Osnovna šola Trnovo

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Korent Tina: 3, 4, 5, 6 ura
  • Kerec Lovenjak Tanja: 2, 4, 5, 6 ura
  • Furlan Mojca: 13:40 - 15:20, 13:40 - 15:20, 15:20 - 16:10, 15:20 - 16:10 ura
  • Aravs Darinka: 3 ura
  • Kodrič Mojca: 12:00 - 16:10 ura
  • Osolin Bogdan: 1, 2, 3 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.b 3. Založnik Mateja, SLJ
namesto Aravs Darinka, SLJ
R_2 /
6.a 3. Muršec Nataša, SLJ (zaposlitev)
namesto Osolin Bogdan, SLJ
S_P.39 /
6.b 1. Fugina Polonca, SLJ (zaposlitev)
namesto Osolin Bogdan, SLJ
S_P.1 /
6.c 2. Vižintin Irena, SLJ (zaposlitev)
namesto Osolin Bogdan, SLJ
S_K.7 /
4. De Almeida Filipe, TJA
namesto Kerec Lovenjak Tanja, LUM
S_K.7 /
7.a 6. odpade
namesto Korent Tina, IP-SPH
/ /
7.b 5. odpade
namesto Korent Tina, IP-ORG
/ /
6. odpade
namesto Korent Tina, IP-SPH
/ /
7.c 5. odpade
namesto Korent Tina, IP-ORG
/ /
6. odpade
namesto Korent Tina, IP-SPH
/ /
8.b 5. Tratnik Sonja, TJA (zaposlitev)
namesto Kerec Lovenjak Tanja, LUM
S_2N.30 /
6. odpade
namesto Korent Tina, IP-SPH
/ /
8.c 2. Taleski Gržinič Nataša, MAT (zaposlitev)
namesto Kerec Lovenjak Tanja, LUM
S_K.10 /
6. odpade
namesto Korent Tina, IP-SPH
/ /
8.d 4. Gajser Igor, BIO (zaposlitev)
namesto Korent Tina, BIO
S_1N.03 /
6. odpade
namesto Korent Tina, IP-SPH
/ /
9.a 3. Kolman Silva, MAT
namesto Korent Tina, BIO
S_K.11 /
6. odpade
namesto Kerec Lovenjak Tanja, IP- LS 3
/ /
9.b 6. odpade
namesto Kerec Lovenjak Tanja, IP- LS 3
/ /
9.c 6. odpade
namesto Kerec Lovenjak Tanja, IP- LS 3
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Brolih Saša 15:20 - 16:10 OPB 8, OPB 7,
namesto Furlan Mojca,
/ /
De Almeida Filipe 4. 6.c, TJA
namesto Kerec Lovenjak Tanja, LUM
S_K.7 /
Fugina Polonca 1. 6.b, SLJ (zaposlitev)
namesto Osolin Bogdan, SLJ
S_P.1 /
Gajser Igor 4. 8.d, BIO (zaposlitev)
namesto Korent Tina, BIO
S_1N.03 /
Godler Anita 13:40 - 15:20 OPB 11A, OPB 11,
namesto Furlan Mojca,
/ /
Kolman Silva 3. 9.a, 9.a, MAT
namesto Korent Tina, BIO
S_K.11 /
Kovač Teja 12:50 - 15:20 OPB 4,
namesto Kodrič Mojca,
/ /
Krajnc Staša 15:20 - 16:10 OPB 4,
namesto Kodrič Mojca,
/ /
Muršec Nataša 3. 6.a, SLJ (zaposlitev)
namesto Osolin Bogdan, SLJ
S_P.39 /
Petrovič Magušar Olivera 12:00 - 12:50 OPB 4,
namesto Kodrič Mojca,
/ /
Taleski Gržinič Nataša 2. 8.c, 8.c, MAT (zaposlitev)
namesto Kerec Lovenjak Tanja, LUM
S_K.10 /
Tratnik Sonja 5. 8.b, 8.b, TJA (zaposlitev)
namesto Kerec Lovenjak Tanja, LUM
S_2N.30 /
Vižintin Irena 2. 6.c, SLJ (zaposlitev)
namesto Osolin Bogdan, SLJ
S_K.7 /
Založnik Mateja 3. 1.b, SLJ
namesto Aravs Darinka, SLJ
R_2 /