Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Šircelj Nataša: 3, 4 ura
- Vratanar Lurd: 0, 1, 2, 3, 4, 6 ura
- Kelner Jenny Annemarie: 07:25 - 08:25, 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Perko Zgonc Ana: 1, 2, 3, 4, 5, 7:25 - 8:25 ura
- Dolenec Andreja: 0, 1, 2, 4, 5 ura
- Kern Renata: 4, 5 ura
- Bokavšek Doroteja: 1, 3, 4, 5, 12:55 - 15:00 ura
- Bela Snežana: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
- Vremec Eva: 0, 2 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.a | 2. |
Osredkar Romana, ŠPO namesto Kelner Jenny Annemarie, ŠPO |
Mala TEL | / |
3. |
Podbevšek Žigman Petra, SLJ namesto Kelner Jenny Annemarie, SLJ |
U11 | / | |
4. |
Podbevšek Žigman Petra, SPO namesto Kelner Jenny Annemarie, SPO |
U11 | / | |
5. |
odpade namesto Kelner Jenny Annemarie, DDP1.a |
/ | / | |
2.a | 0. |
Sovinc Mira, ŠPO namesto Vremec Eva, ŠPO |
Mala TEL | / |
3.a | 1. |
odpade namesto Vratanar Lurd, DSP |
/ | / |
5.a | 1. |
Zavrl Eva, MAT namesto Perko Zgonc Ana, MAT |
U17 | / |
1. |
odpade namesto Kelner Jenny Annemarie, ISP |
/ | / | |
2. |
Ugovšek Martina, ŠPO namesto Perko Zgonc Ana, ŠPO |
VTV1 | / | |
3. |
Oblak Vidic Katarina, NIT namesto Perko Zgonc Ana, NIT |
U17 | / | |
4. |
Oblak Vidic Katarina, LUM namesto Perko Zgonc Ana, LUM |
U17 | / | |
5. |
Goričanec Matejka, LUM namesto Perko Zgonc Ana, LUM |
U17 | / | |
5.b | 1. |
Haclar Anžin Maja, TJA namesto Bokavšek Doroteja, MAT |
U21 | / |
1. |
odpade namesto Kelner Jenny Annemarie, ISP |
/ | / | |
3. |
Medič Manuela, SLJ namesto Bokavšek Doroteja, SLJ |
U16 | / | |
4. |
Globočnik Tanja, NIT namesto Bokavšek Doroteja, NIT |
U16 | / | |
5. |
Podbevšek Žigman Petra, NIT namesto Bokavšek Doroteja, NIT |
U16 | / | |
6.a | 0. |
odpade namesto Dolenec Andreja, DOP-NAR |
/ | / |
6.b | 0. |
odpade namesto Dolenec Andreja, DOP-NAR |
/ | / |
2. |
Kavšek Jure, NAR (zaposlitev) namesto Dolenec Andreja, NAR |
U56 | / | |
6.c | 0. |
odpade namesto Dolenec Andreja, DOP-NAR |
/ | / |
7.a | 1. |
Komjanc Maja, SLJ namesto Dolenec Andreja, NAR |
U35 | / |
3. |
Pintar Marija, MAT namesto Bela Snežana, GEO |
U25 | / | |
4. |
odpade namesto Vratanar Lurd, DSP |
/ | / | |
5. |
Sovinc Mira, DKE (zaposlitev) namesto Bela Snežana, DKE |
U25 | / | |
6. |
odpade namesto Bela Snežana, LS1 |
/ | / | |
7.b | 1. |
Štigl Nina, TIT namesto Bela Snežana, GEO |
U25 | / |
4. |
Vampelj Barbara, SLJ namesto Kern Renata, LUM |
U27 | / | |
6. |
odpade namesto Bela Snežana, LS1 |
/ | / | |
8.a | 3. |
odpade namesto Šircelj Nataša, DSP |
/ | / |
4. |
Vek Aleš, GUM namesto Dolenec Andreja, BIO |
U13 | / | |
6. |
odpade namesto Bela Snežana, LS1 |
/ | / | |
8.b | 0. |
odpade namesto Vratanar Lurd, DSP |
/ | / |
2. |
Turk Simona, ŠPO namesto Bela Snežana, GEO |
VTV2 | / | |
2. |
Petrič Samo, ŠPO namesto Bela Snežana, GEO |
VTV2 | / | |
4. |
Rudaš Andreja, DKE namesto Bela Snežana, GEO |
U28 | / | |
6. |
odpade namesto Bela Snežana, LS1 |
/ | / | |
9.a | 4. |
Petrica Ponikvar Polonca, MATus namesto Šircelj Nataša, MATus |
U58 | / |
5. |
Skela Lara Petra, SLJus namesto Kern Renata, LUM |
U48 | / | |
6. |
odpade namesto Vratanar Lurd, DSP |
/ | / | |
6. |
odpade namesto Bela Snežana, LS1 |
/ | / | |
9.b | 2. |
odpade namesto Vratanar Lurd, DSP |
/ | / |
4. |
Petrica Ponikvar Polonca, MATus namesto Šircelj Nataša, MATus |
U58 | / | |
5. |
Petrica Ponikvar Polonca, KEM namesto Dolenec Andreja, BIO |
U58 | / | |
6. |
odpade namesto Bela Snežana, LS1 |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Globočnik Tanja | 4. |
5.b, NIT namesto Bokavšek Doroteja, NIT |
U16 | / |
Goričanec Matejka | 5. |
5.a, LUM namesto Perko Zgonc Ana, LUM |
U17 | / |
Haclar Anžin Maja | 1. |
5.b, TJA namesto Bokavšek Doroteja, MAT |
U21 | / |
Kavšek Jure | 2. |
6.b, NAR (zaposlitev) namesto Dolenec Andreja, NAR |
U56 | / |
Komjanc Maja | 1. |
7.a, SLJ namesto Dolenec Andreja, NAR |
U35 | / |
Lepša Maša | 7:25 - 8:25 |
JV jedilnica, namesto Perko Zgonc Ana, |
/ | / |
Medič Manuela | 3. |
5.b, SLJ namesto Bokavšek Doroteja, SLJ |
U16 | / |
Mihevc Urška | 12:55 - 14:00 |
OPB 8, namesto Bokavšek Doroteja, |
/ | / |
Oblak Vidic Katarina | 3. |
5.a, NIT namesto Perko Zgonc Ana, NIT |
U17 | / |
4. |
5.a, LUM namesto Perko Zgonc Ana, LUM |
U17 | / | |
Osredkar Romana | 2. |
1.a, ŠPO namesto Kelner Jenny Annemarie, ŠPO 1.a, ŠPO namesto Vremec Eva, ŠPO |
Mala TEL Mala TEL |
/ / |
Petrica Ponikvar Polonca | 4. |
9.a, 9.b, MATus namesto Šircelj Nataša, MATus |
U58 | / |
5. |
9.b, KEM namesto Dolenec Andreja, BIO |
U58 | / | |
Petrič Samo | 2. |
8.b, ŠPO namesto Bela Snežana, GEO |
VTV2 | / |
Pintar Marija | 3. |
7.a, MAT namesto Bela Snežana, GEO |
U25 | / |
Podbevšek Žigman Petra | 3. |
namesto Kelner Jenny Annemarie, SLJ |
U11 | / |
4. |
namesto Kelner Jenny Annemarie, SPO |
U11 | / | |
5. |
5.b, NIT namesto Bokavšek Doroteja, NIT |
U16 | / | |
Rudaš Andreja | 4. |
8.b, DKE namesto Bela Snežana, GEO |
U28 | / |
Skela Lara Petra | 7:25 - 8:25 |
JV 2, namesto Kelner Jenny Annemarie, |
/ | / |
5. |
9.a, 9.a, 9.a, SLJus namesto Kern Renata, LUM |
U48 | / | |
Sovinc Mira | 0. |
2.a, ŠPO namesto Vremec Eva, ŠPO |
Mala TEL | / |
5. |
7.a, DKE (zaposlitev) namesto Bela Snežana, DKE |
U25 | / | |
Šilc Urška | 14:00 - 15:00 |
OPB 8, namesto Bokavšek Doroteja, |
/ | / |
Štigl Nina | 1. |
7.b, 7.b, TIT namesto Bela Snežana, GEO |
U25 | / |
Turk Simona | 2. |
8.b, ŠPO namesto Bela Snežana, GEO |
VTV2 | / |
Ugovšek Martina | 2. |
5.a, ŠPO namesto Perko Zgonc Ana, ŠPO |
VTV1 | / |
Vampelj Barbara | 4. |
7.b, SLJ namesto Kern Renata, LUM |
U27 | / |
Vek Aleš | 4. |
8.a, GUM namesto Dolenec Andreja, BIO |
U13 | / |
Zavrl Eva | 1. |
5.a, MAT namesto Perko Zgonc Ana, MAT |
U17 | / |