Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Subotić Joško: 5a ura
  • Osenk Martinjak Bojana: 1, 3 ura
  • Čušin Mojca: 2a ura
  • Rekar Sabina: 2a, 3, 4 ura
  • Gregorčič Špela: 2a ura
  • Potočnik Bernarda: 2a ura
  • Pirih Bruna: 1, 3, 4 ura
  • Kalman Monika: 2, 4, 5a ura
  • Ambrožič Darja: 4, 5a ura
  • Burnik Marija: 1, 2a ura
  • Kamenščak Marija: 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4. C 2. odpade
namesto Kalman Monika, DSP
/ /
7. A 2a. Pirija Maja, SLJ
namesto Potočnik Bernarda, NAR
1A /
3. Urukalo Jožica, MAT
namesto Pirih Bruna, GEO
1A /
4. Urukalo Jožica, MAT
namesto Kamenščak Marija, MAT
1A /
5a. Pogačnik Uroš, ŠPO
namesto Ambrožič Darja, ŠPO
1A /
7. B 3. Cuznar Zadnik Mateja, SLJ
namesto Osenk Martinjak Bojana, ZGO
1A /
3. odpade
namesto Rekar Sabina, DSP
/ /
4. Femc Knaflič Saša, NAR
namesto Pirih Bruna, GEO
1A /
5a. odpade
namesto Ambrožič Darja, ŠPO
/ /
5a. odpade
namesto Subotić Joško, ŠPO
/ /
7. C 1. Cenc Čebulj Laura, MAT
namesto Pirih Bruna, GEO
1A /
2a. Čebulj Mojca, DKE
namesto Čušin Mojca, SLJ
1A /
4. odpade
namesto Kalman Monika, DSP
/ /
8. A 1. Čebulj Mojca, GUM
namesto Burnik Marija, TJA
1A /
2a. Urukalo Jožica, MAT
namesto Gregorčič Špela, MAT
1A /
4. Pogačnik Uroš, ŠPO
namesto Ambrožič Darja, ŠPO
1A /
8. B 1. Willewaldt Urška, TJA
namesto Osenk Martinjak Bojana, ZGO
1A /
2a. Cenc Čebulj Laura, MAT
namesto Gregorčič Špela, MAT
1A /
4. odpade
namesto Rekar Sabina, DSP
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Cenc Čebulj Laura 1. 7. C, MAT
namesto Pirih Bruna, GEO
1A /
2a. 8. B, MAT
namesto Gregorčič Špela, MAT
1A /
Cuznar Zadnik Mateja 3. 7. B, SLJ
namesto Osenk Martinjak Bojana, ZGO
1A /
Čebulj Mojca 1. 8. A, GUM
namesto Burnik Marija, TJA
1A /
2a. 7. C, DKE
namesto Čušin Mojca, SLJ
1A /
Femc Knaflič Saša 4. 7. B, NAR
namesto Pirih Bruna, GEO
1A /
Pirija Maja 2a. 7. A, SLJ
namesto Potočnik Bernarda, NAR
1A /
Pogačnik Uroš 4. 8. A, ŠPO
namesto Ambrožič Darja, ŠPO
1A /
5a. 7. A, ŠPO
namesto Ambrožič Darja, ŠPO
1A /
Urukalo Jožica 2a. 8. A, MAT
namesto Gregorčič Špela, MAT
1A /
3. 7. A, MAT
namesto Pirih Bruna, GEO
1A /
4. 7. A, MAT
namesto Kamenščak Marija, MAT
1A /
Willewaldt Urška 1. 8. B, TJA
namesto Osenk Martinjak Bojana, ZGO
1A /