Srednja šola za gastronomijo in turizem Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Užmah Darja: 7 ura
  • Vugrinec Alenka: 1, 2 ura
  • Šumrada Simona: 6, 7 ura
  • Celjar Martinčič Ana: 2, 3, 4, 5 ura
  • Benko Aleš: 6 ura
  • Cerk Aleša: 5, 6 ura
  • Seliškar Mirković Helena: 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. Ga 2. Rupar Brigita, SLO
namesto Vugrinec Alenka, ZGO
U92 /
1. Ta 1. Strehovec Rok, MAT
namesto Vugrinec Alenka, ZGO
U79 /
2. Ga 2. Polak Nataša, IKT-Inf
namesto Celjar Martinčič Ana, BIO
U67 /
6. Kolosovski Paolucci Savina, ANG
namesto Cerk Aleša, MAT
U78 /
2. Ka 3. Benko Aleš, MAT-Str
namesto Celjar Martinčič Ana, SRO-Pre
U64 /
2. Ta 5. Vreček Marjeta, GEO
namesto Celjar Martinčič Ana, BIO
U90 /
7. odpade
namesto Užmah Darja, KEM
/ /
2. Tb 4. Jerala Marija, SLO
namesto Celjar Martinčič Ana, BIO
U87 /
6. Vreček Marjeta, MAT
namesto Benko Aleš, MAT
U64 /
3. Tb 7. Keček Mateja, NEM
namesto Šumrada Simona, ANG
U76 /
4. Ta 6. Gabrovšek Nina, SLO
namesto Šumrada Simona, ANG
U92 /
4. Tb 5. Krašovec Mateja, NKD-Pre
namesto Cerk Aleša, MAT
U100 /
6. Sterle Mirijam, NKD-Geo
namesto Seliškar Mirković Helena, ŠPA
U91 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Benko Aleš 3. 2. Ka, MAT-Str
namesto Celjar Martinčič Ana, SRO-Pre
U64 /
Gabrovšek Nina 6. 4. Ta, SLO
namesto Šumrada Simona, ANG
U92 /
Jerala Marija 4. 2. Tb, SLO
namesto Celjar Martinčič Ana, BIO
U87 /
Keček Mateja 7. 3. Tb, NEM
namesto Šumrada Simona, ANG
U76 /
Kolosovski Paolucci Savina 6. 2. Ga, ANG
namesto Cerk Aleša, MAT
U78 /
Krašovec Mateja 5. 4. Tb, NKD-Pre
namesto Cerk Aleša, MAT
U100 /
Polak Nataša 2. 2. Ga, IKT-Inf
namesto Celjar Martinčič Ana, BIO
U67 /
Rupar Brigita 2. 1. Ga, SLO
namesto Vugrinec Alenka, ZGO
U92 /
Sterle Mirijam 6. 4. Tb, NKD-Geo
namesto Seliškar Mirković Helena, ŠPA
U91 /
Strehovec Rok 1. 1. Ta, MAT
namesto Vugrinec Alenka, ZGO
U79 /
Vreček Marjeta 5. 2. Ta, GEO
namesto Celjar Martinčič Ana, BIO
U90 /
6. 2. Tb, MAT
namesto Benko Aleš, MAT
U64 /