Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Koprivec Katerina: 3a, 4a, 5a, 6a ura
- Šavle Klavdija: 1a, 2a, 3a, 5a, 6a ura
- Slekovec Eva: 3, 5, 6 ura
- Lah Gorazd: 2a, 4a, 5a, 6a ura
- Horvat Rajnović Petra: 2a, 3a, 6a, 7a ura
- Ugrin Knap Kristina: 1a, 2a ura
- Matelić Kozlovic Daniela: 1, 4, 5 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.C | 6. |
Ceglar Alenka, ita namesto Slekovec Eva, geo |
22 | / |
1.EE | 6a. |
Androjna Mateja, SLO namesto Horvat Rajnović Petra, ZGO |
NN5 | / |
7a. |
odpade namesto Horvat Rajnović Petra, ZGO |
/ | / | |
1.LTA | 5a. |
Grižon Mekiš David, BEM namesto Koprivec Katerina, LTP |
SN7 | / |
1.PT | 1a. |
odpade namesto Šavle Klavdija, ANG |
/ | / |
2a. |
Šuc Timothy, NAG namesto Lah Gorazd, MAT |
NN2 | / | |
2.EE | 1a. |
odpade namesto Ugrin Knap Kristina, ITZ |
/ | / |
2a. |
Pobega Katja, SLO namesto Ugrin Knap Kristina, ITN |
SN5 | / | |
5a. |
Kocjančič Matjaž, PN namesto Šavle Klavdija, ANG |
SN3 | / | |
2.LT | 1a. |
odpade namesto Ugrin Knap Kristina, ITZ |
/ | / |
2a. |
Grižon Mekiš David, TRS namesto Horvat Rajnović Petra, ZGO |
NN5 | / | |
3a. |
odpade namesto Horvat Rajnović Petra, ZGO |
/ | / | |
4a. |
Horvat Nataša, NEM namesto Lah Gorazd, MAT |
NN2 | / | |
6a. |
odpade namesto Koprivec Katerina, TBT.VA1 |
/ | / | |
3. LT | 3a. |
Horvat Nataša, NEMS namesto Koprivec Katerina, LTT |
SN7 | / |
4a. |
odpade namesto Koprivec Katerina, LTT.VA2 |
/ | / | |
5a. |
Slavec Urška, SLO namesto Lah Gorazd, MAT |
SP2 | / | |
6a. |
odpade namesto Lah Gorazd, MAT |
/ | / | |
3.A | 1. |
odpade namesto Matelić Kozlovic Daniela, itaz |
/ | / |
5. |
Zamuda Darko, bio namesto Slekovec Eva, geo |
22 | / | |
3.B | 1. |
odpade namesto Matelić Kozlovic Daniela, itaz |
/ | / |
3. |
Štemberger Lorena, soc namesto Slekovec Eva, geo |
22 | / | |
3.EE | 6a. |
Vodopija Dejan, OPP namesto Šavle Klavdija, ANG |
SN3 | namesto zadnje ure |
4.A | 4. |
Ceglar Alenka, ita namesto Matelić Kozlovic Daniela, itaz |
rač | / |
5. |
Bizjak Sonja, izgo-1 namesto Matelić Kozlovic Daniela, itaz |
rač | / | |
4.EE | 3a. |
Stegel Robert, IEKI namesto Šavle Klavdija, ANG |
SN3 | / |
4.PT | 2a. |
Vodlan Tilen, ŠVZ.IN namesto Šavle Klavdija, ANG |
tel | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Androjna Mateja | 6a. |
1.EE, SLO namesto Horvat Rajnović Petra, ZGO |
NN5 | / |
Bizjak Sonja | 5. |
4.A, izgo-1 namesto Matelić Kozlovic Daniela, itaz |
rač | / |
Ceglar Alenka | 4. |
4.A, ita namesto Matelić Kozlovic Daniela, itaz |
rač | / |
6. |
1.C, ita namesto Slekovec Eva, geo |
22 | / | |
Grižon Mekiš David | 2a. |
2.LT, TRS namesto Horvat Rajnović Petra, ZGO |
NN5 | / |
5a. |
1.LTA, BEM namesto Koprivec Katerina, LTP |
SN7 | / | |
Horvat Nataša | 3a. |
3. LT, NEMS namesto Koprivec Katerina, LTT |
SN7 | / |
4a. |
2.LT, NEM namesto Lah Gorazd, MAT |
NN2 | / | |
Kocjančič Matjaž | 5a. |
2.EE, PN namesto Šavle Klavdija, ANG |
SN3 | / |
Pobega Katja | 2a. |
2.EE, SLO namesto Ugrin Knap Kristina, ITN |
SN5 | / |
Slavec Urška | 5a. |
3. LT, SLO namesto Lah Gorazd, MAT |
SP2 | / |
Stegel Robert | 3a. |
4.EE, IEKI namesto Šavle Klavdija, ANG |
SN3 | / |
Štemberger Lorena | 3. |
3.B, soc namesto Slekovec Eva, geo |
22 | / |
Šuc Timothy | 2a. |
1.PT, NAG namesto Lah Gorazd, MAT |
NN2 | / |
Vodlan Tilen | 2a. |
4.PT, ŠVZ.IN namesto Šavle Klavdija, ANG |
tel | / |
Vodopija Dejan | 6a. |
3.EE, OPP namesto Šavle Klavdija, ANG |
SN3 | namesto zadnje ure |
Zamuda Darko | 5. |
3.A, bio namesto Slekovec Eva, geo |
22 | / |