Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Pintar Keli: 1L, 2L, 3L, 5L ura
- Ličen Hermina: 3, 4, 5 ura
- Batistič Poljšak Tanja: 2, 5 ura
- Farsure Samuel: 6, 7 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
3.C | 1L. |
Koncut Barbara, MAT namesto Pintar Keli, MAT |
2.A - Ledine | / |
2L. |
Koncut Barbara, SLJ namesto Pintar Keli, SLJ |
3.C - Ledine | / | |
3L. |
Koncut Barbara, SLJ namesto Pintar Keli, SLJ |
2.A - Ledine | / | |
5L. |
Sušanj Jana, SPO namesto Pintar Keli, SPO |
2.A - Ledine | / | |
8.A | 6. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / |
7. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
8.B | 6. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / |
7. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
8.C | 3. |
Markič Gerbec Barbara, SLJ namesto Ličen Hermina, MAT |
ZGO | / |
4. |
Markič Gerbec Barbara, SLJ namesto Ličen Hermina, MAT |
GEO | / | |
6. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
8.D | 5. |
Besednjak Jasna, BIO namesto Ličen Hermina, MAT |
BIO | / |
6. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
9.A | 2. |
Minkuž Andrej, LUM namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM |
DKE | / |
6. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
9.B | 5. |
Minkuž Andrej, LUM namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM |
LUM | / |
6. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
9.C | 6. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / |
7. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / | |
9.D | 6. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / |
7. |
odpade namesto Farsure Samuel, IP-FI2 |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Besednjak Jasna | 5. |
8.D, BIO namesto Ličen Hermina, MAT |
BIO | / |
Koncut Barbara | 1L. |
3.C, MAT namesto Pintar Keli, MAT |
2.A - Ledine | / |
2L. |
3.C, SLJ namesto Pintar Keli, SLJ |
3.C - Ledine | / | |
3L. |
3.C, SLJ namesto Pintar Keli, SLJ |
2.A - Ledine | / | |
Markič Gerbec Barbara | 3. |
8.C, SLJ namesto Ličen Hermina, MAT |
ZGO | / |
4. |
8.C, SLJ namesto Ličen Hermina, MAT |
GEO | / | |
Minkuž Andrej | 2. |
9.A, LUM namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM |
DKE | / |
5. |
9.B, LUM namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM |
LUM | / | |
Sušanj Jana | 5L. |
3.C, SPO namesto Pintar Keli, SPO |
2.A - Ledine | / |