Osnovna šola Trnovo

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Schwarz Branka: 16:30 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:30 - 17:00, 16:30 - 17:00, 16:30 - 17:00, 16:30 - 17:00, 16:30 - 17:00, 15:20 - 16:10, 16:30 - 17:00, 12:50 - 16:10, 16:30 - 17:00, 12:50 - 15:20, 16:30 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:10 - 17:00, 16:10 - 17:00 ura
  • Zalaznik Mateja: 15:20 - 16:30, 15:20 - 16:30, 16:10 - 16:30, 12:00 - 15:20, 16:10 - 16:30, 16:10 - 16:30, 16:10 - 16:30, 16:10 - 16:30, 16:10 - 16:30, 16:10 - 16:30 ura
  • Vidmar Saša: 12:50 - 13:40, 14:30 - 15:20, 12:50 - 13:40, 14:30 - 15:20, 12:50 - 13:40, 14:30 - 15:20, 12:00 - 12:50, 12:00 - 12:50 ura
  • Koder Metka: 15:20 - 16:10, 12:50 - 16:10 ura
  • Dolenc Nevenka: 12:00 - 12:50, 13:40 - 15:20 ura
  • Vidmar Katja: 12:50 - 13:40, 13:40 - 15:20, 15:20 - 16:10, 15:20 - 16:10 ura
  • Zorko Manca: 12:00 - 12:50 ura
  • Klemenčič Danijela: 12:00 - 12:45, 12:50 - 15:20 ura
  • Logar Irena: 12:50 - 15:20 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Baloh Karmen 13:40 - 15:20 OPB 6a, OPB 6,
namesto Schwarz Branka,
/ /
Gajser Igor 12:50 - 13:40 OPB 15a, OPB 15, OPB 14a,
namesto Vidmar Saša,
/ /
Glatz Bojana 12:50 - 16:10 OPB 7,
namesto Koder Metka,
/ /
15:20 - 16:10 OPB 6a,
namesto Koder Metka,
/ /
Gorjup Mojca 12:50 - 13:40 OPB 6a, OPB 6,
namesto Schwarz Branka,
/ /
Herič Žiga 12:50 - 15:20 OPB 9,
namesto Logar Irena,
/ /
Kalezić Biserka 16:10 - 17:00 OPB 15, OPB 14a, OPB 14, OPB 12, OPB 11, OPB 9, OPB 10, OPB 8, OPB 7, OPB 15a,
namesto Schwarz Branka,
/ /
16:30 - 17:00 OPB 1, OPB 6a, OPB 6, OPB 5a, OPB 5, OPB 4, OPB 3, OPB 2a, OPB 2,
namesto Schwarz Branka,
/ /
Kmetič Kaja 12:00 - 15:20 OPB 3,
namesto Zalaznik Mateja,
/ /
15:20 - 16:30 OPB 2, OPB 1,
namesto Zalaznik Mateja,
/ /
16:10 - 16:30 OPB 5, OPB 4, OPB 3, OPB 2a, OPB 6a, OPB 6, OPB 5a,
namesto Zalaznik Mateja,
/ /
Kos Petra 14:30 - 15:20 OPB 15a, OPB 15, OPB 14a,
namesto Vidmar Saša,
/ /
Melinc Klavdija 13:40 - 15:20 OPB 10,
namesto Vidmar Katja,
/ /
Narat Michelle 12:50 - 15:20 OPB 4,
namesto Klemenčič Danijela,
/ /
15:20 - 16:10 OPB 6, OPB 5a,
namesto Schwarz Branka,
/ /
Papić Ina 15:20 - 16:10 OPB 9, OPB 8,
namesto Vidmar Katja,
/ /
Stepančič Branko 12:50 - 13:40 OPB 1,
namesto Vidmar Katja,
/ /
Štepec Lidija 13:40 - 15:20 OPB 1,
namesto Dolenc Nevenka,
/ /