Osnovna šola Dobravlje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Krapež Danica: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Valič Nataša: 1v, 2v, 3v, 4v, 5v ura
  • Puc Polona: 1, 2, 4, 5, 13:25 - 15:00, 13:25 - 15:00 ura
  • Šuligoj Tamara: 1, 2, 3, 4, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.K 1v. Tomšič Dunja, SPO
namesto Valič Nataša, SPO
3K /
2v. Tomšič Dunja, SLJ
namesto Valič Nataša, MAT
3K /
3v. Paljk Mojca, SLJ
namesto Valič Nataša, ŠPO
3K /
4v. Kavčič Maja, ŠPO
namesto Valič Nataša, GUM
3K /
5v. Slokar Mateja, MAT
namesto Valič Nataša, SLJ
3K /
6.A 4. Bone Bogdan, NAR
namesto Šuligoj Tamara, NAR
KE /
6.C 2. Skrt Tina, MAT
namesto Puc Polona, SLJ
6C /
5. Štokelj Anja, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
6C /
7.B 2. Bone Bogdan, NAR
namesto Šuligoj Tamara, NAR
KE /
8.A 1. Kovač Marija, GEO
namesto Šuligoj Tamara, BIO
GE /
3. Štokelj Anja, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
AN1 /
8.B 3. Bone Bogdan, BIO
namesto Šuligoj Tamara, BIO
BI /
4. Štokelj Anja, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
AN1 /
5. Gregorič Vanesa, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
9.A 1. Trebovc Ksenija, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
4. Trebovc Ksenija, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
6. odpade
namesto Šuligoj Tamara, NPH
/ /
7. odpade
namesto Šuligoj Tamara, NPH
/ /
9.B 1. Štokelj Anja, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
AN1 /
2. Štokelj Anja, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
AN1 /
6. odpade
namesto Šuligoj Tamara, NPH
/ /
7. odpade
namesto Šuligoj Tamara, NPH
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bone Bogdan 2. 7.B, NAR
namesto Šuligoj Tamara, NAR
KE /
3. 8.B, BIO
namesto Šuligoj Tamara, BIO
BI /
4. 6.A, NAR
namesto Šuligoj Tamara, NAR
KE /
Gregorič Vanesa 5. 8.B, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
Kavčič Maja 4v. 3.K, ŠPO
namesto Valič Nataša, GUM
3K /
Kovač Marija 1. 8.A, GEO
namesto Šuligoj Tamara, BIO
GE /
Paljk Mojca 3v. 3.K, SLJ
namesto Valič Nataša, ŠPO
3K /
Skrt Tina 2. 6.C, MAT
namesto Puc Polona, SLJ
6C /
Slokar Mateja 5v. 3.K, MAT
namesto Valič Nataša, SLJ
3K /
Štokelj Anja 1. 9.B, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
AN1 /
2. 9.B, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
AN1 /
3. 8.A, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
AN1 /
4. 8.B, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
AN1 /
5. 6.C, TJA
namesto Krapež Danica, TJA
6C /
Tomšič Dunja 1v. 3.K, SPO
namesto Valič Nataša, SPO
3K /
2v. 3.K, SLJ
namesto Valič Nataša, MAT
3K /
Trebovc Ksenija 1. 9.A, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
4. 9.A, SLJ
namesto Puc Polona, SLJ
SL1 /
Vodopivec Anita 13:25 - 15:00 Oddelek podaljšanega bivanja Skrilje skupina 2, Oddelek podaljšanega bivanja Skrilje skupina 1,
namesto Puc Polona,
/ /