Osnovna šola Ferda Vesela Šentvid pri Stični

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kozlevčar Tjaša: 2, 3, 4, 5, 6:25 - 7:25 ura
  • Zupanc Jana: 3c, 11:55 - 13:45, 11:05 - 11:50 ura
  • Lesjak Mateja: 3c, 4c ura
  • Oven Karla: 11:55 - 15:15 ura
  • Konda Vesna: 2, 4 ura
  • Omahen Šikonja Nejka: 4c, 5c ura
  • Lah Marcel-Talt: 3, 4 ura
  • Kastelic Lea: 6 ura
  • Rozina Sabina: 1c ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. a 3. Praznik Anja, MAT
namesto Lah Marcel-Talt, N1A
220 /
1. b 4. Grabljevec Jana, SPO
namesto Lah Marcel-Talt, N1A
220 /
1. T 2. Lah Marcel-Talt, SPO
namesto Kozlevčar Tjaša, SPO
tem /
3. Lah Marcel-Talt, SLJ
namesto Zajc Martina, SLJ
tem /
4. Kuselj Špela, SLJ
namesto Zajc Martina, SLJ
tem /
5. Kuselj Špela, ŠPO
namesto Kozlevčar Tjaša, ŠPO
tem /
1.CZBO 3c. Oštir Lidija, SPO (zaposlitev)
namesto Zupanc Jana, N1A
CZBO /
2 T 2. Lah Marcel-Talt, SPO
namesto Kozlevčar Tjaša, SPO
tem /
3. Lah Marcel-Talt, SLJ
namesto Kozlevčar Tjaša, SLJ
tem /
4. Kuselj Špela, SLJ
namesto Kozlevčar Tjaša, SLJ
tem /
5. Kuselj Špela, ŠPO
namesto Kozlevčar Tjaša, ŠPO
tem /
2.CZBO 3c. Oštir Lidija, SPO (zaposlitev)
namesto Zupanc Jana, TJA
CZBO /
3.CZBO 3c. Oštir Lidija, SPO (zaposlitev)
namesto Zupanc Jana, TJA
CZBO /
6.CZBO 4c. Jurkovič Martina, MAT
namesto Omahen Šikonja Nejka, GEO
CZBO /
7.CZBO 4c. Jurkovič Martina, MAT
namesto Omahen Šikonja Nejka, GEO
CZBO /
8.CZBO 1c. Dejak Ana, FIZ
namesto Rozina Sabina, KEM
CZBO /
3c. Abdijanović Amela, TJA
namesto Lesjak Mateja, MAT
CZBO /
4c. Dejak Ana, FIZ
namesto Lesjak Mateja, MAT
CZBO /
5c. Dejak Ana, FIZ
namesto Omahen Šikonja Nejka, GEO
CZBO /
9.CZBO 1c. Dejak Ana, FIZ
namesto Rozina Sabina, KEM
CZBO /
3c. Abdijanović Amela, TJA
namesto Lesjak Mateja, MAT
CZBO /
4c. Dejak Ana, FIZ
namesto Lesjak Mateja, MAT
CZBO /
5c. Dejak Ana, FIZ
namesto Omahen Šikonja Nejka, GEO
CZBO /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Abdijanović Amela 3c. 8.CZBO, TJA
namesto Lesjak Mateja, MAT
9.CZBO, TJA
namesto Lesjak Mateja, MAT
CZBO

CZBO
/

/
11:05 - 11:50 Varstvo - SRE 5.ura - 2.r,
namesto Zupanc Jana,
/ /
11:55 - 13:45 PB 6,
namesto Zupanc Jana,
/ /
Dejak Ana 1c. 9.CZBO, FIZ
namesto Rozina Sabina, KEM
8.CZBO, FIZ
namesto Rozina Sabina, KEM
CZBO

CZBO
/

/
4c. 8.CZBO, FIZ
namesto Lesjak Mateja, MAT
9.CZBO, FIZ
namesto Lesjak Mateja, MAT
CZBO

CZBO
/

/
5c. 8.CZBO, FIZ
namesto Omahen Šikonja Nejka, GEO
9.CZBO, FIZ
namesto Omahen Šikonja Nejka, GEO
CZBO

CZBO
/

/
Grabljevec Jana 4. 1. b, SPO
namesto Lah Marcel-Talt, N1A
220 /
Jurkovič Martina 4c. 6.CZBO, MAT
namesto Omahen Šikonja Nejka, GEO
7.CZBO, MAT
namesto Omahen Šikonja Nejka, GEO
CZBO

CZBO
/

/
Kuselj Špela 4. 1. T, SLJ
namesto Zajc Martina, SLJ
2 T, SLJ
namesto Kozlevčar Tjaša, SLJ
1. T, SLJ
namesto Kozlevčar Tjaša, SLJ
tem

tem

tem
/

/

/
5. 2 T, ŠPO
namesto Kozlevčar Tjaša, ŠPO
1. T, ŠPO
namesto Kozlevčar Tjaša, ŠPO
tem

tem
/

/
Lah Marcel-Talt 6:25 - 7:25 Jutranje varstvo Temenica,
namesto Kozlevčar Tjaša,
/ /
2. 2 T, SPO
namesto Kozlevčar Tjaša, SPO
1. T, SPO
namesto Kozlevčar Tjaša, SPO
tem

tem
/

/
3. 1. T, SLJ
namesto Zajc Martina, SLJ
2 T, SLJ
namesto Kozlevčar Tjaša, SLJ
1. T, SLJ
namesto Kozlevčar Tjaša, SLJ
tem

tem

tem
/

/

/
Oštir Lidija 3c. 3.CZBO, SPO (zaposlitev)
namesto Zupanc Jana, TJA
2.CZBO, SPO (zaposlitev)
namesto Zupanc Jana, TJA
1.CZBO, SPO (zaposlitev)
namesto Zupanc Jana, N1A
CZBO

CZBO

CZBO
/

/

/
Praznik Anja 3. 1. a, MAT
namesto Lah Marcel-Talt, N1A
220 /
Zajc Marija 11:55 - 15:15 PB 2,
namesto Oven Karla,
/ /