Osnovna šola Pohorskega bataljona Oplotnica
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Hauptman Danuška: 3p, 4p, 5p ura
- Orož Anja: 11:55 - 14:25, 13:35 - 14:25 ura
- Višič Domen: 0 ura
- Žgavc Sanja: 2p, 3p, 4p, 11:55 - 14:25 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
4.a | 0. |
Hauptman Gvido, NRA namesto Višič Domen, NRA |
UČ-RAČ | / |
4.b | 0. |
Hauptman Gvido, NRA namesto Višič Domen, NRA |
UČ-RAČ | / |
5.a | 0. |
Hauptman Gvido, NRA namesto Višič Domen, NRA |
UČ-RAČ | / |
6.a | 0. |
Hauptman Gvido, NRA namesto Višič Domen, NRA |
UČ-RAČ | / |
6.b | 0. |
Hauptman Gvido, NRA namesto Višič Domen, NRA |
UČ-RAČ | / |
6.k | 3p. |
Križan Urška, LUM-K (zaposlitev) namesto Hauptman Danuška, LUM-K |
UČ-TIT-K | / |
4p. |
Mraz Tjaša, GEO-K namesto Žgavc Sanja, GEO-K |
UČ-GEO-K | / | |
7.k | 3p. |
Križan Urška, LUM-K (zaposlitev) namesto Hauptman Danuška, LUM-K |
UČ-TIT-K | / |
8.k | 3p. |
Mraz Tjaša, GEO-K namesto Žgavc Sanja, GEO-K |
UČ-GEO-K | / |
4p. |
Križan Urška, LUM-K (zaposlitev) namesto Hauptman Danuška, LUM-K |
UČ-TIT-K | / | |
5p. |
Mavsar Andreja, IP-LS2-K namesto Hauptman Danuška, IP-LS2-K |
UČ-TIT-K | / | |
9.k | 2p. |
Mraz Tjaša, GEO-K namesto Žgavc Sanja, GEO-K |
UČ-GEO-K | / |
4p. |
Križan Urška, LUM-K (zaposlitev) namesto Hauptman Danuška, LUM-K |
UČ-TIT-K | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Fifer Albina | 11:55 - 12:45 |
4. skupina ( 2.b ), namesto Orož Anja, |
/ | / |
Hauptman Gvido | 0. |
4.a, 4.b, NRA namesto Višič Domen, NRA 6.b, 6.a, NRA namesto Višič Domen, NRA 5.a, NRA namesto Višič Domen, NRA |
UČ-RAČ UČ-RAČ UČ-RAČ |
/ / / |
Kovše Klančnik Mateja | 11:55 - 14:25 |
Podaljšano bivanje Kebelj ( 4. razred ), namesto Žgavc Sanja, |
/ | / |
Križan Urška | 3p. |
7.k, LUM-K (zaposlitev) namesto Hauptman Danuška, LUM-K 6.k, LUM-K (zaposlitev) namesto Hauptman Danuška, LUM-K |
UČ-TIT-K UČ-TIT-K |
/ / |
4p. |
9.k, LUM-K (zaposlitev) namesto Hauptman Danuška, LUM-K 8.k, LUM-K (zaposlitev) namesto Hauptman Danuška, LUM-K |
UČ-TIT-K UČ-TIT-K |
/ / |
|
Lipuš Tič Mateja | 12:45 - 13:35 |
4. skupina ( 2.b ), namesto Orož Anja, |
/ | / |
Mavsar Andreja | 5p. |
8.k, IP-LS2-K namesto Hauptman Danuška, IP-LS2-K |
UČ-TIT-K | / |
Mraz Tjaša | 2p. |
9.k, GEO-K namesto Žgavc Sanja, GEO-K |
UČ-GEO-K | / |
3p. |
8.k, GEO-K namesto Žgavc Sanja, GEO-K |
UČ-GEO-K | / | |
4p. |
6.k, GEO-K namesto Žgavc Sanja, GEO-K |
UČ-GEO-K | / | |
Višnar Vesna | 13:35 - 14:25 |
6. skupina ( 4.a ), 4. skupina ( 2.b ), namesto Orož Anja, |
/ | / |