Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Štrukelj Dolores: 1, 2, 4, 11:35 - 12:25, 5, 12:25 - 13:15, 13:15 - 15:45 ura
  • Seražin Brus Vilma: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Trampuž Barbara: 2, 4 ura
  • Rušt Vanja: 1, 2, 3, 4 ura
  • Winkler Alijana: 1, 2, 4 ura
  • Glavan Podbršček Andreja: 6, 7 ura
  • Arčon Barbara: 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4.C 1. Oblak Anja, GUM
namesto Štrukelj Dolores, MAT
4.C /
2. Oblak Anja, GUM
namesto Štrukelj Dolores, GUM
4.C /
4. Oblak Anja, SLJ
namesto Štrukelj Dolores, SLJ
4.C /
5. Oblak Anja, SLJ
namesto Štrukelj Dolores, SLJ
4.C /
5.A 1. Prinčič Milena, GUM
namesto Rušt Vanja, MAT
GUM /
2. Debenjak Nastja, SLJ
namesto Rušt Vanja, SLJ
5.A /
3. Debenjak Nastja, SLJ
namesto Rušt Vanja, SLJ
5.A /
4. Batagelj Valentina, TJA
namesto Rušt Vanja, NIT
5.A /
6.A 3. Lisjak Marjeta, MAT
namesto Seražin Brus Vilma, NAR
MAT2 /
6.B 4. Koncut Žorž Angelika, GOS (zaposlitev)
namesto Seražin Brus Vilma, GOS
ZGO /
5. Dolgan Aljaž, GOS (zaposlitev)
namesto Seražin Brus Vilma, GOS
TLVD2 /
7.B 2. Koncut Žorž Angelika, ZGO
namesto Seražin Brus Vilma, NAR
ZGO /
7.C 1. Koncut Žorž Angelika, ZGO
namesto Seražin Brus Vilma, NAR
ZGO /
4. Cizej Helena, GEO
namesto Winkler Alijana, MAT
GEO /
6. odpade
namesto Glavan Podbršček Andreja, NPH
/ /
7. odpade
namesto Glavan Podbršček Andreja, NPH
/ /
9.A 1. Batič Škarabot Mojca, SLJ
namesto Winkler Alijana, MAT
SLJ1 /
2. Štucin Gordana, MAT (zaposlitev)
namesto Winkler Alijana, MAT
LUM /
5. Leban Klemen, FIZ
namesto Arčon Barbara, BIO
FIZ /
9.B 2. Cizej Helena, MAT (zaposlitev)
namesto Trampuž Barbara, MAT
GEO /
4. Leban Klemen, MAT (zaposlitev)
namesto Trampuž Barbara, MAT
FIZ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Batagelj Valentina 4. 5.A, TJA
namesto Rušt Vanja, NIT
5.A /
Batič Škarabot Mojca 1. 9.A, SLJ
namesto Winkler Alijana, MAT
SLJ1 /
Cizej Helena 2. 9.B, MAT (zaposlitev)
namesto Trampuž Barbara, MAT
GEO /
4. 7.C, GEO
namesto Winkler Alijana, MAT
GEO /
Debenjak Nastja 2. 5.A, SLJ
namesto Rušt Vanja, SLJ
5.A /
3. 5.A, SLJ
namesto Rušt Vanja, SLJ
5.A /
Dolgan Aljaž 5. 6.B, GOS (zaposlitev)
namesto Seražin Brus Vilma, GOS
TLVD2 /
Koncut Žorž Angelika 1. 7.C, ZGO
namesto Seražin Brus Vilma, NAR
ZGO /
2. 7.B, ZGO
namesto Seražin Brus Vilma, NAR
ZGO /
4. 6.B, GOS (zaposlitev)
namesto Seražin Brus Vilma, GOS
ZGO /
Leban Klemen 4. 9.B, MAT (zaposlitev)
namesto Trampuž Barbara, MAT
FIZ /
5. 9.A, FIZ
namesto Arčon Barbara, BIO
FIZ /
Leban Neva 11:35 - 12:25 PB 1.b,
namesto Štrukelj Dolores,
/ /
13:15 - 15:45 PB 1.b,
namesto Štrukelj Dolores,
/ /
Leban Urška 12:25 - 13:15 PB 4.b/3.c, PB 3.c,
namesto Štrukelj Dolores,
/ /
Lisjak Marjeta 3. 6.A, MAT
namesto Seražin Brus Vilma, NAR
MAT2 /
Oblak Anja 1. 4.C, GUM
namesto Štrukelj Dolores, MAT
4.C /
2. 4.C, GUM
namesto Štrukelj Dolores, GUM
4.C /
4. 4.C, SLJ
namesto Štrukelj Dolores, SLJ
4.C /
5. 4.C, SLJ
namesto Štrukelj Dolores, SLJ
4.C /
Prinčič Milena 1. 5.A, GUM
namesto Rušt Vanja, MAT
GUM /
Štucin Gordana 2. 9.A, MAT (zaposlitev)
namesto Winkler Alijana, MAT
LUM /