Osnovna šola Mengeš
Izberite datum:
Opombe
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
Odsotni učitelji
- Novak Katarina: 2, 4, 5 ura
- Škrlep Jana: 0, 1, 4, 5 ura
- Erzar Vidmar Ema: 1, 2a, 3a, 4, 5a, 13:00 - 15:00 ura
- Dolenc Jana: 7:00 - 8:20 ura
- Jeraj Janja: 13:00 - 15:00 ura
- Sadovnik Maja: 2, 3, 4, 5a, 6, 13:55 - 14:30 ura
- Oražem Urška: 0, 1, 3, 4 ura
- Šmitek Špela: 5, 6 ura
- Urh Anja: 2, 3, 4, 13:00 - 16:00 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.a | 3a. |
odpade namesto Erzar Vidmar Ema, DSP |
/ | / |
5a. |
odpade namesto Erzar Vidmar Ema, ISP |
/ | / | |
1.b | 2a. |
odpade namesto Erzar Vidmar Ema, DSP |
/ | / |
5a. |
odpade namesto Erzar Vidmar Ema, ISP |
/ | / | |
1.c | 5a. |
odpade namesto Sadovnik Maja, DSP |
/ | / |
4.c | 1. |
odpade namesto Erzar Vidmar Ema, DSP |
/ | / |
4. |
odpade namesto Erzar Vidmar Ema, DSP |
/ | / | |
6. |
odpade namesto Sadovnik Maja, DSP |
/ | / | |
5.č | 2. |
odpade namesto Urh Anja, DSP |
/ | / |
3. |
odpade namesto Sadovnik Maja, DSP |
/ | / | |
6.a | 4. |
Ulaga Mojca, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
28 | / |
6.b | 0. |
Dolenc Jana, GOS namesto Škrlep Jana, GOS |
P2 | / |
1. |
Dolenc Jana, GOS namesto Škrlep Jana, GOS |
P2 | / | |
4. |
Dolenc Jana, GOS namesto Škrlep Jana, GOS |
P2 | / | |
5. |
Dolenc Jana, GOS namesto Škrlep Jana, GOS |
P2 | / | |
6. |
odpade namesto Šmitek Špela, DOP-MAT6 |
/ | / | |
6.č | 4. |
odpade namesto Sadovnik Maja, DSP |
/ | / |
6. |
odpade namesto Šmitek Špela, DOP-MAT6 |
/ | / | |
7.a | 2. |
odpade namesto Sadovnik Maja, DSP |
/ | / |
8.a | 4. |
odpade namesto Urh Anja, DSP |
/ | / |
5. |
Trček Jure, FIZ namesto Novak Katarina, FIZ |
8 | / | |
8.b | 5. |
Kozarski Tanja, MAT namesto Šmitek Špela, MAT |
32 | / |
8.c | 2. |
Ržišnik Julija, FIZ namesto Novak Katarina, FIZ |
8 | / |
4. |
odpade namesto Urh Anja, DSP |
/ | / | |
8.č | 5. |
Pavovec Barbara, MAT namesto Šmitek Špela, MAT |
1 | / |
9.a | 0. |
Šporn Doroteja, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / |
1. |
Šporn Doroteja, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / | |
3. |
odpade namesto Urh Anja, DSP |
/ | / | |
3. |
Osredkar Mateja, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
35 | / | |
9.b | 0. |
Šporn Doroteja, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / |
1. |
Šporn Doroteja, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / | |
3. |
Osredkar Mateja, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
35 | / | |
4. |
Banko Nataša, GUM namesto Novak Katarina, FIZ |
8 | / | |
9.c | 0. |
Bernot Manca, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
5 | / |
1. |
Bernot Manca, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
5 | / | |
3. |
Šporn Doroteja, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / | |
9.č | 0. |
Bernot Manca, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
5 | / |
1. |
Bernot Manca, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
5 | / | |
3. |
Šporn Doroteja, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Banko Nataša | 4. |
9.b, GUM namesto Novak Katarina, FIZ |
8 | / |
Bernot Manca | 0. |
9.č, 9.c, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
5 | / |
1. |
9.č, 9.c, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
5 | / | |
Dolenc Jana | 0. |
6.b, GOS namesto Škrlep Jana, GOS |
P2 | / |
1. |
6.b, GOS namesto Škrlep Jana, GOS |
P2 | / | |
4. |
6.b, GOS namesto Škrlep Jana, GOS |
P2 | / | |
5. |
6.b, GOS namesto Škrlep Jana, GOS |
P2 | / | |
Drnovšek Mitja | 15:00 - 16:00 |
OPB 05, namesto Urh Anja, |
/ | / |
Grabovac Štefančič Mira | 13:55 - 14:30 |
VV 1, namesto Sadovnik Maja, |
/ | / |
Grkman Andreja | 13:00 - 14:00 |
OPB 05, namesto Urh Anja, |
/ | / |
Kosec Nika | 7:00 - 8:20 |
JV 3, namesto Dolenc Jana, |
/ | / |
14:00 - 15:00 |
OPB 14, namesto Erzar Vidmar Ema, |
/ | / | |
Kozarski Tanja | 5. |
8.b, MAT namesto Šmitek Špela, MAT |
32 | / |
Medvešek Marija | 13:00 - 15:00 |
OPB 09, namesto Jeraj Janja, |
/ | / |
Osredkar Mateja | 3. |
9.b, 9.a, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
35 | / |
Osredkar Milena | 13:00 - 14:00 |
OPB 14, namesto Erzar Vidmar Ema, |
/ | / |
Pavovec Barbara | 5. |
8.č, MAT namesto Šmitek Špela, MAT |
1 | / |
Ržišnik Julija | 2. |
8.c, FIZ namesto Novak Katarina, FIZ |
8 | / |
Šporn Doroteja | 0. |
9.b, 9.a, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / |
1. |
9.b, 9.a, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / | |
3. |
9.č, 9.c, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
27 | / | |
Tratnik Irma | 14:00 - 15:00 |
OPB 05, namesto Urh Anja, |
/ | / |
Trček Jure | 5. |
8.a, FIZ namesto Novak Katarina, FIZ |
8 | / |
Ulaga Mojca | 4. |
6.a, SLJ namesto Oražem Urška, SLJ |
28 | / |