Osnovna šola Simona Jenka Kranj

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Hočevar Ana: 2, 3, 5, 6, 12:40 - 14:45 ura
  • Godnič Vlasta: 2, 3, 4, 5, 6, 7 ura
  • Pustotnik Irma: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Koren Maček Nina: 4, 5 ura
  • Djokić Vera: 3 ura
  • Kompan Tanja: 11:55 - 15:10 ura
  • Kuhar Andreja: 12:40 - 14:45, 12:40 - 14:45 ura
  • Šturm Alenka: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Zupan Mojca: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Škrlj Miha: 2, 3, 5, 6 ura
  • Stanić Tanja: 2, 3, 4, 5 ura
  • Koder Nina: 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Lani Anica: 12:40 - 14:40 ura
  • Marolt Barbara: 1, 2, 3, 4, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.g 3. Kodeh Irena, ŠPO
namesto Marolt Barbara, TJA
U1g /
2.g 4. Zupanc Tanja, MAT
namesto Marolt Barbara, TJA
U2g /
3.t 1. odpade
namesto Šturm Alenka, DDP 3T
/ /
2. Kompan Tanja, MAT
namesto Šturm Alenka, MAT
U3t /
3. Kompan Tanja, SLJ
namesto Šturm Alenka, SLJ
U3t /
4. Kompan Tanja, LUM
namesto Šturm Alenka, LUM
U3t /
5. Kompan Tanja, LUM
namesto Šturm Alenka, LUM
U3t /
4.a 2. Črnič Nasta, MAT
namesto Hočevar Ana, MAT
U4a /
3. Črnič Nasta, DRU
namesto Hočevar Ana, DRU
U4a /
5. Črnič Nasta, ŠPO
namesto Hočevar Ana, ŠPO
U4a /
6. Plot Stajnko Petra, SLJ
namesto Hočevar Ana, SLJ
U4a /
4.g 1. odpade
namesto Marolt Barbara, UP_GL
/ /
5.g 2. Švab Vilma, TJA
namesto Marolt Barbara, TJA
U5g /
5.t 6. Kompan Tanja, TJA
namesto Marolt Barbara, TJA
U5t /
6.a 4. Hudobivnik Irena, GOS
namesto Koren Maček Nina, GOS
tehD /
5. Hudobivnik Irena, GOS
namesto Koren Maček Nina, GOS
tehD /
6.b 2. Cunk Vilma, NAR
namesto Zupan Mojca, GEO
geo /
3. Renko Romana, LUM
namesto Škrlj Miha, ODS
zgo /
4. Pirc Alenka, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
5. Pirc Alenka, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
6.c 2. Grah Milan, TIT
namesto Stanić Tanja, TIT
teh /
3. Hudobivnik Irena, TIT
namesto Stanić Tanja, TIT
teh /
6.č 1. odpade
namesto Pustotnik Irma, MAT
/ /
2. Šlibar Magda, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
3. Sever Alena, TJA
namesto Koder Nina, TJA
tj3 /
7.a 3. Zenjilovski Jakob, DKE
namesto Djokić Vera, DKE
sl1 /
7.b 3. Pirc Alenka, GEO
namesto Zupan Mojca, GEO
geo /
7.c 1. odpade
namesto Zupan Mojca, GEO
/ /
7.č 2. Jazbec Duša, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
3. Jazbec Duša, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
4. Grah Milan, TJA
namesto Koder Nina, TJA
tj3 /
5. Cunk Vilma, NAR
namesto Škrlj Miha, ZGO
zgo /
8.a 2. Wolf Matej, GUM
namesto Škrlj Miha, ZGO
zgo /
4. Planinšek Tamara, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
4. Sterle Janja, MAT
namesto Stanić Tanja, MAT
teh /
5. Šlibar Magda, KEM
namesto Zupan Mojca, GEO
geo /
8.č 2. Bešter Špela, TJA
namesto Koder Nina, TJA
tj3 /
5. Planinšek Tamara, MAT
namesto Koder Nina, TJA
tj3 /
5. Sever Alena, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
9.a 3. Grah Milan, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
6. Jazbec Duša, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
7. Jazbec Duša, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
9.b 4. Šlibar Magda, KEM
namesto Zupan Mojca, GEO
geo /
5. Slapar Zala, MAT
namesto Stanić Tanja, MAT
teh /
6. odpade
namesto Koder Nina, TJA
/ /
9.c 5. Slapar Zala, MAT
namesto Stanić Tanja, MAT
teh /
6. odpade
namesto Koder Nina, TJA
/ /
9.č 3. Grah Milan, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
6. Pirc Alenka, ZGO
namesto Škrlj Miha, ZGO
zgo /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bešter Špela 2. 8.č, TJA
namesto Koder Nina, TJA
tj3 /
12:40 - 14:45 PB-MŠ6,
namesto Hočevar Ana,
/ /
Ciglič Maja 12:40 - 14:40 PB-G2,
namesto Lani Anica,
/ /
Cuderman Marijanca 11:50 - 11:55 PB-TR1,
namesto Kompan Tanja,
/ /
11:55 - 15:10 PB-TR1,
namesto Kompan Tanja,
/ /
Cunk Vilma 2. 6.b, NAR
namesto Zupan Mojca, GEO
geo /
5. 7.č, NAR
namesto Škrlj Miha, ZGO
zgo /
Črnič Nasta 2. 4.a, MAT
namesto Hočevar Ana, MAT
U4a /
3. 4.a, DRU
namesto Hočevar Ana, DRU
U4a /
5. 4.a, ŠPO
namesto Hočevar Ana, ŠPO
U4a /
Grah Milan 2. 6.c, TIT
namesto Stanić Tanja, TIT
teh /
3. 9.a, 9.č, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
4. 7.č, TJA
namesto Koder Nina, TJA
tj3 /
Hudobivnik Irena 3. 6.c, TIT
namesto Stanić Tanja, TIT
teh /
4. 6.a, GOS
namesto Koren Maček Nina, GOS
tehD /
5. 6.a, GOS
namesto Koren Maček Nina, GOS
tehD /
Jazbec Duša 2. 7.č, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
3. 7.č, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
6. 9.a, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
7. 9.a, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
Kodeh Irena 3. 1.g, ŠPO
namesto Marolt Barbara, TJA
U1g /
Kompan Tanja 2. 3.t, MAT
namesto Šturm Alenka, MAT
U3t /
3. 3.t, SLJ
namesto Šturm Alenka, SLJ
U3t /
4. 3.t, LUM
namesto Šturm Alenka, LUM
U3t /
5. 3.t, LUM
namesto Šturm Alenka, LUM
U3t /
6. 5.t, TJA
namesto Marolt Barbara, TJA
U5t /
Pirc Alenka 3. 7.b, GEO
namesto Zupan Mojca, GEO
geo /
4. 6.b, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
5. 6.b, ŠPO
namesto Godnič Vlasta, ŠPO
šp1 /
6. 9.č, ZGO
namesto Škrlj Miha, ZGO
zgo /
Planinšek Tamara 4. 8.a, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
5. 8.č, MAT
namesto Koder Nina, TJA
tj3 /
12:40 - 12:45 PB-MŠ3,
namesto Kuhar Andreja,
/ /
12:45 - 14:45 PB-MŠ3,
namesto Kuhar Andreja,
/ /
Plot Stajnko Petra 6. 4.a, SLJ
namesto Hočevar Ana, SLJ
U4a /
Renko Romana 3. 6.b, LUM
namesto Škrlj Miha, ODS
zgo /
Sever Alena 3. 6.č, TJA
namesto Koder Nina, TJA
tj3 /
5. 8.č, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
Slapar Zala 5. 9.b, 9.c, MAT
namesto Stanić Tanja, MAT
teh /
Sterle Janja 4. 8.a, MAT
namesto Stanić Tanja, MAT
teh /
Šlibar Magda 2. 6.č, MAT
namesto Pustotnik Irma, MAT
ma2 /
4. 9.b, KEM
namesto Zupan Mojca, GEO
geo /
5. 8.a, KEM
namesto Zupan Mojca, GEO
geo /
Švab Vilma 2. 5.g, TJA
namesto Marolt Barbara, TJA
U5g /
Wolf Matej 2. 8.a, GUM
namesto Škrlj Miha, ZGO
zgo /
Zenjilovski Jakob 3. 7.a, DKE
namesto Djokić Vera, DKE
sl1 /
Zupanc Tanja 4. 2.g, MAT
namesto Marolt Barbara, TJA
U2g /