG (zaposlitev)
namesto Cerovšek Klavdija, ANG
209 /
1K2 8. Časar Stanko, SOT (zaposlitev)
namesto Časar Stanko, SOT
MI02 /
1K3 8. Horvat Milan, EKN (zaposlitev)
namesto Horvat Milan, TKP1
207 /
9. Horvat Milan, EKN (zaposlitev)
namesto Horvat Milan, TKP1
207 /
1K4 8. Krstič Miljana, RAZ (zaposlitev)
namesto Krstič Miljana, RAZ
208 /
1OB 8. Horvat Tanja, GOB (zaposlitev)
namesto Horvat Tanja, GOB
204 /
8. Kodela Teja, RIS (zaposlitev)
namesto Kodela Teja, RIS
MI01 /
1R1 8. Pojbič Kovačič Darja, GEO (zaposlitev)
namesto Pojbič Kovačič Darja, GEO
124 /
1R2 8. Rožman Jožef, IEKI (zaposlitev)
namesto Rožman Jožef, IEKI
MI08 /
8. Knego Ivo, ISTK (zaposlitev)
namesto Knego Ivo, ISTK
214 /
2EL1 8. Just Franci, SJK (zaposlitev)
namesto Just Franci, SJK
119 /
2EL3 8. Oskomič Darko, III (zaposlitev)
namesto Oskomič Darko, III
MI10 /
8. Palatin Rajko, DES (zaposlitev)
namesto Palatin Rajko, III
MI09 /
9. Oskomič Darko, III (zaposlitev)
namesto Oskomič Darko, III
MI10 /
9. Palatin Rajko, DES (zaposlitev)
namesto Palatin Rajko, III
MI09 /
2K2 8. Ružič Jože, ZGO (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, ZGO
210 /
2K3 3. Ružič Jože, DRU (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, DRU
014 /
2K4 8. Vučak Edita, NAR (zaposlitev)
namesto Vučak Edita, NAR
123 /
2OB 4. Horvat Tanja, GOB
namesto Ružič Jože, ZGO
128 /
2R1 8. Lipuš Benjamin, RBT (zaposlitev)
namesto Lipuš Benjamin, RBT
MI06 /
9. Rožman Vito, SVZ (zaposlitev)
namesto Rožman Vito, SVZ
TV1 /
2R2 8. Ružič Jože, ZGO (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, ZGO
210 /
3K1 8. Rožman Vito, SVZ (zaposlitev)
namesto Rožman Vito, SVZ
TV1 /
3K2 8. Granfol Peurača Gabrijela, SJK (zaposlitev)
namesto Granfol Peurača Gabrijela, SJK
128 /
3OB 8. Granfol Peurača Gabrijela, SJK (zaposlitev)
namesto Granfol Peurača Gabrijela, SJK
128 /
3R1 8. Horvat Darko, SVZ (zaposlitev)
namesto Horvat Darko, SVZ
TV3 /
4ED 6. Ružič Jože, ZGO (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, ZGO
124 /
7. Jakoša Suzana, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015 /
8. Jakoša Suzana, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015 /
4EL1 8. Uran Anita, NAP (zaposlitev)
namesto Uran Anita, RAZ
211 /
4K2 8. Berdnik Branka, RAZ (zaposlitev)
namesto Berdnik Branka, SJK
131 /
4R1 8. Vrhovski Renato, SVZ (zaposlitev)
namesto Vrhovski Renato, SVZ
TV2 /
4R2 8. Berdnik Branka, RAZ (zaposlitev)
namesto Berdnik Branka, SJK
131 /
4S1 6. Ružič Jože, ZGO (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, ZGO
124 /
7. Jakoša Suzana, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015 /
8. Jakoša Suzana, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015 /
5ED 1. Vuković Tatjana, UME
namesto Ružič Jože, SOC
124 /
6. Jakoša Suzana, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015 /
7. Rožman Vito, SVZ (zaposlitev)
namesto Vrhovski Renato, SVZ
TV3 /
8. Kuhar Kalamar Danijela, MAT (zaposlitev)
namesto Kuhar Kalamar Danijela, MAT
223 /
5S1 1. Vuković Tatjana, UME
namesto Ružič Jože, SOC
124 /
6. Jakoša Suzana, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015 /
7. Rožman Vito, SVZ (zaposlitev)
namesto Vrhovski Renato, SVZ
TV3 /
8. Kuhar Kalamar Danijela, MAT (zaposlitev)
namesto Kuhar Kalamar Danijela, MAT
223 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Berdnik Branka 8. 4R2, RAZ (zaposlitev)
namesto Berdnik Branka, SJK
4K2, RAZ (zaposlitev)
namesto Berdnik Branka, SJK
131

131
/

/
Cerovšek Klavdija 8. 1K1, ANG (zaposlitev)
namesto Cerovšek Klavdija, ANG
209 /
Časar Stanko 8. 1K2, SOT (zaposlitev)
namesto Časar Stanko, SOT
MI02 /
Granfol Peurača Gabrijela 8. 3OB, SJK (zaposlitev)
namesto Granfol Peurača Gabrijela, SJK
3K2, SJK (zaposlitev)
namesto Granfol Peurača Gabrijela, SJK
128

128
/

/
Horvat Darko 8. 3R1, SVZ (zaposlitev)
namesto Horvat Darko, SVZ
TV3 /
Horvat Milan 8. 1K3, 1K3, EKN (zaposlitev)
namesto Horvat Milan, TKP1
207 /
9. 1K3, 1K3, EKN (zaposlitev)
namesto Horvat Milan, TKP1
207 /
Horvat Tanja 4. 2OB, 2OB, GOB
namesto Ružič Jože, ZGO
128 /
8. 1OB, 1OB, GOB (zaposlitev)
namesto Horvat Tanja, GOB
204 /
Jakoša Suzana 6. 5S1, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
5ED, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015

015
/

/
7. 4S1, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
4ED, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015

015
/

/
8. 4S1, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
4ED, SJK (zaposlitev)
namesto Jakoša Suzana, SJK
015

015
/

/
Just Franci 8. 2EL1, SJK (zaposlitev)
namesto Just Franci, SJK
119 /
Knego Ivo 8. 1R2, ISTK (zaposlitev)
namesto Knego Ivo, ISTK
214 /
Kodela Teja 8. 1OB, RIS (zaposlitev)
namesto Kodela Teja, RIS
MI01 /
Krstič Miljana 8. 1K4, RAZ (zaposlitev)
namesto Krstič Miljana, RAZ
208 /
Kuhar Kalamar Danijela 8. 5S1, MAT (zaposlitev)
namesto Kuhar Kalamar Danijela, MAT
5ED, MAT (zaposlitev)
namesto Kuhar Kalamar Danijela, MAT
223

223
/

/
Kuzma Marjan 8. 1EL1, ELEK (zaposlitev)
namesto Kuzma Marjan, SOT
212 /
Lipuš Benjamin 8. 2R1, RBT (zaposlitev)
namesto Lipuš Benjamin, RBT
MI06 /
Oskomič Darko 8. 2EL3, III (zaposlitev)
namesto Oskomič Darko, III
MI10 /
9. 2EL3, III (zaposlitev)
namesto Oskomič Darko, III
MI10 /
Palatin Rajko 8. 2EL3, DES (zaposlitev)
namesto Palatin Rajko, III
MI09 /
9. 2EL3, DES (zaposlitev)
namesto Palatin Rajko, III
MI09 /
Pojbič Kovačič Darja 8. 1R1, GEO (zaposlitev)
namesto Pojbič Kovačič Darja, GEO
124 /
Rožman Jožef 8. 1R2, 1R2, IEKI (zaposlitev)
namesto Rožman Jožef, IEKI
MI08 /
9. 1EL3, RAZ (zaposlitev)
namesto Rožman Jožef, RAZ
210 /
Rožman Vito 7. 5S1, SVZ (zaposlitev)
namesto Vrhovski Renato, SVZ
5ED, SVZ (zaposlitev)
namesto Vrhovski Renato, SVZ
TV3

TV3
/

/
8. 3K1, SVZ (zaposlitev)
namesto Rožman Vito, SVZ
TV1 /
9. 2R1, SVZ (zaposlitev)
namesto Rožman Vito, SVZ
TV1 /
Ružič Jože 3. 2K3, DRU (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, DRU
014 /
6. 4S1, ZGO (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, ZGO
4ED, ZGO (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, ZGO
124

124
/

/
8. 2R2, ZGO (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, ZGO
2K2, ZGO (zaposlitev)
namesto Ružič Jože, ZGO
210

210
/

/
Uran Anita 8. 4EL1, 4EL1, NAP (zaposlitev)
namesto Uran Anita, RAZ
211 /
Vrhovski Renato 8. 4R1, SVZ (zaposlitev)
namesto Vrhovski Renato, SVZ
TV2 /
Vučak Edita 8. 2K4, NAR (zaposlitev)
namesto Vučak Edita, NAR
123 /
Vuković Tatjana 1. 5S1, UME
namesto Ružič Jože, SOC
5ED, UME
namesto Ružič Jože, SOC
124

124
/

/
8. 1EL3, UME (zaposlitev)
namesto Vuković Tatjana, UME
014 /