Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Gajšek Marjana: 1, 2, 3, 5, 6, 7 ura
  • Mlinarević Vojin: 2, 3 ura
  • Iskra Olga: 0, 1 ura
  • Povalej Lilijana: 0, 1, 2 ura
  • Gotlin Polak Alenka: 0 ura
  • Čas Sanja: 6, 7, 8 ura
  • Gračnar Ana: 5, 6 ura
  • Starček Danilo: 2, 3, 5, 6 ura
  • Žlof Simona: 0, 1, 2, 5, 6, 7 ura
  • Suholežnik Suzana: 6, 7, 8 ura
  • Knep Blaž: 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 0. odpade
namesto Iskra Olga, POVP-T
/ /
5. Obrez Verbič Mateja, TJ1A
namesto Starček Danilo, BIO
327 /
1. A PTI 6. Gračnar Ana, SLO (zaposlitev)
namesto Gračnar Ana, SLO
121 SLO - zaposlitev (delo na dajavo)
1. B 7. Knep Blaž, MAT (zaposlitev)
namesto Knep Blaž, MAT
421 /
8. odpade
namesto Čas Sanja, ŠVZ
/ /
1. Č 0. odpade
namesto Povalej Lilijana, MAT
/ /
5. Benčina Christjein, SLO (zaposlitev)
namesto Gračnar Ana, SLO
332 nadzor zaposlitve SLOVENŠČINA (pripravi A. Gračnar)
6. Plevčak Lidija, PRP-P (zaposlitev)
namesto Suholežnik Suzana, PRP-P
332 /
1. D 0. odpade
namesto Žlof Simona, NAR
/ /
5. Petričič Šnajder Antonija, MAT
namesto Gajšek Marjana, DRU
317 /
1. E 6. Vidmar Primožič Branka, SLO
namesto Starček Danilo, KEM
202 /
7. odpade
namesto Gajšek Marjana, GEO
/ /
2. A 2. Kapitler Mateja, FIP-T
namesto Starček Danilo, BIO
201 (zamenjava za 0. uro)
6. odpade
namesto Čas Sanja, ŠVZ
/ /
2. A PTI 1. Kubale Marko, MAT
namesto Povalej Lilijana, PRS
221 /
2. B 3. Lasnik Irena, SLO
namesto Starček Danilo, BIO
107 (zamenjava za 0. uro)
2. Č 6. odpade
namesto Žlof Simona, NAR
/ /
7. odpade
namesto Žlof Simona, NAR-v
/ /
2. E 6. Fras Budna Katja, EKN
namesto Gajšek Marjana, GEO
101 /
3. A 7. Tanšek Andreja, MAN-P (zaposlitev)
namesto Suholežnik Suzana, MAN-P
406 /
8. Tanšek Andreja, MAN-P (zaposlitev)
namesto Suholežnik Suzana, MAN-P
406 /
3. B 1. Podgoršek Melita, MAT (zaposlitev)
namesto Iskra Olga, PRAK-T
401 /
2. Bombek Metka, MAK-T
namesto Povalej Lilijana, PRS
401 /
3. C 2. Ivšek Tatjana, TJ2N
namesto Mlinarević Vojin, OBV
417 /
3. Robek Srečko, TV-t
namesto Mlinarević Vojin, OBV
417 /
7. odpade
namesto Čas Sanja, ŠVZ
/ /
3. Č 2. Trupej Tatjana, TB-p (zaposlitev)
namesto Žlof Simona, TID-p
420 TB-vaje cel razred v učilnici 420
5. Muha Helena, SLO
namesto Žlof Simona, TID-t
420 /
3. E 7. odpade
namesto Čas Sanja, ŠVZ
/ /
4. A 0. Gotlin Polak Alenka, SLO (zaposlitev)
namesto Gotlin Polak Alenka, SLO
423 zaposlitev SLO (domače delo)
4. C-ET 1. Turnšek Janez, PRS
namesto Žlof Simona, RBL
420 /
2. Gajšek Marjana, EG-P (zaposlitev)
namesto Gajšek Marjana, EG-P
131 /
3. Gajšek Marjana, EG-P (zaposlitev)
namesto Gajšek Marjana, EG-P
131 /
MT 1. odpade
namesto Gajšek Marjana, GEO
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Benčina Christjein 5. 1. Č, SLO (zaposlitev)
namesto Gračnar Ana, SLO
332 nadzor zaposlitve SLOVENŠČINA (pripravi A. Gračnar)
Bombek Metka 2. 3. B, MAK-T
namesto Povalej Lilijana, PRS
401 /
Fras Budna Katja 6. 2. E, EKN
namesto Gajšek Marjana, GEO
101 /
Gajšek Marjana 2. 4. C-ET, EG-P (zaposlitev)
namesto Gajšek Marjana, EG-P
131 /
3. 4. C-ET, EG-P (zaposlitev)
namesto Gajšek Marjana, EG-P
131 /
Gotlin Polak Alenka 0. 4. A, SLO (zaposlitev)
namesto Gotlin Polak Alenka, SLO
423 zaposlitev SLO (domače delo)
Gračnar Ana 6. 1. A PTI, SLO (zaposlitev)
namesto Gračnar Ana, SLO
121 SLO - zaposlitev (delo na dajavo)
Ivšek Tatjana 2. 3. C, TJ2N
namesto Mlinarević Vojin, OBV
417 /
Kapitler Mateja 2. 2. A, FIP-T
namesto Starček Danilo, BIO
201 (zamenjava za 0. uro)
Knep Blaž 7. 1. B, MAT (zaposlitev)
namesto Knep Blaž, MAT
421 /
Kubale Marko 1. 2. A PTI, MAT
namesto Povalej Lilijana, PRS
221 /
Lasnik Irena 3. 2. B, SLO
namesto Starček Danilo, BIO
107 (zamenjava za 0. uro)
Muha Helena 5. 3. Č, SLO
namesto Žlof Simona, TID-t
420 /
Obrez Verbič Mateja 5. 1. A, TJ1A
namesto Starček Danilo, BIO
327 /
Petričič Šnajder Antonija 5. 1. D, MAT
namesto Gajšek Marjana, DRU
317 /
Plevčak Lidija 6. 1. Č, PRP-P (zaposlitev)
namesto Suholežnik Suzana, PRP-P
332 /
Podgoršek Melita 1. 3. B, MAT (zaposlitev)
namesto Iskra Olga, PRAK-T
401 /
Robek Srečko 3. 3. C, TV-t
namesto Mlinarević Vojin, OBV
417 /
Tanšek Andreja 7. 3. A, MAN-P (zaposlitev)
namesto Suholežnik Suzana, MAN-P
406 /
8. 3. A, MAN-P (zaposlitev)
namesto Suholežnik Suzana, MAN-P
406 /
Trupej Tatjana 2. 3. Č, TB-p (zaposlitev)
namesto Žlof Simona, TID-p
420 TB-vaje cel razred v učilnici 420
Turnšek Janez 1. 4. C-ET, PRS
namesto Žlof Simona, RBL
420 /
Vidmar Primožič Branka 6. 1. E, SLO
namesto Starček Danilo, KEM
202 /