Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kramer Polona: 0, 1, 3, 5, 6 ura
  • Mešnjak Helena: 1 ura
  • Benčina Christjein: 1, 2, 4, 6, 7, 8 ura
  • Čas Sanja: 2, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 1. Vodušek Marija, ZGO
namesto Mešnjak Helena, ZGO
229 Strokovno nadomeščanje
1. C 7. odpade
namesto Benčina Christjein, ŠVZ
/ /
1. D 1. Žlof Simona, NAR
namesto Kramer Polona, TJ2N
317 (zamenjava za 7. uro)
2. A PTI 6. Tanšek Andreja, PD-P
namesto Kramer Polona, TJ2N
402 /
2. B 4. Stišovič Katja, ŠVZ
namesto Benčina Christjein, ŠVZ
TV2 /
2. C 8. odpade
namesto Benčina Christjein, RU
/ /
2. F 2. Volk Mateja, ŠVZ
namesto Čas Sanja, ŠVZ
TV2 /
3. A 3. Petričič Šnajder Antonija, MAT
namesto Kramer Polona, TJ2N
423 /
3. B 0. odpade
namesto Kramer Polona, TJ2N
/ /
3. C 6. Stišovič Katja, ŠVZ
namesto Benčina Christjein, ŠVZ
TV3 /
3. Č 5. Slatenšek Barbara, PSP-T
namesto Kramer Polona, TJ2N
421 /
6. Stišovič Katja, ŠVZ
namesto Benčina Christjein, ŠVZ
TV3 /
3. F 5. Marguč Gregor, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Čas Sanja, ŠVZ
TV3 /
4. C 1. Stišovič Katja, PPUU
namesto Benčina Christjein, PPUU
TV1 /
2. Mauko Jug Ivan, PPUU
namesto Benčina Christjein, PPUU
417 (redna ura)


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Marguč Gregor 5. 3. F, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Čas Sanja, ŠVZ
TV3 /
Mauko Jug Ivan 2. 4. C, PPUU
namesto Benčina Christjein, PPUU
417 (redna ura)
Petričič Šnajder Antonija 3. 3. A, MAT
namesto Kramer Polona, TJ2N
423 /
Slatenšek Barbara 5. 3. Č, PSP-T
namesto Kramer Polona, TJ2N
421 /
Stišovič Katja 1. 4. C, PPUU
namesto Benčina Christjein, PPUU
TV1 /
4. 2. B, ŠVZ
namesto Benčina Christjein, ŠVZ
TV2 /
6. 3. C, ŠVZ
namesto Benčina Christjein, ŠVZ
3. Č, ŠVZ
namesto Benčina Christjein, ŠVZ
TV3

TV3
/

/
Tanšek Andreja 6. 2. A PTI, PD-P
namesto Kramer Polona, TJ2N
402 /
Vodušek Marija 1. 1. A, ZGO
namesto Mešnjak Helena, ZGO
229 Strokovno nadomeščanje
Volk Mateja 2. 2. F, ŠVZ
namesto Čas Sanja, ŠVZ
TV2 /
Žlof Simona 1. 1. D, NAR
namesto Kramer Polona, TJ2N
317 (zamenjava za 7. uro)