Osnovna šola Dušana Flisa Hoče

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Urek Petra: 13:35 - 14:55 ura
  • Svatina Janžič Lea: 1, 5, 7, 13:35 - 15:00 ura
  • Letonja Stanislava: 1 ura
  • Bohnec Jasna: 2 ura
  • Šošter Julija: 8 ura
  • Prijatelj Mojca: 12:45 - 14:45, 12:45 - 13:35 ura
  • Frece Katja: 2 ura
  • Nikolič Nataša: 1, 5, 6, 7 ura
  • Lipuš Joca: 7 ura
  • Bence Maruša: 1 ura
  • Polše Mojca: 11:55 - 15:00 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.b 2. odpade
namesto Bohnec Jasna, DSP
/ /
3.c 5. Kokol Anita, GUM
namesto Svatina Janžič Lea, GUM
3c /
4.a 1. Karlatec Mojca, ŠIB4 TJA
namesto Nikolič Nataša, ŠIB4 TJA
SAN5 /
1. Vasić Dragana, NPRAČ4
namesto Svatina Janžič Lea, NPRAČ4
4a /
4.b 1. Karlatec Mojca, ŠIB4 TJA
namesto Nikolič Nataša, ŠIB4 TJA
SAN5 /
6. Karlatec Mojca, TJA
namesto Nikolič Nataša, TJA
4b /
7. Gabrijan Prešeren Mateja, NPRAČ4
namesto Svatina Janžič Lea, NPRAČ4
RAČ /
4.c 2. Debeljak Maja, MAT
namesto Frece Katja, MAT
4cr /
5.a 1. Karlatec Mojca, ŠIB5 TJA
namesto Nikolič Nataša, ŠIB5 TJA
SAN5 /
7. Hren Patricija, TJA
namesto Nikolič Nataša, TJA
5a /
5.b 1. Karlatec Mojca, ŠIB5 TJA
namesto Nikolič Nataša, ŠIB5 TJA
SAN5 /
5. Karlatec Mojca, TJA
namesto Nikolič Nataša, TJA
5b /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Borec Saša 13:35 - 15:00 PB 2. b,
namesto Polše Mojca,
/ /
Debeljak Maja 2. 4.c, MAT
namesto Frece Katja, MAT
4cr /
13:35 - 14:55 PB 5. a + 5. b,
namesto Urek Petra,
/ /
Gabrijan Prešeren Mateja 7. 4.b, NPRAČ4
namesto Svatina Janžič Lea, NPRAČ4
RAČ /
Geržinič Lucia 12:45 - 13:35 PB 4. b,
namesto Prijatelj Mojca,
/ /
12:45 - 14:45 PB 4. a + 5. a,
namesto Prijatelj Mojca,
/ /
Hren Patricija 7. 5.a, TJA
namesto Nikolič Nataša, TJA
5a /
Karanovič Maša 11:55 - 13:35 PB 2. b,
namesto Polše Mojca,
/ /
Karlatec Mojca 1. 5.b, 5.a, ŠIB5 TJA
namesto Nikolič Nataša, ŠIB5 TJA
4.b, 4.a, ŠIB4 TJA
namesto Nikolič Nataša, ŠIB4 TJA
SAN5

SAN5
/

/
5. 5.b, TJA
namesto Nikolič Nataša, TJA
5b /
6. 4.b, TJA
namesto Nikolič Nataša, TJA
4b /
Kokol Anita 5. 3.c, GUM
namesto Svatina Janžič Lea, GUM
3c /
Lavrič Silva 14:25 - 15:00 PB 4. b,
namesto Svatina Janžič Lea,
/ /
Oder Nuša 13:35 - 14:25 PB 4. b,
namesto Svatina Janžič Lea,
/ /
Vasić Dragana 1. 4.a, NPRAČ4
namesto Svatina Janžič Lea, NPRAČ4
4a /