Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Čelik Alenka: 1, 2, 3, 5 ura
  • Bavčar Mateja: 1l, 2l, 3L, 4L, 5L ura
  • Markič Gerbec Barbara: 1, 2, 3, 5, 13:20 - 14:10, 13:20 - 14:10, 13:20 - 14:10 ura
  • Rabzelj Marina: 1, 2, 3, 4, 6 ura
  • Maček Maja: 1, 2, 3, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.D 1l. Gulin Tanja, SLJ
namesto Bavčar Mateja, SLJ
1 /
2l. Pintar Keli, MAT
namesto Bavčar Mateja, MAT
1 /
3L. Pintar Keli, SPO
namesto Bavčar Mateja, SPO
1 /
4L. Fabčič Martina, LUM
namesto Bavčar Mateja, LUM
1 /
5L. Pintar Keli, LUM
namesto Bavčar Mateja, LUM
1 /
7.A 1. Bratuž Martina, NAR
namesto Maček Maja, SLJ
NAR /
7.C 3. Florijančič Mirjam, DKE
namesto Maček Maja, SLJ
DKE /
8.A 3. Ozebek Laura, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
3. Kašček Darja, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
3. Štrukelj Jože, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
4. Štrancar Nataša, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
5. Čutura Tanja, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
5. Štrukelj Jože, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
5. Kašček Bučinel Ana, SLJ
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
8.B 3. Ozebek Laura, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
3. Kašček Darja, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
3. Štrukelj Jože, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
4. Štrancar Nataša, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
5. Čutura Tanja, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
5. Štrukelj Jože, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
5. Kašček Bučinel Ana, SLJ
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
8.C 3. Ozebek Laura, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
3. Kašček Darja, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
3. Štrukelj Jože, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
4. Štrancar Nataša, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
5. Čutura Tanja, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
5. Štrukelj Jože, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
5. Kašček Bučinel Ana, SLJ
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
8.D 3. Ozebek Laura, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
3. Kašček Darja, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
3. Štrukelj Jože, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
4. Štrancar Nataša, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
5. Čutura Tanja, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
5. Štrukelj Jože, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
5. Kašček Bučinel Ana, SLJ
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
9.A 1. Bremec Aleš, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
ZGO /
1. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
1. Štrancar Nataša, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
2. Batič Katjuša, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
2. Batič Katjuša, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
ZGO /
2. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
2. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
9.B 1. Bremec Aleš, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
ZGO /
1. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
1. Štrancar Nataša, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
2. Batič Katjuša, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
2. Batič Katjuša, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
ZGO /
2. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
2. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
6. Harej Suzana, RU
namesto Rabzelj Marina, RU
TJA1 /
9.C 1. Bremec Aleš, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
ZGO /
1. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
1. Štrancar Nataša, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
2. Batič Katjuša, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
2. Batič Katjuša, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
ZGO /
2. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
2. Mikulić Jasmina, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
6. Batič Katjuša, RU
namesto Maček Maja, RU
ZGO /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Batič Katjuša 2. 9.C, 9.B, 9.A, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
9.A, 9.C, 9.B, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
SLJ3

ZGO
/

/
6.
namesto Maček Maja, RU
ZGO /
Bratuž Martina 1. 7.A, NAR
namesto Maček Maja, SLJ
NAR /
Bremec Aleš 1. 9.A, 9.C, 9.B, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
ZGO /
Čutura Tanja 5. 8.D, 8.C, 8.B, 8.A, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
Fabčič Martina 4L. 3.D, LUM
namesto Bavčar Mateja, LUM
1 /
Florijančič Mirjam 3. 7.C, DKE
namesto Maček Maja, SLJ
DKE /
Gulin Tanja 1l. 3.D, SLJ
namesto Bavčar Mateja, SLJ
1 /
Harej Suzana 6. 9.B, RU
namesto Rabzelj Marina, RU
TJA1 /
Kašček Darja 3. 8.A, 8.D, 8.C, 8.B, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /
Kašček Bučinel Ana 5. 8.A, 8.D, 8.C, 8.B, SLJ
namesto Maček Maja, SLJ
SLJ1 /
Mikulić Jasmina 1. 9.C, 9.B, 9.A, TJA
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
2. 9.C, 9.B, 9.A, TJA
namesto Maček Maja, SLJ
9.A, 9.C, 9.B, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
SLJ1

TJA1
/

/
Milost Onorina 13:20 - 14:10 5. B - D, 5. B - C, 5. B - A,
namesto Markič Gerbec Barbara,
/ /
Ozebek Laura 3. 8.A, 8.D, 8.C, 8.B, SLJ
namesto Čelik Alenka, SLJ
SLJ3 /
Pintar Keli 2l. 3.D, MAT
namesto Bavčar Mateja, MAT
1 /
3L. 3.D, SPO
namesto Bavčar Mateja, SPO
1 /
5L. 3.D, LUM
namesto Bavčar Mateja, LUM
1 /
Štrancar Nataša 1. 9.C, 9.B, 9.A, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
4. 8.A, 8.D, 8.C, 8.B, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
Štrukelj Jože 3. 8.A, 8.D, 8.C, 8.B, TJA
namesto Rabzelj Marina, TJA
TJA1 /
5. 8.D, 8.C, 8.B, 8.A, SLJ
namesto Markič Gerbec Barbara, SLJ
KEM /