Osnovna šola Ferda Vesela Šentvid pri Stični

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Škof Sonja: 1, 2, 4, 5, 6:00 - 7:20 ura
  • Kastelic Polona: 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Vozel Anica: 1, 2, 3 ura
  • Oven Karla: 2 ura
  • Koren Tanja: 1, 2, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4. a 1. Kastelic Petra, ŠPO
namesto Koren Tanja, ŠPO
TEL /
2. Kastelic Petra, MAT
namesto Koren Tanja, MAT
117 /
3. Kastelic Petra, SLJ
namesto Koren Tanja, SLJ
117 /
4. Kastelic Petra, DRU
namesto Koren Tanja, DRU
117 /
5. b 1. Novak Nastja, SLJ
namesto Škof Sonja, GOS
154 /
2. Novak Nastja, SLJ
namesto Škof Sonja, GOS
154 /
6. a 1. Omahen Šikonja Nejka, GEO
namesto Kastelic Polona, ZGO
205 /
2. Bregar Robert, ŠPO (zaposlitev)
namesto Oven Karla, ŠPO
Tel2 /
4. Zajc Marija, TIT
namesto Škof Sonja, GOS
218 /
5. Zajc Marija, TIT (zaposlitev)
namesto Škof Sonja, GOS
218 /
6. odpade
namesto Kastelic Polona, DSP
/ /
6. b 2. Omahen Šikonja Nejka, GEO
namesto Kastelic Polona, ZGO
205 /
8. a 2. Lesjak Mateja, MAT
namesto Vozel Anica, MAT
120 /
3. Kastelic Lea, SLJ
namesto Kastelic Polona, ZGO
205 /
5. Rupnik Leskovar Maja, TJA (zaposlitev)
namesto Kastelic Polona, TJA
205 /
8. b 2. Jurkovič Martina, MAT
namesto Vozel Anica, MAT
120 /
5. Peršak Katja, TJA (zaposlitev)
namesto Kastelic Polona, TJA
205 /
9. a 3. Gabrijel Izidor, MAT
namesto Vozel Anica, MAT
120 /
9. b 1. Lesjak Mateja, FIZ
namesto Vozel Anica, FIZ
120 /
3. Gabrijel Izidor, MAT
namesto Vozel Anica, MAT
120 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bregar Robert 2. 6. a, ŠPO (zaposlitev)
namesto Oven Karla, ŠPO
Tel2 /
Gabrijel Izidor 3. 9. b, 9. a, MAT
namesto Vozel Anica, MAT
120 /
Jurkovič Martina 2. 8. b, MAT
namesto Vozel Anica, MAT
120 /
Kastelic Lea 3. 8. a, SLJ
namesto Kastelic Polona, ZGO
205 /
Kastelic Petra 1. 4. a, ŠPO
namesto Koren Tanja, ŠPO
TEL /
2. 4. a, MAT
namesto Koren Tanja, MAT
117 /
3. 4. a, SLJ
namesto Koren Tanja, SLJ
117 /
4. 4. a, DRU
namesto Koren Tanja, DRU
117 /
Koleša Saša 6:00 - 7:20 JV,
namesto Škof Sonja,
/ /
Lesjak Mateja 1. 9. b, FIZ
namesto Vozel Anica, FIZ
120 /
2. 8. a, MAT
namesto Vozel Anica, MAT
120 /
Novak Nastja 1. 5. b, SLJ
namesto Škof Sonja, GOS
154 /
2. 5. b, SLJ
namesto Škof Sonja, GOS
154 /
Omahen Šikonja Nejka 1. 6. a, GEO
namesto Kastelic Polona, ZGO
205 /
2. 6. b, GEO
namesto Kastelic Polona, ZGO
205 /
Peršak Katja 5. 8. b, TJA (zaposlitev)
namesto Kastelic Polona, TJA
205 /
Praznik Anja 3.
namesto Kastelic Petra, LUM
406 /
4.
namesto Kastelic Petra, LUM
406 /
Rupnik Leskovar Maja 5. 8. a, TJA (zaposlitev)
namesto Kastelic Polona, TJA
205 /
Zajc Marija 4. 6. a, 6. a, TIT
namesto Škof Sonja, GOS
218 /
5. 6. a, 6. a, TIT (zaposlitev)
namesto Škof Sonja, GOS
218 /