Osnovna šola Toma Brejca
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Hočevar Mojca: 11:50 - 16:00, 15:35 - 16:00, 15:10 - 16:00, 15:10 - 16:00 ura
- Zadnik Brigita: 0, 6, 13:30 - 15:35 ura
- Janžekovič Mojca: 1, 2, 4 ura
- Lanišek Monika: 12:40 - 15:35 ura
- Matjan Andrej: 1, 2, 5 ura
- Rozina Krasovsky Nina: 1, 2, 3, 5 ura
- Gams Petra: 2, 3, 4, 6:45 - 8:15 ura
- Hribar Rok: 3, 5, 12:40 - 13:30 ura
- Premože Maja: 2, 3, 4, 6 ura
- Bevc Nina: 3, 4, 11:50 - 14:20 ura
- Hančič Žiga: 4, 5, 6 ura
- Kotnik Lebar Anja: 1, 2, 4, 5 ura
- Nuhijeva Silvana: 0, 2, 3 ura
- Beber Mojca: 1, 3, 4, 6, 7 ura
- Novak Maja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
2.A | 2. |
Koman Karla, SPO namesto Gams Petra, TJA |
5 | / |
2.B | 3. |
Pezdirc Tadeja, SPO namesto Gams Petra, TJA |
4 | / |
2.C | 1. |
Burja Vida, MAT namesto Rozina Krasovsky Nina, MAT |
6 | / |
2. |
Završnik Sonja, SLJ namesto Rozina Krasovsky Nina, SLJ |
6 | / | |
3. |
Banovšek Breda, TJA namesto Rozina Krasovsky Nina, SPO |
6 | / | |
4. |
Svetina Tara, SPO namesto Gams Petra, TJA |
6 | / | |
5. |
Lazar Aja, ŠPO namesto Rozina Krasovsky Nina, ŠPO |
TEL3 | / | |
3.C | 2. |
odpade namesto Premože Maja, DSP |
/ | / |
3.Č | 1. |
odpade namesto Novak Maja, DSP |
/ | / |
4.A | 3. |
odpade namesto Novak Maja, DSP |
/ | / |
5. |
odpade namesto Novak Maja, DSP |
/ | / | |
4.B | 4. |
odpade namesto Premože Maja, DSP |
/ | / |
4.C | 1. |
Ftičar Kotnik Nika, SLJ namesto Kotnik Lebar Anja, MAT |
8 | / |
2. |
Kočar Lijana, MAT namesto Kotnik Lebar Anja, SLJ |
8 | / | |
4. |
Spruk Valentina, LUM namesto Kotnik Lebar Anja, LUM |
8 | / | |
5. |
Urankar Patricija, LUM namesto Kotnik Lebar Anja, LUM |
8 | / | |
4.Č | 2. |
odpade namesto Novak Maja, DSP |
/ | / |
5.C | 2. |
odpade namesto Nuhijeva Silvana, DSP_T |
/ | / |
6. |
odpade namesto Premože Maja, DSP |
/ | / | |
6.A | 2. |
Kališnik Mateja, GUM namesto Matjan Andrej, ZGO |
22 | / |
3. |
Jerman Urša, TJA namesto Nuhijeva Silvana, SLJ |
21 | / | |
3. |
odpade namesto Premože Maja, DSP |
/ | / | |
6. |
Štefin Evelina, LUM namesto Hančič Žiga, LUM |
26 | / | |
7.A | 4. |
Štefin Evelina, LUM namesto Hančič Žiga, LUM |
24 | / |
7.B | 1. |
Jarc Domen, ŠPO namesto Beber Mojca, ŠPO |
TEL1 | / |
7.C | 2. |
odpade namesto Nuhijeva Silvana, DSP_T |
/ | / |
8.A | 0. |
odpade namesto Zadnik Brigita, ŠI2 |
/ | / |
5. |
Štubljar Peter, FIZ namesto Matjan Andrej, ZGO |
15 | / | |
8.B | 2. |
Ačkovič Irena, SLJ namesto Janžekovič Mojca, GEO |
26 | / |
4. |
Dolgan Urška, ŠPO namesto Beber Mojca, ŠPO |
TEL1 | / | |
8.C | 0. |
odpade namesto Zadnik Brigita, ŠI2 |
/ | / |
5. |
Lasič Ana, ŠPO namesto Hribar Rok, ŠPO |
TEL1 | / | |
8.Č | 0. |
odpade namesto Nuhijeva Silvana, DSP |
/ | / |
0. |
odpade namesto Zadnik Brigita, ŠI2 |
/ | / | |
2. |
odpade namesto Nuhijeva Silvana, DSP_T |
/ | / | |
3. |
Griljc Franci, ŠPO namesto Hribar Rok, ŠPO |
TELGŠ | / | |
3. |
Bergant Tjaša, ŠPO namesto Beber Mojca, ŠPO |
TEL1 | / | |
4. |
Štubljar Peter, TIT namesto Janžekovič Mojca, DKE |
15 | / | |
9.A | 1. |
Škof Iztok, GEO namesto Janžekovič Mojca, GEO |
24 | / |
6. |
odpade namesto Beber Mojca, IŠPO |
/ | / | |
6. |
odpade namesto Zadnik Brigita, II3 |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Beber Mojca, IŠPO |
/ | / | |
9.B | 1. |
Kočar Lijana, MAT namesto Matjan Andrej, ZGO |
23 | / |
5. |
Štefin Evelina, LUM namesto Hančič Žiga, LUM |
26 | / | |
6. |
odpade namesto Beber Mojca, IŠPO |
/ | / | |
6. |
odpade namesto Zadnik Brigita, II3 |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Beber Mojca, IŠPO |
/ | / | |
9.C | 7. |
odpade namesto Beber Mojca, IŠPO |
/ | / |
9.Č | 7. |
odpade namesto Beber Mojca, IŠPO |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Ačkovič Irena | 2. |
8.B, SLJ namesto Janžekovič Mojca, GEO |
26 | / |
Banovšek Breda | 3. |
2.C, TJA namesto Rozina Krasovsky Nina, SPO |
6 | / |
Bergant Tjaša | 3. |
namesto Beber Mojca, ŠPO |
TEL1 | / |
Burja Vida | 1. |
2.C, MAT namesto Rozina Krasovsky Nina, MAT |
6 | / |
Dolgan Urška | 4. |
8.B, ŠPO namesto Beber Mojca, ŠPO |
TEL1 | / |
Ftičar Kotnik Nika | 1. |
4.C, SLJ namesto Kotnik Lebar Anja, MAT |
8 | / |
Griljc Franci | 3. |
8.Č, ŠPO namesto Hribar Rok, ŠPO |
TELGŠ | / |
Jarc Domen | 1. |
7.B, ŠPO namesto Beber Mojca, ŠPO |
TEL1 | / |
Jeraj Lara | 13:30 - 15:10 |
OPB05/2. b, 2. c, namesto Zadnik Brigita, |
/ | / |
Jerman Urša | 3. |
6.A, TJA namesto Nuhijeva Silvana, SLJ |
21 | / |
Kališnik Mateja | 2. |
6.A, GUM namesto Matjan Andrej, ZGO |
22 | / |
Kladnik Klara | 11:50 - 16:00 |
OPB06/3. a, 3. b, namesto Hočevar Mojca, |
/ | / |
15:10 - 16:00 |
OPB12/5. a, 5. b, OPB08/3. a, 3. č, namesto Hočevar Mojca, |
/ | / | |
15:35 - 16:00 |
OPB07/3. a, 3. c, namesto Hočevar Mojca, |
/ | / | |
Kočar Lijana | 1. |
9.B, MAT namesto Matjan Andrej, ZGO |
23 | / |
2. |
4.C, MAT namesto Kotnik Lebar Anja, SLJ |
8 | / | |
Koman Karla | 2. |
2.A, SPO namesto Gams Petra, TJA |
5 | / |
Lasič Ana | 5. |
8.C, ŠPO namesto Hribar Rok, ŠPO |
TEL1 | / |
Lazar Aja | 3. |
namesto Bevc Nina, SPO |
3 | / |
4. |
namesto Bevc Nina, SPO |
3 | / | |
5. |
2.C, ŠPO namesto Rozina Krasovsky Nina, ŠPO |
TEL3 | / | |
Mavrič Mateja | 12:40 - 15:35 |
OPB04/2. a, 2. c, namesto Lanišek Monika, |
/ | / |
Pezdirc Tadeja | 3. |
2.B, SPO namesto Gams Petra, TJA |
4 | / |
Prelesnik Katja | 12:40 - 14:20 |
OPB03/1. c, namesto Bevc Nina, |
/ | / |
Prijon Pija | 11:50 - 12:40 |
OPB03/1. c, namesto Bevc Nina, |
/ | / |
Ravnikar Monika | 6:45 - 8:15 |
JV2, namesto Gams Petra, |
/ | / |
Spruk Valentina | 4. |
4.C, LUM namesto Kotnik Lebar Anja, LUM |
8 | / |
Svetina Tara | 4. |
2.C, SPO namesto Gams Petra, TJA |
6 | / |
Škof Iztok | 1. |
9.A, GEO namesto Janžekovič Mojca, GEO |
24 | / |
Štefin Evelina | 4. |
7.A, LUM namesto Hančič Žiga, LUM |
24 | / |
5. |
9.B, LUM namesto Hančič Žiga, LUM |
26 | / | |
6. |
6.A, LUM namesto Hančič Žiga, LUM |
26 | / | |
Štubljar Peter | 4. |
8.Č, 8.Č, TIT namesto Janžekovič Mojca, DKE |
15 | / |
5. |
8.A, FIZ namesto Matjan Andrej, ZGO |
15 | / | |
Tartara Maja | 12:40 - 13:30 |
OPB05/2. b, 2. c, namesto Hribar Rok, |
/ | / |
Urankar Patricija | 5. |
4.C, LUM namesto Kotnik Lebar Anja, LUM |
8 | / |
Vah Viviana Lara | 15:10 - 15:35 |
OPB05/2. b, 2. c, namesto Zadnik Brigita, |
/ | / |
Završnik Sonja | 2. |
2.C, SLJ namesto Rozina Krasovsky Nina, SLJ |
6 | / |