Osnovna šola A. T. Linharta Radovljica
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Pogačnik Medved Marjana: 1, 2, 3, 5 ura
- Malej Karmen: 0, 1, 2, 3, 5 ura
- Sinobad Dunja: 1, 2, 3, 4 ura
- Potočnik Irena: 12:10 - 15:30 ura
- Makarovič Košnjek Marjana: 1, 3, 4, 5 ura
- Koren Laura: 4 ura
- Ržišnik Martinec Anja: 6:20 - 8:15 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
2. M | 4. |
Antolin Petra, SLJ namesto Koren Laura, TJA |
2M | / |
4. C | 1. |
odpade namesto Sinobad Dunja, DSP |
/ | / |
5. A | 5. |
Zupan Nina, ŠPO namesto Malej Karmen, ŠPO |
ŠVZ5 | / |
6. B | 3. |
Felc Sabina, ŠPO namesto Malej Karmen, ŠPO |
ŠVZ2 | / |
5. |
Šmid Nataša, MAT namesto Pogačnik Medved Marjana, TJA |
TJA2 | / | |
6. C | 1. |
Vrhovac Milijana, GOS namesto Pogačnik Medved Marjana, TJA |
GOS | / |
2. |
Šolar Rok, ŠPO namesto Malej Karmen, ŠPO |
ŠVZ4 | / | |
3. |
Celar Janez, GEO namesto Makarovič Košnjek Marjana, GEO |
GEO | / | |
6. D | 2. |
Filipič Irena, ZGO namesto Pogačnik Medved Marjana, TJA |
TJA2 | / |
7. A | 3. |
odpade namesto Sinobad Dunja, DSP |
/ | / |
8. A | 0. |
odpade namesto Malej Karmen, IP-IŠPO3 |
/ | / |
2. |
odpade namesto Sinobad Dunja, DSP |
/ | / | |
8. B | 0. |
odpade namesto Malej Karmen, IP-IŠPO3 |
/ | / |
8. C | 0. |
odpade namesto Malej Karmen, IP-IŠPO3 |
/ | / |
1. |
Felc Sabina, ŠPO namesto Malej Karmen, ŠPO |
ŠVZ2 | / | |
8. D | 0. |
odpade namesto Malej Karmen, IP-IŠPO3 |
/ | / |
4. |
odpade namesto Sinobad Dunja, DSP |
/ | / | |
5. |
Marinkovič Svetelj Vika, GEO namesto Makarovič Košnjek Marjana, GEO |
ZG2 | / | |
9. A | 1. |
Resman Tomše Tanja, GEO namesto Makarovič Košnjek Marjana, GEO |
GEO | / |
3. |
Resman Tomše Tanja, GEO namesto Pogačnik Medved Marjana, TJA |
TJA2 | / | |
9. D | 4. |
Rejc Neža, GEO namesto Makarovič Košnjek Marjana, GEO |
ZG1 | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Antolin Petra | 4. |
2. M, SLJ namesto Koren Laura, TJA |
2M | / |
Celar Janez | 3. |
6. C, GEO namesto Makarovič Košnjek Marjana, GEO |
GEO | / |
Felc Sabina | 1. |
8. C, ŠPO namesto Malej Karmen, ŠPO |
ŠVZ2 | / |
3. |
6. B, ŠPO namesto Malej Karmen, ŠPO |
ŠVZ2 | / | |
Filipič Irena | 2. |
6. D, ZGO namesto Pogačnik Medved Marjana, TJA |
TJA2 | / |
Marinkovič Svetelj Vika | 5. |
8. D, GEO namesto Makarovič Košnjek Marjana, GEO |
ZG2 | / |
Rejc Neža | 4. |
9. D, GEO namesto Makarovič Košnjek Marjana, GEO |
ZG1 | / |
Resman Tomše Tanja | 1. |
9. A, GEO namesto Makarovič Košnjek Marjana, GEO |
GEO | / |
3. |
9. A, GEO namesto Pogačnik Medved Marjana, TJA |
TJA2 | / | |
Šmid Nataša | 5. |
6. B, MAT namesto Pogačnik Medved Marjana, TJA |
TJA2 | / |
Šolar Rok | 2. |
6. C, ŠPO namesto Malej Karmen, ŠPO |
ŠVZ4 | / |
Tolo Maja | 12:10 - 15:30 |
Podaljšano bivanje 3.A in 3.B, namesto Potočnik Irena, |
/ | / |
Urh Metka | 6:20 - 8:15 |
JV - Jutranje varstvo P.Š.Ljubno, namesto Ržišnik Martinec Anja, |
/ | / |
8:15 - 8:20 |
JV - Jutranje varstvo P.Š.Ljubno, namesto Ržišnik Martinec Anja, |
/ | / | |
Vrhovac Milijana | 1. |
6. C, 6. C, GOS namesto Pogačnik Medved Marjana, TJA |
GOS | / |
Zupan Nina | 5. |
5. A, ŠPO namesto Malej Karmen, ŠPO |
ŠVZ5 | / |