Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Dolenc Alenka: 7:20 - 8:15 ura
  • Petek Eva: 1, 2, 3, 4, 5, 7:00 - 8:15 ura
  • Muhvič Andreja: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Stare Pušavec Tanja: 1, 2, 3, 4, 5, 8:10 - 13:00 ura
  • Prelogar Bizjak Maša: 0, 1, 2, 4, 5 ura
  • Udovč Jure: 0 ura
  • Vidmar Mateja: 14:55 - 16:15 ura
  • Sodnik Petrič Vanja: 7:30 - 8:15, 7:30 - 8:15 ura
  • Korbar Ana: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Fajdiga Petra: 3 ura
  • Zajc Sobočan Maja: 4, 5 ura
  • Pantović Dijana: 0 ura
  • Žabkar Šalić Ana: 0 ura
  • Tadić Katarina: 7:20 - 8:00 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3. A 1. Vidmar Mateja, SLJ
namesto Petek Eva, SLJ
118 /
2. Vidmar Mateja, SLJ
namesto Petek Eva, SLJ
118 /
3. Vidmar Mateja, MAT
namesto Petek Eva, MAT
118 /
4. Žele Anja, ŠPO
namesto Petek Eva, ŠPO
11 /
5. Vidmar Mateja, SPO
namesto Petek Eva, SPO
118 /
3. B 0. odpade
namesto Korbar Ana, GUM
/ /
1. Škrlep Liza, MAT
namesto Korbar Ana, MAT
100 /
2. Škrlep Liza, SPO
namesto Korbar Ana, SPO
100 /
3. Žele Anja, ŠPO
namesto Korbar Ana, ŠPO
11 /
4. Škrab Grašič Tatjana, SLJ
namesto Korbar Ana, SLJ
100 /
5. Škrab Grašič Tatjana, SLJ
namesto Korbar Ana, SLJ
100 /
3. E 0. Melinc Bernarda, ŠPO
namesto Prelogar Bizjak Maša, ŠPO
3e /
1. Luskovec Martinjak Nataša, SLJ
namesto Prelogar Bizjak Maša, SLJ
3e /
2. Luskovec Martinjak Nataša, SLJ
namesto Prelogar Bizjak Maša, SLJ
3e /
4. Luskovec Martinjak Nataša, SPO
namesto Prelogar Bizjak Maša, SPO
3e /
5. Luskovec Martinjak Nataša, MAT
namesto Prelogar Bizjak Maša, MAT
3e /
4. A 3. Lebar Boštjan, NIT
namesto Fajdiga Petra, NIT
115 /
6. A 0. odpade
namesto Pantović Dijana, ISP
/ /
6. C 0. odpade
namesto Pantović Dijana, ISP
/ /
2. Zupin Urška, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
6. D 0. odpade
namesto Pantović Dijana, ISP
/ /
1. Štefančič Peter, UOS
namesto Muhvič Andreja, UOS
307 /
3. Snedec Gerkman Vida, MAT
namesto Muhvič Andreja, MAT
307 /
4. Petrovčič Matej, LUM
namesto Zajc Sobočan Maja, LUM
112 /
5. Petrovčič Matej, LUM
namesto Zajc Sobočan Maja, LUM
112 /
7. A 0. odpade
namesto Žabkar Šalić Ana, DSP
/ /
3. Forjanič Nataša, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
4. Pintar Maja, TJAmus
namesto Stare Pušavec Tanja, TJAmus
306 /
7. B 0. odpade
namesto Udovč Jure, ISP
/ /
4. Pintar Maja, TJAmus
namesto Stare Pušavec Tanja, TJAmus
306 /
7. C 4. Pintar Maja, TJAmus
namesto Stare Pušavec Tanja, TJAmus
306 /
7. D 0. odpade
namesto Udovč Jure, ISP
/ /
4. Pintar Maja, TJAmus
namesto Stare Pušavec Tanja, TJAmus
306 /
8. A 0. odpade
namesto Muhvič Andreja, DDP- FIZ
/ /
0. odpade
namesto Udovč Jure, ISP
/ /
5. Roblek Manca, MAT
namesto Muhvič Andreja, MAT
307 /
5. Kogovšek Petra, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
8. B 0. odpade
namesto Muhvič Andreja, DDP- FIZ
/ /
5. Roblek Manca, MAT
namesto Muhvič Andreja, MAT
307 /
5. Kogovšek Petra, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
8. C 0. odpade
namesto Muhvič Andreja, DDP- FIZ
/ /
5. Roblek Manca, MAT
namesto Muhvič Andreja, MAT
307 /
5. Kogovšek Petra, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
8. D 0. odpade
namesto Muhvič Andreja, DDP- FIZ
/ /
0. odpade
namesto Udovč Jure, ISP
/ /
5. Roblek Manca, MAT
namesto Muhvič Andreja, MAT
307 /
5. Kogovšek Petra, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
9. C 4. Škrjanec Teja, FIZ
namesto Muhvič Andreja, FIZ
307 /
9. D 1. Rozman Andreja, UOS
namesto Stare Pušavec Tanja, UOS
306 /
2. Pantović Dijana, FIZ
namesto Muhvič Andreja, FIZ
307 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Forjanič Nataša 3. 7. A, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
Gregorc Lucija 7:20 - 8:15 JV2,
namesto Dolenc Alenka,
/ /
Gros Marta 7:30 - 8:15 VVZ,
namesto Sodnik Petrič Vanja,
/ /
Jekovec Urška 7:00 - 8:15 VV1,
namesto Petek Eva,
/ /
Kogovšek Petra 5. 8. A, 8. D, 8. C, 8. B, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
Lebar Boštjan 3. 4. A, NIT
namesto Fajdiga Petra, NIT
115 /
Lovrec Aja 8:10 - 13:00 6. dežurni,
namesto Stare Pušavec Tanja,
/ /
Luskovec Martinjak Nataša 1. 3. E, SLJ
namesto Prelogar Bizjak Maša, SLJ
3e /
2. 3. E, SLJ
namesto Prelogar Bizjak Maša, SLJ
3e /
4. 3. E, SPO
namesto Prelogar Bizjak Maša, SPO
3e /
5. 3. E, MAT
namesto Prelogar Bizjak Maša, MAT
3e /
Melinc Bernarda 0. 3. E, ŠPO
namesto Prelogar Bizjak Maša, ŠPO
3e /
Mlakar Sabina 14:30 - 16:15 PB6,
namesto Vidmar Mateja,
/ /
Pantović Dijana 2. 9. D, FIZ
namesto Muhvič Andreja, FIZ
307 /
Petrovčič Matej 4. 6. D, LUM
namesto Zajc Sobočan Maja, LUM
112 /
5. 6. D, LUM
namesto Zajc Sobočan Maja, LUM
112 /
Pintar Maja 4. 7. A, 7. D, 7. C, 7. B, TJAmus
namesto Stare Pušavec Tanja, TJAmus
306 /
Roblek Manca 5. 8. C, 8. B, 8. A, 8. D, MAT
namesto Muhvič Andreja, MAT
307 /
Rozman Andreja 1. 9. D, UOS
namesto Stare Pušavec Tanja, UOS
306 /
Snedec Gerkman Vida 3. 6. D, MAT
namesto Muhvič Andreja, MAT
307 /
Škrab Grašič Tatjana 4. 3. B, SLJ
namesto Korbar Ana, SLJ
100 /
5. 3. B, SLJ
namesto Korbar Ana, SLJ
100 /
Škrjanec Teja 4. 9. C, FIZ
namesto Muhvič Andreja, FIZ
307 /
Škrlep Liza 1. 3. B, MAT
namesto Korbar Ana, MAT
100 /
2. 3. B, SPO
namesto Korbar Ana, SPO
100 /
Štefančič Peter 1. 6. D, UOS
namesto Muhvič Andreja, UOS
307 /
Vidmar Mateja 1. 3. A, SLJ
namesto Petek Eva, SLJ
118 /
2. 3. A, SLJ
namesto Petek Eva, SLJ
118 /
3. 3. A, MAT
namesto Petek Eva, MAT
118 /
5. 3. A, SPO
namesto Petek Eva, SPO
118 /
Zrnić Žarko 7:20 - 8:00 3. dežurni,
namesto Tadić Katarina,
/ /
Zupin Urška 2. 6. C, TJA
namesto Stare Pušavec Tanja, TJA
306 /
Žele Anja 3. 3. B, ŠPO
namesto Korbar Ana, ŠPO
11 /
4. 3. A, ŠPO
namesto Petek Eva, ŠPO
11 /