Osnovna šola Trnovo

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Klemenčič Danijela: 7 ura
  • Tratnik Sonja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Kalan Jernej: 15:20 - 16:30, 12:00 - 16:10, 12:00 - 15:20, 16:10 - 16:30, 16:10 - 16:30 ura
  • Marinč Maja: 3, 4, 5, 6 ura
  • Babič Danijela: 12:50 - 13:40 ura
  • Kovač Teja: 1, 2, 4 ura
  • Konhajzler Blanka: 1, 2, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.c 1. Dović Tadeja, SLJ (zaposlitev)
namesto Kovač Teja, SPO
24 /
2. Dojer Iza, SLJ
namesto Kovač Teja, SLJ
24 /
4. Baloh Karmen, ŠPO
namesto Kovač Teja, ŠPO
24 /
6.c 3. De Almeida Filipe, TJA
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /
7.a 4. Brolih Saša, NAR
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
7.b 1. Dugar Robertina, MAT
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
3. Andreuzzi Špela, RU
namesto Marinč Maja, SLJ
47 /
8.b 1. Belošević Anja, MAT
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /
5. Glatz Bojana, SLJ (zaposlitev)
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /
5. Glatz Bojana, SLJ (zaposlitev)
namesto Marinč Maja, SLJ
47 /
8.c 2. Belošević Anja, MAT
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
9.a 4. Fugina Polonca, SLJ
namesto Marinč Maja, SLJ
47 /
5. Božovič Saša, ŠPO
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
6. Kolman Silva, SLJ
namesto Marinč Maja, SLJ
47 /
7. Dović Tadeja, IP- RET (zaposlitev)
namesto Klemenčič Danijela, IP- RET
36 /
9.b 6. Korenica Merita, TJA
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
7. Dović Tadeja, IP- RET (zaposlitev)
namesto Klemenčič Danijela, IP- RET
36 /
9.c 2. Vižintin Irena, SLJ
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /
4. Andreuzzi Špela, MAT
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /
7. Dović Tadeja, IP- RET (zaposlitev)
namesto Klemenčič Danijela, IP- RET
36 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Andreuzzi Špela 3. 7.b, RU
namesto Marinč Maja, SLJ
47 /
4. 9.c, MAT
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /
Aravs Darinka 12:00 - 12:50 OPB 5, OPB 5a,
namesto Kalan Jernej,
/ /
Baloh Karmen 4. 2.c, ŠPO
namesto Kovač Teja, ŠPO
24 /
Belošević Anja 1. 8.b, MAT
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /
2. 8.c, MAT
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
Božovič Saša 5. 9.a, 9.a, ŠPO
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
Brolih Saša 4. 7.a, NAR
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
15:20 - 16:10 OPB 5, OPB 4a,
namesto Kalan Jernej,
/ /
De Almeida Filipe 3. 6.c, TJA
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /
Dojer Iza 2. 2.c, SLJ
namesto Kovač Teja, SLJ
24 /
Dović Tadeja 1. 2.c, SLJ (zaposlitev)
namesto Kovač Teja, SPO
24 /
7. 9.a, 9.c, 9.b, IP- RET (zaposlitev)
namesto Klemenčič Danijela, IP- RET
36 /
Dugar Robertina 1. 7.b, MAT
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
Fugina Polonca 4. 9.a, SLJ
namesto Marinč Maja, SLJ
47 /
Glatz Bojana 5. 8.b, SLJ (zaposlitev)
namesto Tratnik Sonja, TJA
8.b, SLJ (zaposlitev)
namesto Marinč Maja, SLJ
46

47
/

/
Gorjup Mojca 12:50 - 15:20 OPB 5, OPB 5a,
namesto Kalan Jernej,
/ /
Kodrič Mojca 12:50 - 13:40 OPB 7,
namesto Babič Danijela,
/ /
Kolman Silva 6. 9.a, SLJ
namesto Marinč Maja, SLJ
47 /
Korenica Merita 6. 9.b, 9.b, TJA
namesto Konhajzler Blanka, ZGO
36 /
Petrovič Magušar Olivera 16:10 - 16:30 OPB 4a, OPB 6, OPB 5a,
namesto Kalan Jernej,
/ /
Vižintin Irena 2. 9.c, SLJ
namesto Tratnik Sonja, TJA
46 /