Osnovna šola Lucija
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Wratny David: 4 ura
- Milaković Nevenka: 3, 4, 13:50 - 15:30 ura
- Srakar Klara: 4, 13:00 - 15:30 ura
- Kordić Valentina: 13:00 - 13:45 ura
- Kolenc Anja: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8 ura
- Breulj Mirjana: 08:00 - 08:20, 1, 2, 4, 5 ura
- Ravbar Ana: 6 ura
- Bukovšek Jožica: 2 ura
- Belšak Aleš: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Budak Valentina: 4, 5 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.a | 1. |
Pilipović Franka, MAT namesto Breulj Mirjana, MAT |
1.a | / |
2. |
Drofenik Črtomir, ŠPO namesto Breulj Mirjana, ŠPO |
ŠPO 1 | / | |
3. |
odpade namesto Milaković Nevenka, DSP |
/ | / | |
4. |
Pilipović Franka, SLJ namesto Srakar Klara, SLJ |
1.a | / | |
5. |
Pilipović Franka, GUM namesto Breulj Mirjana, GUM |
1.a | / | |
1.c | 4. |
odpade namesto Wratny David, POMA.D. |
/ | / |
4.a | 5. |
Lilić Polona, TJA namesto Belšak Aleš, ŠPO |
4.a | / |
4.b | 4. |
Zadel Tanja, MAT namesto Belšak Aleš, ŠPO |
4.b | / |
5.b | 4. |
odpade namesto Milaković Nevenka, DSP |
/ | / |
6. |
Ravbar Ana, DSP namesto Ravbar Ana, DSP |
Kab5.r | / | |
6.c | 4. |
Skupek Vesna, GEO namesto Budak Valentina, GOS |
GEO | / |
7.a | 1. |
Miculinič Karla, ITD namesto Belšak Aleš, ŠPO |
GUM | / |
1. |
odpade namesto Kolenc Anja, ŠPO |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Kolenc Anja, IP-ŠSP |
/ | / | |
8. |
odpade namesto Kolenc Anja, IP-ŠSP |
/ | / | |
7.b | 2. |
Vrtunski Mariana, TJA namesto Belšak Aleš, ŠPO |
ZGO | / |
2. |
odpade namesto Kolenc Anja, ŠPO |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Kolenc Anja, IP-ŠSP |
/ | / | |
8. |
odpade namesto Kolenc Anja, IP-ŠSP |
/ | / | |
7.c | 3. |
Brečević Nina, MAT namesto Belšak Aleš, ŠPO |
MAT 2 | / |
3. |
odpade namesto Kolenc Anja, ŠPO |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Kolenc Anja, IP-ŠSP |
/ | / | |
8. |
odpade namesto Kolenc Anja, IP-ŠSP |
/ | / | |
8.a | 5. |
Turk Ervin, ŠPO namesto Kolenc Anja, ŠPO |
ŠPO 2 | / |
8.c | 4. |
Turk Ervin, ŠPO namesto Kolenc Anja, ŠPO |
ŠPO 2 | / |
9.a | 2. |
Prinčič Saša, GUM namesto Bukovšek Jožica, LUM |
GUM | / |
9.c | 5. |
Besednjak Vivjana, ZGO namesto Budak Valentina, KEM |
ZGO | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Besednjak Vivjana | 5. |
9.c, ZGO namesto Budak Valentina, KEM |
ZGO | / |
Brečević Nina | 3. |
7.c, MAT namesto Belšak Aleš, ŠPO |
MAT 2 | / |
Čok Mojca | 13:50 - 14:40 |
PB 8, 3. C v učil. 3. C, namesto Milaković Nevenka, |
/ | / |
Drofenik Črtomir | 2. |
1.a, ŠPO namesto Breulj Mirjana, ŠPO |
ŠPO 1 | / |
Kordić Valentina | 13:00 - 13:45 |
PROSTOVOLJSTVO, namesto Kordić Valentina, |
5.a | / |
Košuta Tina | 14:40 - 15:30 |
PB 8, 3. C v učil. 3. C, namesto Milaković Nevenka, |
/ | / |
Lenardič Mojca | 13:00 - 15:30 |
PB 2, 1. B v učil. 1. B, namesto Srakar Klara, |
/ | / |
Lilić Polona | 5. |
4.a, TJA namesto Belšak Aleš, ŠPO |
4.a | / |
Miculinič Karla | 1. |
7.a, ITD namesto Belšak Aleš, ŠPO |
GUM | / |
Pilipović Franka | 1. |
1.a, MAT namesto Breulj Mirjana, MAT |
1.a | / |
4. |
1.a, SLJ namesto Srakar Klara, SLJ 1.a, SLJ namesto Breulj Mirjana, SLJ |
1.a 1.a |
/ / |
|
5. |
1.a, GUM namesto Breulj Mirjana, GUM |
1.a | / | |
Prinčič Saša | 2. |
9.a, GUM namesto Bukovšek Jožica, LUM |
GUM | / |
Ravbar Ana | 6. |
5.b, DSP namesto Ravbar Ana, DSP |
Kab5.r | / |
Skupek Vesna | 4. |
6.c, GEO namesto Budak Valentina, GOS |
GEO | / |
Šorgo Milutinović Tanja | 8:00 - 8:20 |
MINUTA ZA ZDRAVJE, namesto Breulj Mirjana, |
1.a | / |
Turk Ervin | 4. |
8.c, ŠPO namesto Kolenc Anja, ŠPO |
ŠPO 2 | / |
5. |
8.a, ŠPO namesto Kolenc Anja, ŠPO |
ŠPO 2 | / | |
Vončina Geršak Alenka | 13:00 - 14:40 |
PB 12, 5. B in 5. C r. v učil. 5. C, namesto Wratny David, |
/ | / |
Vrtunski Mariana | 2. |
7.b, TJA namesto Belšak Aleš, ŠPO |
ZGO | / |
Zadel Tanja | 4. |
4.b, MAT namesto Belšak Aleš, ŠPO |
4.b | / |