Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Setničar Borut: 07:25 - 08:25, 2, 3, 5, 6 ura
  • Globočnik Tanja: 15:30 - 16:10, 12:50 - 16:10, 15:00 - 16:10 ura
  • Dolenec Andreja: 3 ura
  • Vampelj Barbara: 1, 2, 4 ura
  • Grebenc Laura: 7:25 - 8:25 ura
  • Beguš Ester: 2, 4, 5, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.a 4. Petrič Samo, ŠPO
namesto Beguš Ester, TJA
VTV1 /
5.a 2. Haclar Anžin Maja, TJA
namesto Beguš Ester, TJA
U21 /
5.b 5. Marinčič Mina, TJA
namesto Beguš Ester, TJA
U28 /
6.a 5. Španić Katarina, TIT
namesto Setničar Borut, TIT
U36 /
6. odpade
namesto Setničar Borut, TIT
/ /
6.b 3. Novak Bojana, MAT
namesto Dolenec Andreja, NAR
U29 /
8.a 1. Komjanc Maja, SLJus
namesto Vampelj Barbara, SLJus
U15 /
3. Ćosić Admira, TIT
namesto Setničar Borut, TIT
U36 /
8.b 1. Komjanc Maja, SLJus
namesto Vampelj Barbara, SLJus
U15 /
2. Petrič Samo, ŠPO
namesto Setničar Borut, TIT
VTV1 /
9.a 2. Knez Urška, TJAus
namesto Vampelj Barbara, SLJus
U26 /
4. Turk Simona, SLJus
namesto Vampelj Barbara, SLJus
U27 /
6. odpade
namesto Beguš Ester, FI3
/ /
7. odpade
namesto Beguš Ester, FI3
/ /
9.b 6. odpade
namesto Beguš Ester, FI3
/ /
7. odpade
namesto Beguš Ester, FI3
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bela Snežana 12:50 - 14:30 OPB 4,
namesto Globočnik Tanja,
/ /
Ćosić Admira 3. 8.a, TIT
namesto Setničar Borut, TIT
U36 /
Haclar Anžin Maja 2. 5.a, TJA
namesto Beguš Ester, TJA
U21 /
Knez Urška 2. 9.a, TJAus
namesto Vampelj Barbara, SLJus
U26 /
Komjanc Maja 1. 8.a, 8.b, SLJus
namesto Vampelj Barbara, SLJus
U15 /
Košir Maksimiljan 15:30 - 16:10 OPB 4, OPB 3, OPB 5,
namesto Globočnik Tanja,
/ /
Marinčič Mina 5. 5.b, TJA
namesto Beguš Ester, TJA
U28 /
Novak Bojana 3. 6.b, MAT
namesto Dolenec Andreja, NAR
U29 /
Oblak Vidic Katarina 14:30 - 15:30 OPB 4,
namesto Globočnik Tanja,
/ /
15:00 - 15:30 OPB 5,
namesto Globočnik Tanja,
/ /
Petrič Samo 7:25 - 8:25 Jutranje varstvo 3,
namesto Grebenc Laura,
/ /
2. 8.b, ŠPO
namesto Setničar Borut, TIT
VTV1 /
4. 3.a, ŠPO
namesto Beguš Ester, TJA
VTV1 /
Podbevšek Žigman Petra 5.
namesto Grebenc Laura, TJA
U6 /
Režek Tanja 1.
namesto Grebenc Laura, ŠPO
Mala TEL /
3.
namesto Grebenc Laura, LUM
U6 /
4.
namesto Grebenc Laura, LUM
U6 /
Roblek Nataša 7:25 - 8:25 Jutranje varstvo 3,
namesto Setničar Borut,
/ /
Španić Katarina 5. 6.a, TIT
namesto Setničar Borut, TIT
U36 /
Turk Simona 4. 9.a, SLJus
namesto Vampelj Barbara, SLJus
U27 /