Osnovna šola Dobravlje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Hozjan Jernej: 12:30 - 15:50, 15:15 - 15:50 ura
  • Ušaj Jana: 5, 12:00 - 13:00 ura
  • Oven Tjaž: 1, 2, 3, 6 ura
  • Štokelj Anja: 1, 4, 5 ura
  • Pelicon Irena: 2, 3 ura
  • Puc Polona: 1, 3 ura
  • Bone Katja: 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
5.A 1. Čelik Čibej Ana, ŠPO
namesto Oven Tjaž, ŠPO
ŠV1 /
5.B 5. Volk Pavel, ŠPO
namesto Ušaj Jana, ŠPO
ŠV2 /
7.A 2. Logar Tjaša, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
6. odpade
namesto Oven Tjaž, IŠP
/ /
7.B 4. Brataševec Helena, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
MA/SL3 /
5. Logar Tjaša, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
6. odpade
namesto Oven Tjaž, IŠP
/ /
8.A 1. Čermelj Damijana, MAT
namesto Štokelj Anja, TJA
AN1 /
3. Šuligoj Tamara, ŠPO
namesto Pelicon Irena, ŠPO
ŠV1 /
3. Kavčič Maja, ŠPO
namesto Oven Tjaž, ŠPO
ŠV2 /
8.B 2. Bone Bogdan, ŠPO
namesto Pelicon Irena, ŠPO
ŠV1 /
2. Kavčič Maja, ŠPO
namesto Oven Tjaž, ŠPO
ŠV2 /
3. Logar Tjaša, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
9.A 1. Trebovc Ksenija, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
1. Logar Tjaša, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
3. Trebovc Ksenija, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
4. Logar Tjaša, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
9.B 4. Logar Cvetrežnik Patricija, TJA
namesto Štokelj Anja, TJA
AN1 /
5. Logar Cvetrežnik Patricija, TJA
namesto Štokelj Anja, TJA
AN1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bone Bogdan 2. 8.B, ŠPO
namesto Pelicon Irena, ŠPO
ŠV1 /
Brataševec Helena 4.
namesto Puc Polona, SLJ
MA/SL3 /
Čelik Čibej Ana 1. 5.A, ŠPO
namesto Oven Tjaž, ŠPO
ŠV1 /
Čermelj Damijana 1. 8.A, MAT
namesto Štokelj Anja, TJA
AN1 /
Kavčič Maja 2. 8.B, ŠPO
namesto Oven Tjaž, ŠPO
ŠV2 /
3. 8.A, ŠPO
namesto Oven Tjaž, ŠPO
ŠV2 /
Logar Tjaša 1. 9.A, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
2. 7.A, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
3. 8.B, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
4. 9.A, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
5. 7.B, TJA
namesto Bone Katja, TJA
AN2 /
Logar Cvetrežnik Patricija 4. 9.B, TJA
namesto Štokelj Anja, TJA
AN1 /
5. 9.B, TJA
namesto Štokelj Anja, TJA
AN1 /
Šuligoj Tamara 3. 8.A, ŠPO
namesto Pelicon Irena, ŠPO
ŠV1 /
Trebovc Ksenija 1. 9.A, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
3. 9.A, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
Vidmar Kenda Tjaša 12:30 - 15:50 Oddelek podaljšanega bivanja Črniče skupina 2,
namesto Hozjan Jernej,
/ /
15:15 - 15:50 Oddelek podaljšanega bivanja Črniče skupina 3,
namesto Hozjan Jernej,
/ /
Volk Pavel 5. 5.B, ŠPO
namesto Ušaj Jana, ŠPO
ŠV2 /
12:00 - 13:00 Oddelek podaljšanega bivanja Dobravlje,
namesto Ušaj Jana,
/ /