Osnovna šola Toma Brejca

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Spruk Valentina: 7:30 - 8:15 ura
  • Kulovec Sergeja: 1, 2, 3 ura
  • Hribernik Urška: 1, 2, 3, 4 ura
  • Uršič Aja: 2, 4, 5, 14:20 - 15:10 ura
  • Beber Mojca: 1, 2, 4 ura
  • Janežič Vesna: 12:40 - 13:30, 14:20 - 15:10 ura
  • Kotnik Lebar Anja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Hribar Rok: 2, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.B 5. Spruk Tjaša, N1A
namesto Uršič Aja, N1A
2 /
1.C 1. Hrovat Nelka, SLJ
namesto Kotnik Lebar Anja, SLJ
1 /
2. Hrovat Nelka, SLJ
namesto Kotnik Lebar Anja, SLJ
1 /
3. Hrovat Nelka, MAT
namesto Kotnik Lebar Anja, MAT
1 /
4. Hrovat Nelka, GUM
namesto Kotnik Lebar Anja, GUM
1 /
5. Banovšek Breda, N1A
namesto Kotnik Lebar Anja, N1A
1 /
2.B 1. Završnik Sonja, SLJ
namesto Hribernik Urška, SLJ
6 /
2. Završnik Sonja, SLJ
namesto Hribernik Urška, SLJ
6 /
3. Završnik Sonja, MAT
namesto Hribernik Urška, MAT
6 /
4. Završnik Sonja, ŠPO
namesto Hribernik Urška, ŠPO
TEL3 /
3.C 4. Urankar Patricija, TJA
namesto Uršič Aja, TJA
7 /
4.A 4. Zore Romana, ŠPO
namesto Hribar Rok, ŠPO
TEL1 /
4.Č 2. odpade
namesto Uršič Aja, DSP
/ /
6.B 1. Lasič Ana, ŠPO
namesto Beber Mojca, ŠPO
TEL2 /
2. Zore Katarina, SLJ
namesto Kulovec Sergeja, MAT
15 /
8.A 2. Blatnik Živa, SLJ
namesto Beber Mojca, ŠPO
27 /
2. Blatnik Živa, SLJ
namesto Hribar Rok, ŠPO
27 /
3. Štubljar Peter, FIZ
namesto Kulovec Sergeja, FIZ
15 /
8.C 1. Slokan Anja, GUM
namesto Kulovec Sergeja, MAT
22 /
2. Griljc Franci, ŠPO (zaposlitev)
namesto Beber Mojca, ŠPO
TELGŠ zdr.
9.A 4. Zadnik Brigita, ŠPO
namesto Beber Mojca, ŠPO
TELGŠ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Banovšek Breda 5. 1.C, N1A
namesto Kotnik Lebar Anja, N1A
1 /
Blatnik Živa 2. 8.A, SLJ
namesto Hribar Rok, ŠPO
8.A, SLJ
namesto Beber Mojca, ŠPO
27

27
/

/
Brajer Lara 14:20 - 15:10 PB4/ 2. a,
namesto Janežič Vesna,
/ /
Burja Vida 7:20 - 8:15 JV3,
namesto Spruk Valentina,
/ /
Griljc Franci 2. 8.C, ŠPO (zaposlitev)
namesto Beber Mojca, ŠPO
TELGŠ zdr.
Hrovat Nelka 1. 1.C, SLJ
namesto Kotnik Lebar Anja, SLJ
1 /
2. 1.C, SLJ
namesto Kotnik Lebar Anja, SLJ
1 /
3. 1.C, MAT
namesto Kotnik Lebar Anja, MAT
1 /
4. 1.C, GUM
namesto Kotnik Lebar Anja, GUM
1 /
Koman Karla 12:40 - 13:30 PB4/ 2. a,
namesto Janežič Vesna,
/ /
Lasič Ana 1. 6.B, ŠPO
namesto Beber Mojca, ŠPO
TEL2 /
Pučnik Belavič Mateja 14:20 - 15:10 PB3/ 1. c,
namesto Uršič Aja,
/ /
Slokan Anja 1. 8.C, GUM
namesto Kulovec Sergeja, MAT
22 /
Spruk Tjaša 5. 1.B, N1A
namesto Uršič Aja, N1A
2 /
Štubljar Peter 3. 8.A, FIZ
namesto Kulovec Sergeja, FIZ
15 /
Urankar Patricija 4. 3.C, TJA
namesto Uršič Aja, TJA
7 /
Zadnik Brigita 4. 9.A, ŠPO
namesto Beber Mojca, ŠPO
TELGŠ /
Završnik Sonja 1. 2.B, SLJ
namesto Hribernik Urška, SLJ
6 /
2. 2.B, SLJ
namesto Hribernik Urška, SLJ
6 /
3. 2.B, MAT
namesto Hribernik Urška, MAT
6 /
4. 2.B, ŠPO
namesto Hribernik Urška, ŠPO
TEL3 /
Zore Katarina 2. 6.B, SLJ
namesto Kulovec Sergeja, MAT
15 /
Zore Romana 4. 4.A, ŠPO
namesto Hribar Rok, ŠPO
TEL1 /