Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Salobir Lindsay Sonja: 0 ura
  • Lesjak Majda: 2, 3 ura
  • Bornšek Jasmina: 1, 2, 4, 6, 7, 8 ura
  • Kranjec Karmen: 2, 4, 5, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A PTI 7. odpade
namesto Bornšek Jasmina, GEO
/ /
1.B 6. Pavlin Alenka, TJ1A
namesto Bornšek Jasmina, POVP-T
201 /
1.C 4. Verbuč Petra, TJ1A
namesto Kranjec Karmen, M1 VLP
302 /
1.E 1. Sodin Marija, TJ2N
namesto Bornšek Jasmina, GEO
121 /
2.A 4. Pešec Saši, TJ1A
namesto Bornšek Jasmina, GEO
201 /
8. odpade
namesto Bornšek Jasmina, RU
/ /
2.C-TV 5. Robek Srečko, M2 TV-P
namesto Kranjec Karmen, M1 VLP
326 /
6. Podvratnik Leon, ŠVZ
namesto Kranjec Karmen, M1 VLP-p
TV2 ŠVZ-cel razred (zamenjava za 0. uro)
2.E 7. Muha Helena, SLO
namesto Kranjec Karmen, POD
221 /
3.C-TV 2. Podgoršek Melita, M6 VNC
namesto Kranjec Karmen, M1 VLP
317 /
3.Č-ADM 2. Iskra Olga, PDSUP-T
namesto Lesjak Majda, SLO
424 /
3. Povalej Lilijana, PSRP
namesto Lesjak Majda, SLO
424 /
3.Č-TRG 2. Trupej Tatjana, TB
namesto Lesjak Majda, SLO
424 /
3. Kolenc Marija, IKT-P
namesto Lesjak Majda, SLO
131 /
4.B 2. Gajšek Marjana, EG-P (zaposlitev)
namesto Bornšek Jasmina, EG-P
131 /
4.C 0. Krštinc-Budna Vlasta, TJ2N
namesto Salobir Lindsay Sonja, TJ2N
420 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Gajšek Marjana 2. 4.B, EG-P (zaposlitev)
namesto Bornšek Jasmina, EG-P
131 /
Iskra Olga 2. 3.Č-ADM, PDSUP-T
namesto Lesjak Majda, SLO
424 /
Kolenc Marija 3. 3.Č-TRG, IKT-P
namesto Lesjak Majda, SLO
131 /
Krštinc-Budna Vlasta 0. 4.C, TJ2N
namesto Salobir Lindsay Sonja, TJ2N
420 /
Muha Helena 7. 2.E, SLO
namesto Kranjec Karmen, POD
221 /
Pavlin Alenka 6. 1.B, TJ1A
namesto Bornšek Jasmina, POVP-T
201 /
Pešec Saši 4. 2.A, TJ1A
namesto Bornšek Jasmina, GEO
201 /
Podgoršek Melita 2. 3.C-TV, M6 VNC
namesto Kranjec Karmen, M1 VLP
317 /
Podvratnik Leon 6. 2.C-TV, 2.C-TV, ŠVZ
namesto Kranjec Karmen, M1 VLP-p
TV2 ŠVZ-cel razred (zamenjava za 0. uro)
Povalej Lilijana 3. 3.Č-ADM, PSRP
namesto Lesjak Majda, SLO
424 /
Robek Srečko 5. 2.C-TV, M2 TV-P
namesto Kranjec Karmen, M1 VLP
326 /
Sodin Marija 1. 1.E, TJ2N
namesto Bornšek Jasmina, GEO
121 /
Trupej Tatjana 2. 3.Č-TRG, TB
namesto Lesjak Majda, SLO
424 /
Verbuč Petra 4. 1.C, TJ1A
namesto Kranjec Karmen, M1 VLP
302 /