Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Batistič Poljšak Tanja: 3, 4, 5, 12:50 - 13:15 ura
  • Minkuž Andrej: 0, 5, 6, 7 ura
  • Ličen Hermina: 0, 1, 2 ura
  • Maček Maja: 1 ura
  • Štrukelj Jože: 4, 5, 6, 7 ura
  • Boscarol Tatjana: 0, 1, 2 ura
  • Bratuž Martina: 4, 5 ura
  • Šuligoj Majda: 0, 1, 3, 4 ura
  • Harej Suzana: 2, 6 ura
  • Kogoj Tanja: 0, 1, 2, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
5.A 0. odpade
namesto Minkuž Andrej, NTE
/ /
5.B 0. odpade
namesto Minkuž Andrej, NTE
/ /
5.C 0. odpade
namesto Minkuž Andrej, NTE
/ /
5.D 0. odpade
namesto Minkuž Andrej, NTE
/ /
6.A 3. Kuhar Mojca, TJA
namesto Kogoj Tanja, MAT
MAT2 /
4. Kašček Darja, GOS
namesto Bratuž Martina, GOS
KEM /
5. Kašček Darja, GOS
namesto Bratuž Martina, GOS
KEM /
6.C 1. Čutura Tanja, GEO
namesto Boscarol Tatjana, MAT
GEO /
1. odpade
namesto Ličen Hermina, MAT-DIF
/ /
3. Čelik Alenka, SLJ
namesto Šuligoj Majda, SLJ
SLJ2 /
4. Štrancar Nataša, TJA
namesto Šuligoj Majda, SLJ
SLJ2 /
8.A 0. Brankovič Petra, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT3 /
0. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Šuligoj Majda, SLJ
TJA3 /
0. Rabzelj Marina, TJA
namesto Ličen Hermina, MAT
TJA1 /
1. Brankovič Petra, FIZ
namesto Kogoj Tanja, FIZ
MAT2 /
3. Ipavec Šaver Eleonora, GUM
namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM
GUM /
4. Florijančič Mirjam, GEO
namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM
DKE /
6. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
6. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
6. odpade
namesto Harej Suzana, IP-MME
/ /
7. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
7. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
8.B 0. Brankovič Petra, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT3 /
0. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Šuligoj Majda, SLJ
TJA3 /
0. Rabzelj Marina, TJA
namesto Ličen Hermina, MAT
TJA1 /
5. Ozebek Laura, BIO
namesto Štrukelj Jože, FIZ
BIO /
6. odpade
namesto Harej Suzana, IP-MME
/ /
6. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
6. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
7. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
7. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
8.C 0. Brankovič Petra, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT3 /
0. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Šuligoj Majda, SLJ
TJA3 /
0. Rabzelj Marina, TJA
namesto Ličen Hermina, MAT
TJA1 /
4. Batič Katjuša, ZGO
namesto Kogoj Tanja, FIZ
ZGO /
6. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
6. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
7. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
7. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
8.D 0. odpade
namesto Kogoj Tanja, DSP
/ /
0. Brankovič Petra, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT3 /
0. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Šuligoj Majda, SLJ
TJA3 /
0. Rabzelj Marina, TJA
namesto Ličen Hermina, MAT
TJA1 /
6. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
6. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
7. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
7. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
9.A 1. odpade
namesto Šuligoj Majda, DSP
/ /
1. Štrancar Nataša, TJA
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
2. Bremec Aleš, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT1 /
2. Mikulić Jasmina, MAT
namesto Ličen Hermina, MAT
FIZ /
2. Markič Gerbec Barbara, MAT
namesto Kogoj Tanja, MAT
MAT2 /
2. Rabzelj Marina, MAT
namesto Harej Suzana, MAT
BIO /
6. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
6. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
7. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
7. odpade
namesto Štrukelj Jože, IP-ELE
/ /
9.B 1. Štrancar Nataša, TJA
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
2. Bremec Aleš, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT1 /
2. Mikulić Jasmina, MAT
namesto Ličen Hermina, MAT
FIZ /
2. Markič Gerbec Barbara, MAT
namesto Kogoj Tanja, MAT
MAT2 /
2. Rabzelj Marina, MAT
namesto Harej Suzana, MAT
BIO /
6. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
7. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
9.C 1. Štrancar Nataša, TJA
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
2. Bremec Aleš, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT1 /
2. Mikulić Jasmina, MAT
namesto Ličen Hermina, MAT
FIZ /
2. Markič Gerbec Barbara, MAT
namesto Kogoj Tanja, MAT
MAT2 /
2. Rabzelj Marina, MAT
namesto Harej Suzana, MAT
BIO /
4. Kašček Darja, KEM
namesto Štrukelj Jože, FIZ
KEM /
5. Kašček Bučinel Ana, ŠPO
namesto Minkuž Andrej, LUM
ŠPO4 /
5. Brankovič Petra, ŠPO
namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM
ŠPO4 /
6. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /
7. odpade
namesto Minkuž Andrej, IP-OGU
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Batič Katjuša 4. 8.C, ZGO
namesto Kogoj Tanja, FIZ
ZGO /
Brankovič Petra 0. 8.B, 8.A, 8.D, 8.C, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT3 /
1. 8.A, FIZ
namesto Kogoj Tanja, FIZ
MAT2 /
5. 9.C, ŠPO
namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM
ŠPO4 /
Bremec Aleš 2. 9.C, 9.B, 9.A, MAT
namesto Boscarol Tatjana, MAT
MAT1 /
Čelik Alenka 3. 6.C, SLJ
namesto Šuligoj Majda, SLJ
SLJ2 /
Čutura Tanja 1. 6.C, GEO
namesto Boscarol Tatjana, MAT
GEO /
Florijančič Mirjam 4. 8.A, GEO
namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM
DKE /
Ipavec Šaver Eleonora 3. 8.A, GUM
namesto Batistič Poljšak Tanja, LUM
GUM /
Kašček Darja 4. 9.C, KEM
namesto Štrukelj Jože, FIZ
6.A, 6.A, GOS
namesto Bratuž Martina, GOS
KEM

KEM
/

/
5. 6.A, GOS
namesto Bratuž Martina, GOS
KEM /
Kašček Bučinel Ana 5. 9.C, ŠPO
namesto Minkuž Andrej, LUM
ŠPO4 /
Kuhar Mojca 3. 6.A, TJA
namesto Kogoj Tanja, MAT
MAT2 /
Markič Gerbec Barbara 2. 9.C, 9.B, 9.A, MAT
namesto Kogoj Tanja, MAT
MAT2 /
Mikulić Jasmina 0. 8.A, 8.D, 8.C, 8.B, TJA
namesto Šuligoj Majda, SLJ
TJA3 /
2. 9.C, 9.B, 9.A, MAT
namesto Ličen Hermina, MAT
FIZ /
Ozebek Laura 5. 8.B, BIO
namesto Štrukelj Jože, FIZ
BIO /
Rabzelj Marina 0. 8.A, 8.D, 8.C, 8.B, TJA
namesto Ličen Hermina, MAT
TJA1 /
2. 9.C, 9.B, 9.A, MAT
namesto Harej Suzana, MAT
BIO /
Rogelja Nina 12:50 - 13:15 5. A - NUM,
namesto Batistič Poljšak Tanja,
/ /
Štrancar Nataša 1. 9.C, 9.B, 9.A, TJA
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
4. 6.C, TJA
namesto Šuligoj Majda, SLJ
SLJ2 /
Turk Cink Tarin 12:50 - 13:15 5. C - NUM,
namesto Batistič Poljšak Tanja,
/ /