Osnovna šola Simona Jenka Kranj

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Sivec Jana: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Pirc Alenka: 1, 2, 6, 12:40 - 16:00 ura
  • Ažman Tjaša: 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Lajovic Neva: 6 ura
  • Vidic Tatjana: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.f 2. Juvan Nuša, SLJ
namesto Ažman Tjaša, SLJ
U2f /
3. Bulatović Daša, SLJ
namesto Ažman Tjaša, SLJ
U2f /
4. Bulatović Daša, MAT
namesto Ažman Tjaša, MAT
U2f /
5. Krek Tonja, GUM
namesto Ažman Tjaša, GUM
U2f /
6. Bulatović Daša, SPO
namesto Ažman Tjaša, SPO
U2f /
4.a 1. odpade
namesto Pirc Alenka, NIP-Š
/ /
2. odpade
namesto Pirc Alenka, NIP-Š
/ /
4.b 1. odpade
namesto Pirc Alenka, NIP-Š
/ /
2. odpade
namesto Pirc Alenka, NIP-Š
/ /
4.c 6. Bajželj Mirjam, ŠPO
namesto Pirc Alenka, ŠPO
š1C /
5.a 1. odpade
namesto Pirc Alenka, NIP-Š
/ /
2. odpade
namesto Pirc Alenka, NIP-Š
/ /
5.b 1. odpade
namesto Pirc Alenka, NIP-Š
/ /
2. odpade
namesto Pirc Alenka, NIP-Š
/ /
6.a 1. odpade
namesto Pirc Alenka, ŠIP
/ /
2. odpade
namesto Pirc Alenka, ŠIP
/ /
6.b 1. odpade
namesto Pirc Alenka, ŠIP
/ /
2. odpade
namesto Pirc Alenka, ŠIP
/ /
6.c 1. odpade
namesto Pirc Alenka, ŠIP
/ /
2. odpade
namesto Pirc Alenka, ŠIP
/ /
6.č 1. odpade
namesto Pirc Alenka, ŠIP
/ /
2. odpade
namesto Pirc Alenka, ŠIP
/ /
6. Mihelec Maša, TJA
namesto Lajovic Neva, TJA
tj1 /
6.e 5. Kukovič Robert, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
6.f 1. Kukovič Robert, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
3. Avguštin Mojca, MAT
namesto Vidic Tatjana, NAR
naC /
7.č 4. Kirin Slabe Sonja, TJA
namesto Vidic Tatjana, NAR
naC /
7.d 4. Kukovič Robert, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
7.e 2. Ropret Maja, MAT
namesto Vidic Tatjana, NAR
naC /
8.č 5. Zor Marjeta, DKE
namesto Vidic Tatjana, BIO
naC /
8.d 2. Kukovič Robert, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
6. odpade
namesto Vidic Tatjana, BIO
/ /
9.č 1. odpade
namesto Vidic Tatjana, IP-GEN
/ /
3. Kukovič Robert, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Avguštin Mojca 3. 6.f, MAT
namesto Vidic Tatjana, NAR
naC /
Bajželj Mirjam 6. 4.c, ŠPO
namesto Pirc Alenka, ŠPO
š1C /
Bulatović Daša 3. 2.f, SLJ
namesto Ažman Tjaša, SLJ
U2f /
4. 2.f, MAT
namesto Ažman Tjaša, MAT
U2f /
6. 2.f, SPO
namesto Ažman Tjaša, SPO
U2f /
Gasser Simona 12:40 - 16:00 OPB M3,
namesto Pirc Alenka,
/ /
Juvan Nuša 2. 2.f, SLJ
namesto Ažman Tjaša, SLJ
U2f /
Kirin Slabe Sonja 4. 7.č, TJA
namesto Vidic Tatjana, NAR
naC /
Krek Tonja 5. 2.f, GUM
namesto Ažman Tjaša, GUM
U2f /
Kukovič Robert 1. 6.f, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
2. 8.d, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
3. 9.č, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
4. 7.d, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
5. 6.e, ŠPO
namesto Sivec Jana, ŠPO
š2C /
Mihelec Maša 6. 6.č, TJA
namesto Lajovic Neva, TJA
tj1 /
Ropret Maja 2. 7.e, MAT
namesto Vidic Tatjana, NAR
naC /
Zor Marjeta 5. 8.č, DKE
namesto Vidic Tatjana, BIO
naC /