Osnovna šola Mengeš

Izberite datum: 

Opombe


Odsotni učitelji

  • Abram Vanja: 2 ura
  • Sršen Maja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Jagodic Klara: 11:30 - 13:30, 15:00 - 15:30 ura
  • Trček Jure: 1, 3 ura
  • Lah Andrej: 1, 3, 12:10 - 15:30 ura
  • Urh Anja: 13:00 - 15:00 ura
  • Soklič Tomaž: 5 ura
  • Kržič Nina: 0, 1, 2, 3, 5, 6, 13:55 - 14:30 ura
  • Trobec Metka: 5 ura
  • Koštomaj Aleš: 4 ura
  • Gerbec Tjaša: 4, 6 ura
  • Petek Urška: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Dolenc Jana: 7:00 - 7:45, 13:00 - 15:00 ura
  • Repnik Anja: 2a, 3a, 5 ura
  • Vadeevaloo Irena: 15:00 - 16:00 ura
  • Mezgec Kristan Maja: 1, 3, 4 ura
  • Jeraj Janja: 13:00 - 15:30 ura
  • Rančigaj Judita: 5 ura
  • Katarinčič Vesna: 13:00 - 15:00 ura
  • Pavovec Barbara: 2, 3, 5 ura
  • Oražem Urška: 0, 4 ura
  • Berdajs Petra: 4 ura
  • Tkalčič Špela: 2a, 3, 4, 5, 6 ura
  • Osolin Sabina: 0, 1, 2, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.a 2a. odpade
namesto Tkalčič Špela, DSP
/ /
1.č 2a. Šegel Kristina, MAT
namesto Repnik Anja, MAT
12 /
3a. Štebe Nataša, SLJ
namesto Repnik Anja, SLJ
12 /
5. odpade
namesto Repnik Anja, DDP-1.č
/ /
2.a 5. odpade
namesto Tkalčič Špela, DSP
/ /
2.b 0. Vode Darinka, ŠPO
namesto Osolin Sabina, ŠPO
TV1.1 /
1. Vode Darinka, SLJ
namesto Osolin Sabina, SLJ
14 /
2. Vadeevaloo Irena, SPO
namesto Osolin Sabina, SPO
14 /
3. Vadeevaloo Irena, GUM
namesto Osolin Sabina, GUM
14 /
4. Vadeevaloo Irena, MAT
namesto Osolin Sabina, MAT
14 /
4. odpade
namesto Tkalčič Špela, DSP
/ /
2.č 1. Remškar Vida, ŠPO
namesto Trček Jure, ŠPO
TV2.1 /
3.c 1. Klemen Blatnik Nina, MAT
namesto Petek Urška, MAT
18 /
2. Kalan Jasna, MAT
namesto Petek Urška, SLJ
18 /
3. Narobe Marta, ŠPO
namesto Petek Urška, ŠPO
TV1.2 /
4. Urbanija Urša, SPO
namesto Petek Urška, SPO
18 /
5. Abram Vanja, GUM
namesto Petek Urška, GUM
18 /
3.č 1. Kušar Katja, GUM
namesto Sršen Maja, GUM
10 /
2. Kovač Tjaša, ŠPO
namesto Sršen Maja, ŠPO
TV2.1 /
3. Kovač Tjaša, SPO
namesto Sršen Maja, SPO
10 /
4. Goručan Leja, SLJ
namesto Sršen Maja, SLJ
10 /
5. Katarinčič Vesna, MAT
namesto Sršen Maja, MAT
10 /
4.a 0. odpade
namesto Kržič Nina, ISP
/ /
4.b 0. odpade
namesto Kržič Nina, ISP
/ /
4.č 0. odpade
namesto Kržič Nina, ISP
/ /
5.a 1. Uršnik Viktorija, ŠPO
namesto Lah Andrej, ŠPO
TV1.2 /
5.b 3. Krošelj Katja, ŠPO
namesto Lah Andrej, ŠPO
TV1.1 /
5.č 3. Šorn Povšnar Martina, ŠPO
namesto Trček Jure, ŠPO
TV2.1 /
6. odpade
namesto Tkalčič Špela, DSP
/ /
6.a 3. Knežević Tatjana, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
4 /
5. Benedičič Eva, ŠPO
namesto Soklič Tomaž, ŠPO
3 /
5. Benedičič Eva, ŠPO
namesto Rančigaj Judita, ŠPO
3 /
7.c 3. Dolenc Jana, MAT
namesto Pavovec Barbara, MAT
7 /
7.č 1. odpade
namesto Kržič Nina, DSP
/ /
2. Tučman Simona, MAT
namesto Pavovec Barbara, MAT
33 /
4. Katarinčič Vesna, ŠPO
namesto Koštomaj Aleš, ŠPO
6 /
4. Katarinčič Vesna, ŠPO
namesto Berdajs Petra, ŠPO
6 /
8.a 0. Osredkar Mateja, SLJ
namesto Oražem Urška, SLJ
35 /
1. Bernot Manca, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
5 /
4. Benedičič Eva, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
3 /
6. odpade
namesto Gerbec Tjaša, IP-MME
/ /
8.b 0. Osredkar Mateja, SLJ
namesto Oražem Urška, SLJ
35 /
1. Bernot Manca, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
5 /
4. odpade
namesto Gerbec Tjaša, DSP
/ /
4. Benedičič Eva, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
3 /
5. Dolenc Jana, BIO
namesto Trobec Metka, BIO
6 /
6. odpade
namesto Gerbec Tjaša, IP-MME
/ /
8.c 4. Benedičič Eva, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
3 /
6. odpade
namesto Gerbec Tjaša, IP-MME
/ /
8.č 0. Osredkar Mateja, SLJ
namesto Oražem Urška, SLJ
35 /
1. Bernot Manca, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
5 /
4. Benedičič Eva, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
3 /
6. odpade
namesto Gerbec Tjaša, IP-MME
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Abram Vanja 5. 3.c, GUM
namesto Petek Urška, GUM
18 /
Adler Špela 15:00 - 16:00 OPB 06,
namesto Vadeevaloo Irena,
/ /
Banko Mateja 15:00 - 15:30 OPB 02,
namesto Jagodic Klara,
/ /
Benedičič Eva 4. 8.a, 8.č, 8.c, 8.b, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
3 /
5. 6.a, ŠPO
namesto Soklič Tomaž, ŠPO
6.a, ŠPO
namesto Rančigaj Judita, ŠPO
3

3
/

/
Bernot Manca 1. 8.a, 8.č, 8.b, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
5 /
Cerar Valentina 13:00 - 13:30 OPB 08,
namesto Lah Andrej,
/ /
Cotman Blaž 14:00 - 14:30 OPB 13,
namesto Dolenc Jana,
/ /
Dolenc Jana 3. 7.c, MAT
namesto Pavovec Barbara, MAT
7 /
5. 8.b, BIO
namesto Trobec Metka, BIO
6 /
Goručan Leja 4. 3.č, SLJ
namesto Sršen Maja, SLJ
10 /
14:30 - 15:00 OPB 13,
namesto Dolenc Jana,
/ /
Grkman Andreja 13:00 - 14:00 OPB 13,
namesto Dolenc Jana,
/ /
Kalan Jasna 2. 3.c, MAT
namesto Petek Urška, SLJ
18 /
Katarinčič Vesna 4. 7.č, ŠPO
namesto Koštomaj Aleš, ŠPO
7.č, ŠPO
namesto Berdajs Petra, ŠPO
6

6
/

/
5. 3.č, MAT
namesto Sršen Maja, MAT
10 /
Klemen Blatnik Nina 1. 3.c, MAT
namesto Petek Urška, MAT
18 /
Knežević Tatjana 3. 6.a, TJA
namesto Mezgec Kristan Maja, TJA
4 /
13:00 - 13:30 OPB 10,
namesto Urh Anja,
/ /
Kosec Nika 7:00 - 7:45 JUV 1,
namesto Dolenc Jana,
/ /
Kovač Tjaša 2. 3.č, ŠPO
namesto Sršen Maja, ŠPO
TV2.1 /
3. 3.č, SPO
namesto Sršen Maja, SPO
10 /
Krošelj Katja 3. 5.b, ŠPO
namesto Lah Andrej, ŠPO
TV1.1 /
Kušar Katja 1. 3.č, GUM
namesto Sršen Maja, GUM
10 /
Narobe Marta 3. 3.c, ŠPO
namesto Petek Urška, ŠPO
TV1.2 /
15:00 - 15:30 OPB 08,
namesto Lah Andrej,
/ /
Opeka Ajda 12:10 - 13:00 OPB 08,
namesto Lah Andrej,
/ /
Osredkar Mateja 0. 8.a, 8.č, 8.b, SLJ
namesto Oražem Urška, SLJ
35 /
Prosen Urša 13:00 - 15:00 OPB 11,
namesto Katarinčič Vesna,
/ /
Remškar Vida 1. 2.č, ŠPO
namesto Trček Jure, ŠPO
TV2.1 /
Repnik Kunilo Tjaša 13:30 - 15:00 OPB 10,
namesto Urh Anja,
/ /
Strnad Duša 13:55 - 14:30 Varstvo vozačev 1,
namesto Kržič Nina,
/ /
Šegel Kristina 2a. 1.č, MAT
namesto Repnik Anja, MAT
12 /
11:45 - 13:30 OPB 02,
namesto Jagodic Klara,
/ /
Šorn Povšnar Martina 3. 5.č, ŠPO
namesto Trček Jure, ŠPO
TV2.1 /
Štebe Nataša 3a. 1.č, SLJ
namesto Repnik Anja, SLJ
12 /
Štebe Špela 11:30 - 11:45 OPB 02,
namesto Jagodic Klara,
/ /
Tučman Simona 2. 7.č, MAT
namesto Pavovec Barbara, MAT
33 /
Urbanija Urša 4. 3.c, SPO
namesto Petek Urška, SPO
18 /
Uršnik Viktorija 1. 5.a, ŠPO
namesto Lah Andrej, ŠPO
TV1.2 /
Vadeevaloo Irena 2. 2.b, SPO
namesto Osolin Sabina, SPO
14 /
3. 2.b, GUM
namesto Osolin Sabina, GUM
14 /
4. 2.b, MAT
namesto Osolin Sabina, MAT
14 /
Vode Darinka 0. 2.b, ŠPO
namesto Osolin Sabina, ŠPO
TV1.1 /
1. 2.b, SLJ
namesto Osolin Sabina, SLJ
14 /
Žabkar Blaž 13:00 - 15:00 OPB 09,
namesto Jeraj Janja,
/ /