Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Erznožnik Neža: 1, 2, 5 ura
  • Šramel Cirila: 3, 5, 6 ura
  • Mezeg Kati: 1, 2, 3 ura
  • Krek Darja: 3 ura
  • Mezeg Drmota Mojca: 0, 3, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
5. B 1. Šinkovec Vesna, SLJ
namesto Mezeg Kati, SLJ
UKati /
2. Šinkovec Vesna, MAT
namesto Mezeg Kati, MAT
UKati /
3. Šinkovec Vesna, NIT
namesto Mezeg Kati, NIT
UKati /
6. A 5. Mlinar Biček Polona, MAT
namesto Erznožnik Neža, GUM
ZGO /
6. C 2. Mlinar Biček Polona, MAT
namesto Erznožnik Neža, GUM
FIZ /
7. A 1. Podobnik Anica, TIT
namesto Erznožnik Neža, GUM
SLJ3 /
7. C 3. Štukelj Martin, DKE
namesto Krek Darja, MAT
GEO /
9. A 0. odpade
namesto Mezeg Drmota Mojca, ROM
/ /
3. Podobnik Anica, MAT
namesto Mezeg Drmota Mojca, MAT
SLJ1 /
5. Pečelin Igor, MAT
namesto Mezeg Drmota Mojca, MAT
MAT1 /
5. Dolenc Rosina, SLJ
namesto Šramel Cirila, SLJ
SLJ1 /
6. odpade
namesto Šramel Cirila, DOD SLJ
/ /
9. B 3. Boykovska Olga, TJA
namesto Šramel Cirila, SLJ
MAT1 /
4. Selak Irena, MAT
namesto Mezeg Drmota Mojca, MAT
MAT1 /
5. Pečelin Igor, MAT
namesto Mezeg Drmota Mojca, MAT
MAT1 /
6. odpade
namesto Mezeg Drmota Mojca, ROM
/ /
6. odpade
namesto Šramel Cirila, DOD SLJ
/ /
9. C 5. Pečelin Igor, MAT
namesto Mezeg Drmota Mojca, MAT
MAT1 /
6. odpade
namesto Mezeg Drmota Mojca, ROM
/ /
6. odpade
namesto Šramel Cirila, DOD SLJ
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Boykovska Olga 3. 9. B, TJA
namesto Šramel Cirila, SLJ
MAT1 /
Dolenc Rosina 5. 9. A, SLJ
namesto Šramel Cirila, SLJ
SLJ1 /
Mlinar Biček Polona 2. 6. C, MAT
namesto Erznožnik Neža, GUM
FIZ /
5. 6. A, MAT
namesto Erznožnik Neža, GUM
ZGO /
Pečelin Igor 5. 9. A, 9. C, 9. B, MAT
namesto Mezeg Drmota Mojca, MAT
MAT1 /
Podobnik Anica 1. 7. A, 7. A, TIT
namesto Erznožnik Neža, GUM
SLJ3 /
3. 9. A, MAT
namesto Mezeg Drmota Mojca, MAT
SLJ1 /
Selak Irena 4. 9. B, MAT
namesto Mezeg Drmota Mojca, MAT
MAT1 /
Šinkovec Vesna 1. 5. B, SLJ
namesto Mezeg Kati, SLJ
UKati /
2. 5. B, MAT
namesto Mezeg Kati, MAT
UKati /
3. 5. B, NIT
namesto Mezeg Kati, NIT
UKati /
Štukelj Martin 3. 7. C, DKE
namesto Krek Darja, MAT
GEO /