Osnovna šola Polje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Adamič Klemen: 1, 2, 3, 4 ura
  • Fratina Rok: 12:55 - 13:20 ura
  • Novak Ines: 2 ura
  • Prelogar Mojca: 1, 2 ura
  • Pecin Završan Tatjana: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Snoj Kumlanc Nataša: 6:20 - 8:20 ura
  • Robida Rous Polona: 12:55 - 13:20 ura
  • Bogataj Kristina: 5, 12:55 - 13:20 ura
  • Šuligoj Klavdija: 0, 4 ura
  • Miklavčič Mojca: 2, 3, 4, 5 ura
  • Glas Lucija: 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.B 5. Bizjak Anja, MAT
namesto Bogataj Kristina, MAT
p5 /
3.A 0. odpade
namesto Šuligoj Klavdija, DDP 3.A
/ /
3.C 2. Bogataj Kristina, SLJ
namesto Prelogar Mojca, SLJ
15 /
5.A 2. Drnovšek Mateja, DRU
namesto Miklavčič Mojca, DRU
16 /
3. Urbanija Anja, MAT
namesto Miklavčič Mojca, MAT
16 /
4. Urbanija Anja, SLJ
namesto Miklavčič Mojca, SLJ
16 /
5. Mikeln Petra, TJA
namesto Miklavčič Mojca, GUM
16 /
6.B 4. Govekar Nataša, GEO
namesto Šuligoj Klavdija, GEO
22 N
5. Lukežič Vesna, GOS
namesto Glas Lucija, GOS
k3 N
6.C 1. Krivec Renata, GUM
namesto Prelogar Mojca, GUM
27 N
7.A 2. odpade
namesto Novak Ines, DSP
/ /
4. Srše Vesna, ŠPO
namesto Adamič Klemen, ŠPO
vt N/5.
5. Nardin Marta, GEO
namesto Pecin Završan Tatjana, GEO
21 /
7.B 2. Nardin Marta, GEO
namesto Pecin Završan Tatjana, GEO
21 /
4. Srše Vesna, ŠPO
namesto Adamič Klemen, ŠPO
vt N/5.
7.C 3. Nardin Marta, GEO
namesto Pecin Završan Tatjana, GEO
21 /
8.A 3. Kapetanović Mujkić Mirela, MAT
namesto Adamič Klemen, ŠPO
27 /
4. Jurič Mojca, ZGO
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
21 /
8.B 1. Drnovšek Mateja, ZGO
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
21 /
3. Kapetanović Mujkić Mirela, MAT
namesto Adamič Klemen, ŠPO
27 /
9.A 1. Iskra Danica, SLJ
namesto Adamič Klemen, ŠPO
24 sk. f
9.B 2. Morel Alenka, ŠPO
namesto Adamič Klemen, ŠPO
vt N


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Babič Andreja 7:30 - 8:20 JV 1 / 1.r,
namesto Snoj Kumlanc Nataša,
/ /
Bizjak Anja 5. 2.B, MAT
namesto Bogataj Kristina, MAT
p5 /
Bogataj Kristina 2. 3.C, SLJ
namesto Prelogar Mojca, SLJ
15 /
Drnovšek Mateja 1. 8.B, ZGO
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
21 /
2. 5.A, DRU
namesto Miklavčič Mojca, DRU
16 /
Govekar Nataša 4. 6.B, GEO
namesto Šuligoj Klavdija, GEO
22 N
Iskra Danica 1. 9.A, 9.A, 9.A, SLJ
namesto Adamič Klemen, ŠPO
24 sk. f
Jurič Mojca 4. 8.A, ZGO
namesto Pecin Završan Tatjana, ZGO
21 /
Kapetanović Mujkić Mirela 3. 8.B, 8.A, MAT
namesto Adamič Klemen, ŠPO
27 /
Krivec Renata 1. 6.C, GUM
namesto Prelogar Mojca, GUM
27 N
Lavrič Lucija 12:55 - 13:20 OPB 1 / 1.a,
namesto Robida Rous Polona,
/ /
Lukežič Vesna 5. 6.B, GOS
namesto Glas Lucija, GOS
k3 N
Mikeln Petra 5. 5.A, TJA
namesto Miklavčič Mojca, GUM
16 /
Morel Alenka 2. 9.B, ŠPO
namesto Adamič Klemen, ŠPO
vt N
Nardin Marta 2. 7.B, GEO
namesto Pecin Završan Tatjana, GEO
21 /
3. 7.C, GEO
namesto Pecin Završan Tatjana, GEO
21 /
5. 7.A, GEO
namesto Pecin Završan Tatjana, GEO
21 /
Sovinc Nina 12:55 - 13:20 OPB 5 / 2.b,
namesto Bogataj Kristina,
/ /
Srše Vesna 4. 7.A, 7.B, ŠPO
namesto Adamič Klemen, ŠPO
vt N/5.
Trtnik Simona 6:20 - 7:30 JV 1 / 1.r,
namesto Snoj Kumlanc Nataša,
/ /
Urbanija Anja 3. 5.A, MAT
namesto Miklavčič Mojca, MAT
16 /
4. 5.A, SLJ
namesto Miklavčič Mojca, SLJ
16 /