Osnovna šola Polje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Jurič Mojca: 12:45 - 15:00 ura
  • Govekar Nataša: 2 ura
  • Mihev Judita: 5, 9, 12:45 - 16:00 ura
  • Arh Klemen: 15:30 - 16:00, 15:30 - 16:00 ura
  • Avbelj Mojca: 8:00 - 8:10 ura
  • Kromar Petra: 4, 5 ura
  • Pecin Završan Tatjana: 2, 3, 5 ura
  • Krašovec Bojana: 7:30 - 8:10 ura
  • Mrhar Tina: 1, 2, 3 ura
  • Delić Maria Erzsebet: 1, 2, 3, 4, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 3. odpade
namesto Mrhar Tina, DSP
/ /
3.A 9. Babič Andreja, DEŽ VAR3
namesto Mihev Judita, DEŽ VAR3
p5 /
3.B 9. Babič Andreja, DEŽ VAR3
namesto Mihev Judita, DEŽ VAR3
p5 /
3.C 9. Babič Andreja, DEŽ VAR3
namesto Mihev Judita, DEŽ VAR3
p5 /
4.B 2. odpade
namesto Govekar Nataša, DSP
/ /
6.A 1. odpade
namesto Mrhar Tina, DSP
/ /
5. Srše Vesna, ŠPO
namesto Mihev Judita, GOS
k3 sk.6./2
6.B 2. odpade
namesto Mrhar Tina, DSP
/ /
7.A 3. Rupel Nika, TIT
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
14 /
7.C 4. Morel Alenka, TJA
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
14 /
8.A 2. Drnovšek Mateja, ZGO
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
21 /
4. Theuerschuh Polona, FIZ
namesto Kromar Petra, SLJ
22 8./2
5. Mikeln Petra, TJA
namesto Kromar Petra, SLJ
24 /
8.B 5. Mikeln Petra, TJA
namesto Kromar Petra, SLJ
24 /
8.C 4. Theuerschuh Polona, FIZ
namesto Kromar Petra, SLJ
22 8./2
9.A 1. Adamič Klemen, ŠPO
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
mt sk. 9./2
2. Adamič Klemen, ŠPO
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
mt sk. 9./1
3. Drnovšek Mateja, ZGO
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
21 /
6. Kapetanović Mujkić Mirela, MAT
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
26 /
9.B 1. Adamič Klemen, ŠPO
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
mt sk. 9./2
2. Adamič Klemen, ŠPO
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
mt sk. 9./1
5. Sever Brane, LUM
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
14 /
6. Kapetanović Mujkić Mirela, MAT
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
26 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Adamič Klemen 1. 9.A, 9.B, 9.A, 9.B, ŠPO
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
mt sk. 9./2
2. 9.A, 9.B, 9.A, 9.B, ŠPO
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
mt sk. 9./1
Apat Sergeja 12:45 - 13:00 OPB 8 / 3.c,
namesto Mihev Judita,
/ /
Babič Andreja 9. 3.A, 3.C, 3.B, DEŽ VAR3
namesto Mihev Judita, DEŽ VAR3
p5 /
Bogataj Kristina 13:00 - 16:00 OPB 8 / 3.c,
namesto Mihev Judita,
/ združevanje
15:30 - 16:00 OPB 7 / 3.b, OPB 6 / 3.a,
namesto Arh Klemen,
/ združevanje
Drnovšek Mateja 2. 8.A, ZGO
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
21 /
3. 9.A, ZGO
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
21 /
Kapetanović Mujkić Mirela 6. 9.A, 9.B, MAT
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
26 /
Lavrič Lucija 7:30 - 8:00 JV 3 / 2.r,
namesto Krašovec Bojana,
/ /
Mikeln Petra 5. 8.A, 8.B, TJA
namesto Kromar Petra, SLJ
24 /
Miklavčič Mojca 12:45 - 15:00 OPB 11 / 4.c,5.ab,
namesto Jurič Mojca,
/ /
Morel Alenka 4. 7.C, TJA
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
14 /
Rupel Nika 3. 7.A, TIT
namesto Delić Maria Erzsebet, SLJ
14 /
Sever Brane 5. 9.B, LUM
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
14 /
Srše Vesna 5. 6.A, 6.A, ŠPO
namesto Mihev Judita, GOS
k3 sk.6./2
Theuerschuh Polona 4. 8.C, 8.A, FIZ
namesto Kromar Petra, SLJ
22 8./2
Trtnik Simona 8:00 - 8:10 JV 3 / 2.r,
namesto Krašovec Bojana,
/ /