Osnovna šola Kolezija

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Časar Jože: 1, 2, 5, 6, 7 ura
  • Guna Renata: 1, 3, 4, 5 ura
  • Mladenović Branka: 12:05 - 15:25 ura
  • Zazvonil Neža: 0, 1 ura
  • Stanko Elena Marijana: 1, 2, 5 ura
  • Brus Vera: 12:05 - 15:25 ura
  • Kranjec Suzana: 3, 4 ura
  • Peklaj Špela: 12:55 - 15:25 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.C 1. Demič Teja, MAT
namesto Guna Renata, MAT
P6 /
2. Uršič Nataša, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
3. Svetičič Tina, SLJ
namesto Guna Renata, SLJ
P6 /
4. Menart Mateja, SLJ
namesto Guna Renata, SLJ
P6 /
5. Štilec Saša, ŠPO
namesto Guna Renata, ŠPO
P6 /
6.E 1. Pipan Nika, GUM
namesto Časar Jože, ŠPO
P27 /
8.D 0. odpade
namesto Zazvonil Neža, DSP
/ /
1. odpade
namesto Zazvonil Neža, DSP
/ /
2. Angelski Helena, LUM
namesto Časar Jože, ŠPO
P27 /
3. Demič Teja, MAT
namesto Kranjec Suzana, MAT
I41 /
5. Uršič Nataša, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
8.E 3. Praprotnik Marta, MAT
namesto Kranjec Suzana, MAT
I41 /
5. Kerstein Klemen, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
6. Kerstein Klemen, TJA
namesto Časar Jože, ŠPO
P26 /
7. odpade
namesto Časar Jože, IP-IŠP
/ /
9.C 1. Kerstein Klemen, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
4. Demič Teja, MAT
namesto Kranjec Suzana, MAT
I41 /
9.D 1. Uršič Nataša, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
4. Praprotnik Marta, MAT
namesto Kranjec Suzana, MAT
I41 /
5. Omejc Olga, SLJ
namesto Časar Jože, ŠPO
P26 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Angelski Helena 2. 8.D, LUM
namesto Časar Jože, ŠPO
P27 /
Demič Teja 1. 3.C, MAT
namesto Guna Renata, MAT
P6 /
3. 8.D, MAT
namesto Kranjec Suzana, MAT
I41 /
4. 9.C, MAT
namesto Kranjec Suzana, MAT
I41 /
Kerstein Klemen 1. 9.C, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
5. 8.E, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
6. 8.E, 8.E, 8.E, TJA
namesto Časar Jože, ŠPO
P26 /
Klinc Jolanda 12:05 - 12:55 OPB 2. e,
namesto Brus Vera,
/ /
Majcen Barbara 12:05 - 15:25 OPB 2. d,
namesto Mladenović Branka,
/ /
Menart Mateja 4. 3.C, SLJ
namesto Guna Renata, SLJ
P6 /
Omejc Olga 5. 9.D, 9.D, 9.D, SLJ
namesto Časar Jože, ŠPO
P26 /
Pipan Nika 1. 6.E, GUM
namesto Časar Jože, ŠPO
P27 /
Praprotnik Marta 3. 8.E, MAT
namesto Kranjec Suzana, MAT
I41 /
4. 9.D, MAT
namesto Kranjec Suzana, MAT
I41 /
Svetičič Tina 3. 3.C, SLJ
namesto Guna Renata, SLJ
P6 /
Štilec Saša 5. 3.C, ŠPO
namesto Guna Renata, ŠPO
P6 /
Uršič Nataša 1. 9.D, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
2. 3.C, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
5. 8.D, TJA
namesto Stanko Elena Marijana, TJA
II58 /
Zrimšek Košorog Milena 12:55 - 15:25 OPB 2. e,
namesto Brus Vera,
/ /